Od Tyks - List motywacyjny do całego DiKi

  Kochani, coś zaczęło się robić cicho. Znam ilość członków na blogu i wiem, na co was stać. Ja rozumiem - kończy się półrocze i na pewno część z was ma ogrom pracy. Mam zupełnie to samo. Do tego dochodzą jeszcze zamówienia na szablony, moderowanie na innych blogach, ale na DK zależy mi najbardziej. Spędziłam tutaj ponad dwa lata i nie chcę, żeby to upadło. Zachęcam was więc do zwiększenia swojej aktywności (mówię tu głównie o pisaniu opowiadań). Zapraszajcie znajomych, piszcie opowiadania również z innymi członkami (Tygz odpisuje z opóźnieniami, ale na priv zawsze mogę wam polecić najaktywniejszych członków).  Jeżeli chcecie z kimś popisać jakiś konkretny wątek, czy to romantyczny, czy coś innego, wpisujcie się pod tym postem! Na pewno znajdziecie kogoś równie interesującego jak ja, a może nawet bardziej! :)

16 komentarzy:

 1. Hmm... Może by dla Gangreny coś romantycznego znaleźć?
  ~Dimitri

  OdpowiedzUsuń
 2. Szukam kogoś do popisania dla Jeanette. Mile widziana DUŻA ilość akcji, możliwość romansu.

  OdpowiedzUsuń
 3. A ja kogoś dla Miyashi. Nie mam z kim pisać, a jak ktoś się znajdzie to wrócę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Szukam kogoś do po prostu pisania :> Jestem nowym członkiem, no i chcę już z góry mieć pierwszego kompana, z którym mogę się od razu kontaktować~ Najbardziej interesuje mnie wątek dotyczący nowej, obiecującej przyjaźni, ale jestem otwarta na inne propozycje. Moja postać to Aridea Riannon Rosseau.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  2. A chętnie :D Napiszę na jakimś komunikatorze~

   Usuń
 5. Nana szuka kogoś na wąteczek, jakiekolwiek maści. Można coś pozlecać, porozlewać na czyjś surdut drinka albo zwyczajnie przewrócić oczami o raz za dużo. Przyjaźnie, potencjalne romanse, rywal lub wróg również poszukiwany, w pakiecie oferujemy problemy rodzinne, marudną smarkaczynę i mechaniczne wstawki, wszystko za pół ceny!

  OdpowiedzUsuń
 6. Luna szuka osoby ktora chce popisac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może jakiś wątek z Naną? Luna jest nawet w podobnym wieku co Hanka, więc już na tym można coś ciekawego oprzeć.

   Usuń
 7. Poszukuję kogoś dla Florence, raczej jakiegoś przyjaciela/przyjaciółki, choć drobne romanse też przewidziane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Hm, co powiesz na krótki wątek umiejscowiony w Imperium? :D

   Usuń
  2. Brzmi wybornie, z jaką postacią?

   Usuń
  3. Z Naną? Też w Imperium siedzi, zawsze można zacząć od spotkania w barze, babskich pogaduch i zastanawiania się nad problemami egzystencjalnymi przy szklance.

   Usuń

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!