Rekrutacja

  Uff, dotarłeś do końca! Już myślałam, że odejdziesz z tego bloga z niczym. Skoro tutaj przybyłeś i kliknąłeś ten niepozorny napis „REKRUTACJA”, oznacza to, że pewnie chcesz do nas dołączyć, co mnie niezmiernie cieszy. Jeżeli jednak nie zapoznałeś się z fabułą bloga... No, już cię tu nie ma! Hop do czytania!
  Czekaj, przeczytałeś? Zapisałeś ten niepozorny kod, który znalazłeś w fabule gdzieś na karteczce, żeby go nie zgubić? W takim razie nie pozostaje mi nic innego, jak tylko przeprowadzić cię przez dalsze kroki rekrutacji! Spokojnie, to nie boli.
  Zapamiętaj, że bez względu na wiek i doświadczenie w blogowaniu, administracja i członkowie przyjmą do bloga każdego. Jesteśmy otwarci i chętnie poznamy nowych ludzi. Większość z nas siedzi na blogowym discordzie, jednak znaleźć nas można również na skype oraz blogowych chatach.

http://watahakarmazynowejnocy.blogspot.com/p/regulamin.html
 Regulamin to zakładka, w której zostały opisane zasady panujące na blogu Divided Kingdom. Dla własnego dobra lepiej zapoznać się z jego treścią. Spokojnie, nie jest on specjalnie długi i raz-dwa zdołasz przeczytać wszystkie punkty. Pamiętaj, że nieznajomość regulaminu nie zwalnia z przestrzegania go!
  Kliknij stempelek, a przeniesie cię on na stronę z zasadami. 

http://watahakarmazynowejnocy.blogspot.com/p/formularze.html
 No i wreszcie jest! Upragniona zakładka- formularz! Kliknij stempelek powyżej i wypełnij odpowiednio poszczególne pola. Spokojnie, jest tam wszystko wytłumaczone. Odpowiednio wypełniony formularz wyślij do jednego z administratorów. Jako iż posiadamy ogrom kontaktów (zwłaszcza założycielka), to chyba nie będziesz mieć z tym problemu.

http://watahakarmazynowejnocy.blogspot.com/p/adopcja.html
 Zaraz, zaraz... nie masz pomysłu na swoją własną postać? Ani jednego? Szkoda... ale mam dla ciebie całkiem dobrą ofertę.  Istnieje możliwość zaadoptowania postaci innych użytkowników, którzy odeszli z bloga i oddali je do zakładki. Jest też możliwość zrobienia postaci adopcyjnej, dzięki czemu możesz zarobić trochę trefli. 
  Kliknij stempelek, a przeniesie cię on do zakładki adopcja!

https://www.interankiety.pl/i/3LnnEjL1
 Jeżeli przebrnąłeś przez to wszystko, to gratulacje! Zaadoptowałeś postać, czy wysłałeś po prostu formularz... W każdym razie czekaj, aż twoja postać zostanie dodana do członków bloga i zbierz wenę, aby pisać! W razie problemów administrator i członkowie bloga zawsze chętnie ci pomogą. Och, zauważyłeś jeszcze jeden stempelek? Jeżeli chcesz ocenić nasz blog, to zachęcam do kliknięcia. Znajdziesz się na stronie ankiety. Dziękujemy za jej wypełnienie, za dołączenie do bloga i życzymy weny oraz dużo wolnego czasu! :D

2 komentarze:

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!

Szablon wykonała Fragonia na rzecz bloga Wilcza Przystań. || Credits