Wymiany

Chcesz "wypromować"swojego bloga na naszej stronie? Zapraszamy więc serdecznie do"WSPÓŁPRACY!" Znajdują się tutaj blogi  z którymi wymieniliśmy się banerami. Jest jednak pewien warunek: na waszej stronie musi widnieć baner/link (w zależności od tego, co tam znajdziemy, na naszym blogu znajdziecie link lub baner prowadzący do was) do naszego bloga. Blog musi też być aktywny, gdyż strony nieaktywne - usuwamy. Na blogu musi być minimalnie jeden post na miesiąc.

Polecane
http://rebeka-r5.blogspot.com


Wymiany Linkami

Wymiany Banerami http://air-force-academy.blogspot.com United States Air Force Academy – pol. Akademia Sił Powietrznych Stanów Zjednoczonych uczelnia szkoląca przyszłych pilotów wojskowych, położona w rejonie Colorado Springs w hrabstwie El Paso w Kolorado.
Sayari to magiczna kraina, w której każdy może być kim chce, wykreować swoją postać z jej unikalnymi cechami, zdolnościami czy mocami i przeżywać z nią wspaniałe historie pisząc opowiadania z niezwykłymi ludźmi. Jeśli więc masz fajny pomysł, niezwykłą wyobraźnię, lekkie pióro czy po prostu chwilę wolnego czasu wejdź do innego świata i napisz swoje życie od nowa! Twórz, opisuj i baw się ile tylko możesz, bo tutaj jedynym ograniczeniem jest twoja kreatywność! Im więcej nieszablonowych pomysłów tym lepiej :)

 
https://wilczy-azyl.blogspot.com
14 maja, rok 2066
Nikomu nieznana choroba zaatakowała mieszkańców całego kontynentu, a niedługo pewnie rozprzestrzeni się i zaatakuje również inne skrawki lądu. Owa bakteria zamienia ludzi w krwiożercze mutanty, które łakną mięsa, nie tylko zwierzęcego. Naukowcy nazywali ją Wilczą Zarazą, gdyż bakteria atakowała wszystkie zwierzęta, poza właśnie wilkami. Wpłynęła na ten gatunek w zupełnie inny sposób. Zwierzęta zaczęły zmieniać kolor sierści, ale nie było to jedyną oznaką choroby. Zaczęły im wyrastać też różne, nietypowe dla gatunku części ciała, czy to kolce, czy skrzydła, czy też dodatkowe pary łap. Nie były chodzącymi, bezmyślnymi zombie, a stały się inteligentnymi stworzeniami, niektóre z nich o różnych, niezwykłych umiejętnościach. Wyróżniono dwa gatunki zmian wilków. Jedne potrafiły zmieniać się w inne stworzenia, bądź też w ludzi, drugie zaś władały... czymś, co moglibyśmy nazwać - magią...
 
https://santarii.blogspot.com/p/grafika.html
 Apokalipsa zombie, każdy widział film, gdzie zmarli powracają do życia, z jednym celem, jaki jest zdobycie ludzkiego mózgu. Nikt, nigdy nie pomyślałby, że filmy i książki staną się prawdą. Eksperyment przeprowadzany w podziemiach wymknął się spod kontroli, sprawiając, że geny zaczęły się mutować. Na ulicy zaczęły pojawiać się stwory z pustym spojrzeniem, których jedynym celem było zabijanie. Od tego feralnego wydarzenia minęły dwa lata, ludzie zrozumieli, że osobno nic nie zdziałają i trzeba zacząć walczyć razem. Wspólnymi siłami, udało im się odgrodzić miasto grubym i wysokim murem, któremu nadano nową nazwę Santari. Strażnicy stoją na jego czele, aby pilnować by niechciane osobniki, nie wdarły się do środka. Łatwo wyjść z miasta, ale ciężko do niego wejść. Specjalne jednostki sprawdzają każdy centymetr ciała wchodzącego w obawie, że mógł zostać ugryziony, podczas misji. Jak długo jeszcze potrwa walka o życie? Czy ulice kiedykolwiek zapełnią się szczęśliwymi ludźmi, spieszącymi się do pracy? Wiodących normalne życie?
http://firth-athaill.blogspot.com/p/sojusze-i-wojny.html
Gdzieś na Ziemi znajduje się przepiękna kraina, starsza niż wszystko we wszechświecie, zwana Nerthveną. Trwa ona jakby poza czasem i przestrzenią. To z niej wyszło życie, jakie można dziś podziwiać na naszej planecie. Drzewa, które rosną na jej terenach wydały nasiona, które zasiały życie na całym świecie. Wszystkie gatunki zwierząt również miały swój początek w Nerthvenie. Kraina zasilała cały świat swoją magią przez całe tysiąclecia, dzięki czemu wszystkie stworzenia mogły mieć wszystko, co było im potrzebne. Żyły w dobrobycie i harmonii.
Taki stan rzeczy nie trwał jednak wiecznie. Wszystko zmieniło się, gdy na Ziemi pojawił się człowiek. Wykorzystywał magię w nieodpowiedzialny sposób, powoli wyczerpując jej zasoby. Zamiast używać jej, by czynić dobro, wytwarzał ogromne maszyny, które pluły ogniem i trującym dymem, zabijając tysiące istot żywych, nie oszczędzając nawet własnego gatunku.
Kraina, będąc w pewnym stopniu żywym i myślącym organizmem, nie chciała pozwolić ludziom na jej zniszczenie. Wykorzystała więc ogromną ilość swej energii, aby wytworzyć Barierę. Nie miała jednak na tyle dużo sił, aby objąć nią całe swoje tereny, więc Bariera otacza jedynie najważniejszą część świata magicznego. Pozostała część tego świata to, wierzcie lub nie, nasza Ziemia. Wszystko, co znamy, kiedyś było częścią Krainy.
 
Duet Kot&Kruk Company zajmuje się przede wszystkim udostępnianiem darmowych grafik, uzewnętrznianiem myśli oraz ocenianiem blogów PBP lub for PBF. Każdy zgłoszony blog automatycznie ląduje w kolejce do oceniania, nie ma oddzielnych kolejek - pracujemy wspólnie i wspólnie w tym trwamy. To drobna zabawa od amatorów, dla amatorów, przez amatorów, dlatego prosimy nie spodziewać się wiekopomnych cudów; uczymy się razem z wami. I dla nas, i dla was to moment, w którym wspólnie możemy stworzyć coś fajnego. Zadbajmy o to!
 
http://od---nowa.blogspot.com/p/prowanie-iterum.html
 Iterum z łacińskiego oznacza od nowa. Jest to jedno wielkie państwo, w którym jedyny władca to On. On, to ten, który zniszczył i stworzył świat. Nie mam na myśli Boga. On jest czymś o wiele bardziej potężniejszym. Nikt nie wie gdzie się znajduje, są pogłoski, że żyje wśród nas pod postacią zwykłego człowieka. Otóż żyjemy w świecie takim jak nasz normalny - technologia bez różnic. Teraz mamy 5020 rok (czyli, że 5020 lat upłynęło od powstania nowych ludzi). Blog polega na tym, że tworzysz sobie kogo tylko ze chcesz. Dosłownie. Możesz być zwykłym człowiekiem, który nie zdaje sobie z niczego sprawy, albo jakimś wampirem, wilkołakiem. A nawet bogiem. Nie ma granic, co do tworzenia swojej postaci - no dobra. Nie możesz być potężniejszy niż On i nie przesadzaj ze swą siłą.  
http://watahazlotegoblasku-wzb.blogspot.com/
 
http://kociwojownicynowaera.blogspot.com
Wiele, bardzo wiele księżyców temu nasi waleczni przodkowie z Klanu Gwiazdy zebrali się i obradowali. Pradawne klany zakończyły swe istnienie, a po świecie krążyło wielu naśladowców. Żadnym jednak nie było dane otrzymać bezcennego daru jakim było dziewięć żywotów każdego lidera. Tak postanowił Klan Gwiazdy, kiedy klany przestały istnieć.
Teraz było jednak długo po ich upadku. Wielcy przodkowie, a wśród nich ci najwięksi postanowili odbudować dawny świat wojowników. Zaczęli więc szukać kotów, w których płynęła krew przodków. I tak zebrali pięciu wojowników, którzy w podobnym czasie trafili w miejsce, gdzie na długo przed nimi Czyste Niebo, Grom, Wietrzny Goniec, Rzeczny Plusk i Wysoki Cień założyli swoje klany.
 
http://watahakrwawejpelni.blogspot.com
Akcja bloga rozgrywa się po roku 2032, 17 lat po zasiedleniu niewielkiej wyspy u wybrzeża Hiszpanii przez ludzi z Władysławem Leniniewskim na czele. Gdy w roku 2015 została wykryta przez Polskie radary, nikomu nie chciało się wierzyć w jej istnienie. Świat oszalał. Nieznana wyspa tak blisko cywilizacji? Rozpoczęła się intensywna walka o ten niewielki skrawek terytorium, która skłóciła ze sobą cały świat. Nie wiele brakowało, a wybuchłaby wojna nuklearna między Stanami Zjednoczonymi a Rosję, które tylko czekały na podobny pretekst. Na całe szczęście pomiędzy dwoma mocarstwami stanął skromny polski przedsiębiorca, który zaoferował stworzenie na wyspie niepodległego państwa, którym on będzie zarządzał. A które będzie część swoich zysków przekazywało obu zainteresowanym państwom, choć żadne z nich nie musi wyłożyć ani grosza, dla zagospodarowania terenu. Z początku jego plan został przyjęty nieufnie, zbyt wiele oferował, za mało brał. Jednak wkrótce zgodzono się na jego ofertę. Władysław Leniniewski osobiście dobrał sobie kadrę spośród licznych państw europy i wyruszył na podbój nowego lądu. Napotkał tam jednak opór ze strony pierwotnych mieszkańców - wilków, który jednak krwawo zdusił, zmuszając je do rozproszenia się i ukrywania.

http://the-pack-moonlit-night.blogspot.com

Kiedyś wszystko było dobrze. Teraz nic nie jest na swoim miejscu.
Kiedyś panował pokój. Teraz o czymś takim możemy sobie tylko pomarzyć.
Kiedyś sądziliśmy, że jest nadzieja na lepsze życie. Nie ma jej. I nigdy nie było.
Życie toczy się mimo wszystko, ale dla nas pewnego dnia się zatrzymało. I już nigdy nie wróciło do normy.
 
http://watahanotte.blogspot.com
Jest rok... No właśnie który? Właściwie nikt tego nie wie, bo już dawno temu Ziemię miała spotkać zagłada, ale jak widać, wciąż ma się ona dobrze. Ludzie i zwierzęta nadal tutaj żyją, chociaż można by powiedzieć, że ci pierwsi cofnęli się w rozwoju cywilizacyjnym gdzieś do okolic roku 1900. Dlaczego tak się stało? To również trudno jest powiedzieć i nawet najstarsi z nich tego nie pamiętają. Jest wiele pytań, na które ja - zwykły wilk należący do tej watahy i będący tylko malutkim odsetkiem wszechświata - nie potrafi odpowiedzieć. Przejdźmy może jednak do rzeczy - bo na pewno jesteście ciekawi odpowiedzi na jedno z nielicznych pytań, na które odpowiedź znam - co z istotami magicznymi? Większość z nich, znajdująca się poza tymi specjalnymi i niedostępnymi dla wścibskiej ludzkiej natury terenami, wymarła, inne (jak na przykład wampiry) ukrywają się przed - o ironio - człowiekiem i próbują wtopić się w tło. Wilki natomiast jako jedne z nielicznych, żyją sobie jak gdyby nigdy nic. Ludzie prawdopodobnie zapomnieli, że te stworzenia miały w ogóle moce magiczne, a one same nie mają zamiaru im tego uświadamiać. W tych właśnie czasach przyszło żyć nam wszystkim. Jakie będzie to życie? Cóż, to zobaczymy na przestrzeni wieków.

Nadnaturalne istoty miały swoje początki już od dawien dawna, jedni wierzyli w ich istnienie, drudzy przypisywali niesamowite historie zbyt bujnej wyobraźni jednostek czy spożyciu za dużej ilości alkoholu, ewentualnie grzybków halucynogennych. Prawda jest jednak taka, że istoty te zostały zdominowane przez rasę ludzką i zmuszone do życia wśród „normalnych”. Nie każdemu to odpowiadało, wiele nadprzyrodzonych istot chciało po prostu pozbyć się mniej rozwiniętej rasy i zapanować nad światem, jednak znaleźli się i tacy, którzy szukali łagodniejszych rozwiązań. Właśnie taka istota jest bohaterem naszej historii.
http://tiglavve.blogspot.com
„Świat poznał już wiele opowieści, szczęśliwych i ponurych, intrygujących i rozwlekłych, osadzonych w przyszłości i przeszłości. Tak wiele zostało opowiedziane, napisane i przeczytane. Tak niewiele już pozostało nam do odkrycia. Czas zawsze powiela ludzkie historie, twarze i czyny. Nie będzie już niczego nieznanego.

Za nami dom, przed nami świat... Jak potoczy się twoja historia? Wreszcie wiesz, że już nie ma do czego wracać. Tylko idiota przelazłby śmiało przez świecące się wrota rodem z książek bez zatrzymania się choć na moment. Prawdopodobnie należysz więc do gatunku homo nonsapiens. Za tobą jest tylko wspomnienie o ciepłym słońcu, a przed tobą nieznany horyzont, inny od tego, który pamiętasz. Wszystko jest inne, nawet twoje odbicie w falach spokojnego morza.”

 
Od czego się zaczęło?
No cóż, na początku... nie było nic, tylko wielka czarna otchłań. Następnie pojawił się zalążek wszechświata, taki malutki boski pierwiastek zwany życiem. I się zaczęło... Powstało dziewięć wymiarów: Ziemia, Hix, Królestwo Żywiołów, Złote Niebo, Międzyświat, Valge, Nothes, Edom oraz Wymiar W, każdy inny, funkcjonujący na własnych zasadach z własnymi normami. Później pojawili się bogowie, anioły, demony i *BUM!* pojawiły się istoty żywe (w tym również wilki).
Na skutek działalności wielu przedziwnych czynników, niektóre z tych stworzeń otrzymały magiczne zdolności i przeniesione zostały do wymiaru W, składającego się z jednej wielkiej planety podzielonej na dziewięć części zwanych Domenami...
 

https://awakened-warriorspl.blogspot.com
Awakened Warriors jest kontynuacją bloga Emerald Warriors, więc jeżeli ktoś jest zainteresowany przeszłością AW to zapraszam tutaj: https://emerald-warriorspl.blogspot.com/p/fabua.html

 
https://freedometernal-s.blogspot.com

https://firhen.blogspot.com/p/grafika.html

Zażywali go nie tylko chorzy, ale i młodzi i zdrowi, chcący uchronić się przed ewentualną chorobą wszyscy, których było na to stać. Nie było żadnych skutków ubocznych, do czasu...W szpitalu gdzie badano specyfik na chorych nie podawano go z innymi lekami. Wystarczyło, że osoba stosująca zażyła chociażby tabletki przeciwbólowe, a jej stan natychmiastowo się pogarszał. Jak się później okazało, ta dziwna mieszanka stworzyła wirusa, który infekował i mutował ludzkie komórki. Skutki były okropne. Niegdyś człowiek, teraz potwór.Naukowcy zaczęli zbierać się, aby znaleźć ratunek dla zakażonych. Wirus nazwali Firhen. Niestety ich badania nad nim nie trwały długo. Jeden z okazów uwolnił się i ugryzł członka załogi, uprzednio kilku zabijając. Mutanta zastrzelono. Lekarz, który został pokąsany dostał wysokiej gorączki i jego funkcje życiowe obniżyły się do minimum. Został zakażony, następnie sam przemienił się w potwora.Od tego momentu minęło 16 lat, mamy rok 2038. Wszyscy, którzy przeżyli połączyli się najczęściej w grupy i stworzyli strzeżone Osady, daleko od zgliszczy miast, w miejscach gdzie bestii jest najmniej.
 
https://cieniskrzydlawolnosci.blogspot.com/
 Nadnaturalne istoty żyją razem z ludźmi od dawien dawna, jednak ludzie stosunkowo niedawno zdali sobie z tego sprawę. Z początku wywołało to panikę, bo jak wiadomo nie wszystkie rasy są przyjazne, a niektóre stanowią zagrożenie dla ludzi. Jednak nie wszyscy ludzie są normalni, niektórzy są szaleńcami, którzy zamiast panikować jak reszta postanawiają badać owe stworzenia, jak robi się to ze zwierzętami. Zaczęły więc powstawać laboratoria, w których specjalnie wyszkoleni naukowcy mieli przeprowadzać badania i eksperymenty na nadnaturalnych istotach. Wszystkiego panowali specjalnie wyszkoleni żołnierze, którzy przy okazji łapali stworzenia do badań. Na początku wszystko było dobrze, co prawda stworzenia z początku się opierały, jednak z biegiem czasu zezwoliły w spokoju na badania. A co najmniej ludziom wydawało się, że wszystko jest dobrze. W jednym z takich laboratoriów był zamknięty wampir, bardzo ceniący sobie wolność i możliwość przypatrywania się ludziom, tak więc bardzo nie spodobał mu się fakt zostania złapanym i zamknięcia w pokoju z jednym małym okienkiem. Nie miał zamiaru poddać się jak inne złapane istoty, dlatego wzniecił mały bunt, który był wielką porażką dla naukowców. Wiele osób straciło wtedy życie, a badania nadnaturalnych weszły na kompletnie inny poziom. Wiadome było, że stworzenia nie odzyskają pełnej wolności idąc jednak na kompromis, zaczęto tworzyć specjalne wyspy, gdzie istoty mogły swobodnie chodzić, co jakiś czas będąc badane. Każda taka wyspa nazywa się inaczej i żyje własnym życiem. Nasza o nazwie Midoriiro pierwotnie była dla tych sprawiających najwięcej problemu, nic więc dziwnego, że wylądował tam wampir od buntu. Teraz jednak jest taką sobą wyspą jak reszta. Wyspą na, którą trafiają złapane przez wojsko nadnaturalne istoty.
https://upadle-krolestwo.blogspot.com

Mamy rok 987. Po rewolucji, która miała miejsce w 983 roku, Brackefur Kings zostało niemalże całe zniszczone. Rodzina królewska została zamordowana, a ich dalsi krewni przegonieni z królestwa. Co było przyczynom? Prawdopodobnie bunt wywołały zbyt wysokie podatki, które na poddanych nałożył ojciec Aranira - Mortemor I Chciwy. Nie bez powodu po śmierci zyskał takie, a nie inne mienie. Jedyny z rodziny królewskiej ostał się Aranir III Biały. Wilk uciekł jednak z królestwa w obawie o swe życie. A w Brackefur Kings... cóż, zapanował totalny chaos oraz rebelia. Przez dwa lata gwałty, kradzieże i masowe mordy były na początku dziennym. Anarchia całkowicie opanowała królestwo dziesiątkując jej mieszkańców. Części udało się uciec - inni jednak trafili na ścięcie, lub też stryczek za rzekomą zdradę stanu. Mimo wyniszczającej kraj rebelii - Brackefur Kings cudem nie upadło. Dwa lata po rozpoczęciu wyniszczającej wojny domowej (985 rok) Aranir wrócił, a wraz z nim ci, którzy za wszelką cenę starali się ujść z kraju z życiem. W przywróceniu dawnej świetności królestwu pomogło wiele wilków, niektórzy przypłacili to życiem, jednak było warto. Ci, którzy dowodzili całą rebelią zostali skazani na śmierć, natomiast wilki, które stały po ich stronie - wtrącono do lochów. W taki sposób Brackefur Kings przerwało rewolucję a zarazem - swój UPADEK.
Jest rok 3012. 995 lat temu ludzie doprowadzili do wielkiej epidemii. Z pewnego laboratorium wydostał się śmiertelnie groźny wirus, który miał być użyty jako potężna broń w wojnie która obecnie trwała. Wirus miał zabić wszystko, od roślin po ludzi, jednak coś poszło nie tak. Wyginęli wszyscy ludzie. Ziemia opustoszała. Nic nie przetrwało. Któregoś dnia jednak jedno ze zwierząt zaczęło oddychać. Powróciło do życia. Był to biały kocur. Kiedy spojrzał w jedno z rozbitych luster okazało się że jego oczy są niczym szmaragdy.
https://wyspa-magicznej-luny.blogspot.com/
Lud zamieszkujący tę wyspę tworzą magiczne istoty, ze wszelkich zakątków galaktyki. Większość z nich żyła w całkowitym pokoju aż do momentu, gdy dwójka japońskich naukowców nie natrafiła przypadkiem na ich ślad podczas podróży badawczej po Fantazjanie. Dokładniej rzecz ujmując, odkryła wtedy jedno z ich miast i zdecydowała się opisać tamtejsze zwyczaje, aby następnie poinformować o nich rząd swego kraju. Aby móc potwierdzić swoje zapiski, zabrali jednego z jego mieszkańców w podróż powrotną do swojej ojczyzny. Po niecałym roku przybyli tam znowu, ale tym razem z zamiarem przesiedlenia wszystkich pozostałych obywateli na małą, odciętą od wszelkiej cywilizacji wyspę kontrolowaną prze ich kraj, na której miały zostać poddani ciągłej obserwacji. Dopiero wtedy część z nich zaczęła się buntować, ale niestety bezskutecznie. Taki sam los czekał zresztą wszystkich ich pobratymców, z każdego zakątku galaktyki. W ten oto sposób zaczęły wieść przymusowe życie na Wyspie Magicznej Łuny.
 
https://the--asylum.blogspot.com/p/ogoszenia.html
Jak już pewnie zdążyłeś zauważyć, główna baza The Asylum ma niewielkie kłopoty techniczne... Jednak to to pikuś. Są lepsze, ciekawsze tematy do rozmów. Widzisz, dobiło kolejne tysiąclecie, już trzecie w sumie, jednak nikomu nie jest do wiwatu. Klęski żywiołowe, meteoryty, obce cywilizacje, lecz głównie ludzie i ich głupota oraz chciwość skrajnie wycieńczyły Matkę Ziemię... Wojna na naszej planecie przeszła dalej, otwierając wrota do planet poza naszym układem słonecznym oraz obcych światów równoległych. Jeszcze trochę, a z nimi przypadłoby nam walczyć. Na szczęście do władzy doszliśmy My, Rodzina. Inni mówią o nas: "maszyny szczodrzejsze "sercem" od większości ludzi". Nie zaprzeczam, ale też nie jestem za. My tylko jesteśmy antywirusem dla Ziemi. Oczyszczamy, doprowadzamy ją do lepszego stanu i pilnujemy by taka pozostała. Dbamy o sojusz z sąsiadami z galaktyki i innych światów. Możesz być częścią Nas, działać z Nami dla wspólnego dobra zdrowych i tych którym mniej się poszczęściło, przybyszów z daleka i miejscowych. Jednak jeśli przyłapiemy Cię na czymś niegodziwym, smak kary poczują dziesiątki następnych twych pokoleń. Nie gramy tu w Pac Mana, a w prawdziwe życie. [...]
 
https://magic-guilds.blogspot.com/
Administracja chce dać wam możliwość wcielenia się w największych magów Anime - Fairy Tail! Zatem, do jakiej gildii Ty chciałbyś dołączyć? Kręcą Cię raczej miłe, towarzyskie gildie - czy raczej mroczne, planujące od zarania dziejów - gorzką zemstę?
https://sektor-12.blogspot.com
[Tyksu szczególnie poleca.]

Polska, niedaleka przyszłość, rok bliżej nieokreślony. Ludzie wiodą spokojne życie w licznych miastach. Zaraz obok nich żyją anthro - humanoidalne stworzenia, które utraciły swoje lasy na rzecz rozrastających się nowych osiedli. Humanoidy chcąc się zasymilować, nauczyły się ludzkiej mowy i zwyczajów. To jednak nie wystarczyło i dalej były przez większość ludzi postrzegane jak zwierzęta. Ludzie, w obawie o „czystość społeczeństwa”, zaczęli tworzyć tak zwane Sektory, gdzie osiedlano futrzaki. Zazwyczaj były to opuszczone miasta otoczone drutem kolczastym i siatką pod napięciem. Przeniesienie to wilczy bilet — kiedy ktoś już tam trafi, nie może stamtąd uciec. Większość sektorów prowadzi normalny handel ze światem zewnętrznym, jednak zapasy dostarczane do nich są marne i często nie wystarczają na wyżywienie całego dystryktu. Także braki w dostawie wody i prądu nie poprawiają jakości życia w Sektorze.
 
http://herd-of-the-night.blogspot.com
 Lata temu, w realiach dziewięciowiecznej Mercji – jednego z siedmiu państw heptarchii anglosaskiej, mieszkał człowiek znany jako David Walker. Przez innych postrzegany był jako wysłannik diabła, gdyż wierzył jedynie w potęgę świata snów – nie uznawał żadnych bóstw. W tych czasach jawne opowiadanie nocnych mar było zakazane, ponieważ świadczyły one o odwiedzaniu śniącego przez demoniczne istoty. Przez wiele lat David był prześladowany i poniżany za głoszenie swoich sennych fantazji. Szara rzeczywistość doprowadziła go do zaawansowanej depresji, pocieszenie znajdował jedynie w snach, toteż śnił jak najwięcej. Któregoś dnia ludzie z wioski postanowili zabić Davida. Ten ich uprzedził i w momencie, gdy jego dom był oblegany przez hołotę, poderżnął sobie gardło. Jego ciało zostało wyrzucone do morza. [...]

https://arelion-auris.blogspot.com

Aktualnie mamy rok 2022. Językiem urzędowym Arelionu jest japoński. Panuje tu klimat podzwrotnikowy; temperatury nie spadają poniżej 10 stopni Celsjusza. Tak, zdarzają się tu opady śniegu, lecz są one wywołane przez moce nadnaturalnych. Wydaje się, że to miejsce jest niebezpieczne, ale wcale tak nie jest. Każdy ghoul dostaje racje żywnościowe organizowane przez radę, mózgożerne zombie są zamykane w kwarantannach, a inne zagrażające stworzenia są nadzorowane przez specjalną organizację. Każdy tutaj żyjący osobnik wie, że może czuć się bezpieczny.


9795aa7d8f88385emed.jpg
Żyjemy w Tamtym Świecie, świecie przesyconym magią. Dawniej to była kraina sielankowa i spokojna, gdzie żyło w pokoju wiele różnych zwierząt. Nikt nie wyobrażał sobie, aby do tego świata wkradło się zło. A jednak tak się stało.

Demony z Otchłani najechały naszą krainę, spustoszając ją w ułamku sekundy. Przedstawiciele ras zebrali się, aby spróbować znaleźć sposób na demony. Nic się nie udawało - armia demonów nie przestawała niszczyć Tamtego Świata.
Wtedy pojawił się On. Nie znamy jego imienia, wiemy jedynie, że był demonem-renegatem, który jako jeden z niewielu demonów nie pochwalał polityki jego narodu. On zamknął portale, przez które przybyli najeźdźcy, i sam pomógł się z nimi rozprawić. Aby koszmar nigdy już nie powrócił. kazał wykonać Kryształowe Serca. Niewiele o nich wiemy - to sporej wielkości, nieoszlifowane kryształy, przesycone magią, które ponoć są pieczęciami portalu. Do teraźniejszych czasów dotrwało ich pięć - Serce Ognia, Serce Wody, Serce Ziemi i Serce Wiatru, tak zwane Cztery Żywioły. Najpotężniejszym z nich, które utrzymuje w ryzach całą magię Tamtego Świata, jest Serce Życia. 
Obecnie sytuacja jest niestabilna. Wszystko wskazuje na to, że Otchłań powoli, nieskończenie powoli zaczyna odbudowywać potęgę. Czy dołączysz do nas, Strażników Kryształu i pomożesz nam w tej trudnej chwili? Decyzja należy do Ciebie!
http://stadodzikichponiaczyrpg.blogspot.com/p/wspopraca.html
Equestria, ach piękna Equestria... Spokojne miejsce, gdzie każdy może być sobą, może spełniać swoje marzenia, poznawać przyjaciół. Kucyki żyją tu w pokoju, pomagają sobie nawzajem. Nikt się nie spodziewał, że kiedyś może się to zmienić. Jednak pewnego dnia spokój tego wspaniałego kraju zostaje przerwany. Powrócił koszmar sprzed lat, którego wszyscy się obawiali. Księżycowa Czarownica powróciła ze swojej 1000-leniej banicji. Nasz świat spowiły nieprzeniknione złowrogie ciemności. Od wielu dni nikt nie widział słońca. Nie wiadomo, gdzie podziała się księżniczka Celestia. Nikt nie wie, jak pokonać czarownicę ani jak z nią walczyć. Czy to koniec Equestrii? Czy pozostało nam się jedynie poddać? A może jednak pojawi się grupa kucyków, którym uda się pokonać złowieszczą siostrę Celestii i przywrócą dawny pokój naszej krainie? Dołącz do przygody i wpisz się na karty historii Equestrii. Przeżyj niesamowite przygody, poznaj nowych przyjaciół i walcz ze złem. Stań się członkiem Stada Dzikich Poniaczy już dziś!

https://eleseya.blogspot.com
Wieki temu na świat została zesłana potężna, złowieszcza, destrukcyjna moc. Z ziemi tryskały słupy lawy, woda stała się zabójcza, a z nieba zstąpiły anioły burzy. W wyniku tego ląd rozpadł się na kilka części, dotąd żyjące istoty zostały nasiąknięte tajemniczą energią, a z ziemi i mórz wyłoniły się nowe, nieznane dotąd nikomu rasy. Z biegiem wieków kawałki Eleseyi zaczęły się coraz bardziej od siebie różnić pod względem otaczającego ich klimatu jak i mieszkańców. Katastrofa pozostawiła po sobie również jeszcze jeden, najstraszniejszy ze wszystkich skutek - kreatury powstałe z ciemności zwane dziś przez niektórych demonami, cieniami lub strachami. Obecnie każda z części starożytnej Eleseyi stanowi samoistną całość, nikt już prawie nie utrzymuje przyjaznych kontaktów z innymi państwami, pokój został zachwiany. Zapomniano już nawet o wspólnych korzeniach. Czy mogło być gorzej? Z chaosu i mgły wyłoniła się makabryczna wyspa. Na jej terytorium spoczywają zabytki i skarby należące niegdyś do wszystkich krain, które rozdzielą bądź połączą władców i narody. Zaczęły powstawać organizacje, które niekoniecznie służą dobrej sprawie. A ty po której staniesz stronie? Wstań i zawalcz o losy swojej ojczyzny! Czy wybierzesz słuszne dobro czy nieprzewidywalne zło? Wybór leży w twoich rękach!
 
http://pure--madness.blogspot.com/
 Kasyno La Vie jest jednym z największych, najbardziej rozpoznawalnych lokalów w całym Las Vegas. Prowadzone przez Andrewa Petersona, stanowi swoiste centrum misternie utkanej sieci rozrywek Miasta Grzechu. Rocznie odwiedzane jest przez średnio milion osób, z czego większość z nich ostatecznie przywiązuje się do niego na stałe. Siedziba hazardu obfitująca w różnorodną klientelę - od samej elity, poprzez zwykłych sezonowców czy kociaków liżących buty swych panów, na typach spod ciemnej gwiazdy kończąc.
 

79 komentarzy:

 1. Prponuję sojusz z SDK stado-diamentowych-kotow.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 2. Wymiana bannerami?
  http://tiglavve.blogspot.com
  Prosiłabym o odpowiedź na w/w stronie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Przyjmujemy ^)
  Powodzenia w prowadzeniu watahy
  • Heather z Watahy Istot Nocy
  http://watahaistotnocy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. Przyjmujemy sojusz :)
  http://wilcze-plemiona.blogspot.com
  ~Pozdrawiam, tzw. Jerych xd

  OdpowiedzUsuń
 5. Proponujemy sojusz
  http://cry-of-forest-wolf.blogspot.com/
  O odpowiedź prosimy na naszym blogu :)
  ~Pozdrawiam, Gabrielle

  OdpowiedzUsuń
 6. Hej, może by tak polecanie za polecanie? :3
  http://wielka-wilcza-wataha.blogspot.com/
  Ten blog jest czymś w rodzaju "przewodnika" po świecie "magicznych wilków". Znajdują się na nim przetłumaczone na polski oryginalne opisy najczęściej używanych postaci na blogowych watahach. Będą się tu także pojawiać adopcje stworzonych przeze mnie postaci

  OdpowiedzUsuń
 7. Z chęcią przyjmiemy wasz sojusz
  -wataha szerokiej drogi

  OdpowiedzUsuń
 8. Wataha Leśnego Strumienia przyjmuje sojusz. ^^
  http://watachamlodychwilkow.jimdo.com/

  Alessa~

  OdpowiedzUsuń
 9. Wataha Ekhe Nove przystaje na propozycję sojuszu. :)

  OdpowiedzUsuń
 10. Proponujemy wymianę bannerami - prosimy o odpowiedź na naszej stronie w zakładce oznaczonej gwiazdką.
  http://young--spirits.blogspot.com/
  ~Ciri

  OdpowiedzUsuń
 11. Przyjmujemy sojusz.
  ~Sophie, administratorka KOF.

  OdpowiedzUsuń
 12. Proponujemy sojusz. https://tomorrow--yesterday.blogspot.com/

  Rok 2016, Paryż. Trzy gangi dzikich bezdomnych psów od lat zajmują inne części miasta. Przed laty przyprowadził ich tutaj tajemniczy, stary list... W połowie zatarty, nieczytelny, a do tego zapisany nieznanym zwierzętom szyfrem.

  OdpowiedzUsuń
 13. Sojusz przyjęty!
  http://wataha666.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 14. Współpraca?
  american--story.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Sojusz

  http://sowiekrolestwoalis.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Sojusz został przyjęty.
  http://wwatahamagicznychwilkow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 17. - Serwus!
  - Serwus, serwus - mruczy niechętnie wysoki mężczyzna w przetartym prochowcu, siedzący w kącie jakiejś kawiarenki, w której się umówiliście, i zasłaniający się troskliwie całkiem sporym menu. - Słyszałeś już nowiny?
  Unosisz brwi w zdziwieniu. Jakie niby...
  - Coś się stało? Znowu kogoś... - nie kończysz, siadasz szybko obok. Mężczyzna wzdycha.
  - Nie, nie. Ale...robią jakieś przedstawienie o Słowackim czy o kimś tam - informuje cię cicho. - I szukają aktorów.
  Gdy mija was młoda kelnerka, folksdojczka, obaj milkniecie. Po krótkiej chwili jednak postanawiasz nawiązać przerwaną rozmowę.
  - A...kim są właściwie ci "oni", o których mówisz?
  Mężczyzna marszczy brwi. Nie jest pewien, czy powinien ci to mówić. Za duże ryzyko...wsypy. A potem wywózki, aresztowania, "Polizei! Aufmachen!" we wszystkich domach. Komu to potrzebne?
  Niech tam. Decyduje się. Ostatecznie znacie się od początku tej wojny.
  - Używają nazwy "Teatr Wojny" - odpowiada po chwili. - Wchodzisz w to?

  http://www.theatre--of--war.blogspot.com zaprasza w ten nieco nietypowy sposób na sojusz!

  OdpowiedzUsuń
 18. Wymiana?
  http://musisz-przezyc.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Proponuję wymianę bannerami :)
  http://weareemeraldwarriorspl.blogspot.com/ Jeżeli to nie kłopot to proszę o odpowiedź u nas w zakładce ''Sojusze i Wojny''
  Rosalie

  OdpowiedzUsuń
 20. Proponuje wymianę banerami :) Jak coś to proszę o odpowiedz na stronie "reklamy"
  http://akademiadurouet.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Proponujemy sojusz.
  [ http://drothaer.blogspot.com/ ]
  Drothaer jest królestwem, którym włada stary król z rasy zmiennokształtnych. Terytorium zamieszkuje piętnaście ras, a także wyznawana jest wiara w Czterech. Czy i ty dołączysz do szeregu magów z Ravele, czy może wojowników z Rithriad, albo jako zwykły mieszczanin wespniesz się po drabinie hierarchii osiągając jedną z wyższych klas społecznych? Być może wybierzesz kompletnie inną ścieżkę życia, bowiem los bywa nieprzewidywalny.

  OdpowiedzUsuń
 22. Erillea proponuje współpracę.
  http://erillea.blogspot.com/
  O odpowiedź prosimy u nas.

  OdpowiedzUsuń
 23. Erillea proponuje współpracę. O odpowiedź prosimy u nas.
  erillea.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 24. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 25. Proponuję wymianę z Watahą Notte
  Link do bloga: http://watahanotte.blogspot.com/
  Link do banera: http://watahanotte.blogspot.com/p/reklama_31.html

  OdpowiedzUsuń
 26. Przyjmujemu sojusz ^-^
  ~ Amera z [http://eternalwolvespack.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 27. (Berbali) czy wataha Toxic City http://watahatoxycznegomista.blogspot.com/ może mieć sojusz z Divided Kingdom?

  OdpowiedzUsuń
 28. Witajcie~
  Blog "Feeriedersi" przyjmuje sojusz c:
  http://rebelianciwilki.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 29. Witam
  Eternal Freedom proponuje korzystną wymianę bannerami:) O odpowiedź prosimy na naszym blogu w zakładce ,,Społeczność"
  http://freedometernal-s.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 30. Chciałabym zaproponować sojusz ze Stadem z Ognistych Gór, czyli sforą realnych psów.
  Oto link:
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/
  Jeśli istnieje taka możliwość, prosiłabym o udzielenie odpowiedzi tutaj:
  http://stado-z-ognistych-gor.blogspot.com/p/krainy-sprzymierzone-i-nie.html

  OdpowiedzUsuń
 31. Na Samym Dnie przyjmuje sojusz. ^^
  http://na-samym-dnie.blogspot.com/
  Wrzosiec, Alfa Sfory.

  OdpowiedzUsuń
 32. Spróbuj zachłysnąć się wolnością za Kurtyną i zasmakuj życia w miejscu, gdzie normalność jest traktowana z pogardą!

  https://inside-the-curtain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 33. Witam! Przybywam z propozycją współpracy! Jesteśmy nowo powstałym blogiem i dopiero zaczynamy :)

  http://bluewhisperspl.blogspot.com

  Jeżeli to nie problem to proszę o odpowiedź u nas na blogu w stronie ''Współpraca''.

  ~Cassidya

  OdpowiedzUsuń
 34. Witamy -

  Proponujemy współpracę z Irish Endless Dreams.

  O odpowiedź prosimy w zakładce Spam/Sojusze lub w Administracji. Po wyrażeniu zgody z Waszej strony, dodamy bloga do sojuszy.

  Pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 35. Wymiana? O odpowiedź proszę w "Spam"
  https://od---nowa.blogspot.com/
  (a co ja się bd rozpisywać)

  OdpowiedzUsuń
 36. Four Clans proponuje wymianę banerami. O odpowiedź prosimy u nas. Z góry dziękujemy!

  OdpowiedzUsuń
 37. Współpraca? http://firth-athaill.blogspot.com/
  Odpowiedź proszę zamieścić u nas na blogu lub w wiadomości prywatnej na Howrse (FerishiaWhite)

  OdpowiedzUsuń
 38. Zgoda.
  http://od---nowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 39. [Proponujemy współpracę.]

  Uczestnicy Gry budzą się ze śpiączki w budynku położonym trzynaście tysięcy metrów nad ziemią. Nie ma w nim żadnych drzwi prowadzących na zewnątrz, a za niewielkimi, okrągłymi okienkami widać jedynie linię chmur.
  Nie pamiętają nic: swojego imienia i nazwiska, jak się tu wzięli, ani kto za tym wszystkim stoi.
  Jedyne, co ich odróżnia, to unikalny kod kreskowy, wytatuowany na wewnętrznej stronie lewego nadgarstka.
  Jaki jest cel Gry, jak jej domniemani uczestnicy mają się stąd wydostać i wreszcie, czyja to sprawka? Odpowiedzi jest mało, a liczba pytań stale wzrasta.
  Może spróbujesz się tego dowiedzieć, zostając jednym z nich?

  Gra w przestworzach

  OdpowiedzUsuń
 40. Hejo, tutaj Taiga z Santari.
  Z chęcią wymienimy się banerami, będzie to dla nas zaszczyt :D
  PS. Dziękuje ^^

  OdpowiedzUsuń
 41. Wymiana banerami?
  stay-alive-sa.blogspot.com/
  Odpowiedź proszę zamieścić w zakładce "wymiany" :)

  OdpowiedzUsuń
 42. Serdecznie zapraszam do wymiany banerami, z nowo powstałym blogiem, o jak myślę ciekawym motywie.
  Odpowiedz w tej sprawię proszę kierować do zakładki Współpraca, podając link do waszego bloga ( bo jestem ciepa i moge zapomnieć ;-; )
  http://cieniskrzydlawolnosci.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 43. Firhen proponuje współpracę. O odpowiedź prosimy u nas. Z góry dziękujemy!

  https://firhen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Cześć i czołem!
  Przybywam z Behind the Curtain z malutką prośbą - można podmienić button na jeden z nowszych?
  Dziękujemy i przepraszamy za kłopot!

  OdpowiedzUsuń
 45. Witajcie,
  Emerald Warriors proponuje współpracę!
  www.emerald-warriorspl.blogspot.com
  Proszę o odpowiedź u nas na blogu w ''Współpraca''.
  Pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzeniu bloga.
  ~Adminka Rosalie

  OdpowiedzUsuń
 46. Witajcie!
  Héroes Valientes proponuje sojusz. Prosimy o odpowiedź w zakładce: Sojusze. Wymiana bannerami bądź linkami.

  https://heroes-valientes.blogspot.com/

  ~Alfa Deith

  OdpowiedzUsuń
 47. [Sojusz?]
  Przez wieki Japonia była zamkniętym krajem, dobrowolnie odciętym od wpływów Dalekiego Zachodu. W tym środowisku rozwijała się unikalna na skalę światową magia, a pilnie strzeżone sekrety poszczególnych szkół i zakonów były przekazywane w tajemnicy garstce wybranych uczniów. Wiedza była na wagę złota i często to dostęp do niej, nie zaś talent ucznia, decydował o jego mocy magicznej. Tak jednak nie mogło być zawsze.
  W XIX wieku wraz z nadejściem epoki Meiji cesarz zauważył, że jeśli Japonia ma stać się dla Zachodu równym partnerem, potrzeba reform również na polu magii. I tak powstała szkoła na wzór brytyjskiego Hogwartu - Asahi no Hikari - która miała stać się ośrodkiem edukacji dla onmyouji, czyli japońskich czarodziejów i czarownic. Umiejscowiona w połowie drogi między dwiema historycznymi stolicami kraju, Kioto i Narą, ukryta za pomocą potężnych czarów przed wzrokiem ciekawskich, Asahi no Hikari szybko stała się renomowaną uczelnią, której mury opuszczali doskonale wyedukowani onmyouji.
  Od momentu założenia minęło ponad sto lat. Oblicze Japonii zmieniło się nie do poznania i podobnie zmieniał się program nauczania - wszystko po to, by sprostać nowym wymaganiom stawianym kolejnym rocznikom absolwentów. Nie zmienił się tylko charakter pięciu Domów, do których przydziela się aspirujących onmyouji...

  Asahi no Hikari

  OdpowiedzUsuń
 48. Stado Stella Divina z radością przyjmuje propozycję współpracy c:
  Pozdrawiam, administratorka SSD

  OdpowiedzUsuń
 49. The Asylum z przyjemnością przyjmuje współpracę ^^
  https://the--asylum.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 50. Przybywam ze Stada Kocich Pazurów i przyjmuje współpracę c:

  OdpowiedzUsuń
 51. Osobliwość, to nie dar, to żart stwórcy.
  Błąd w systemie.
  Niebezpieczeństwo w rozważnych oczach.
  Dziki poryw wiatru.
  Jeden chromosom za dużo.
  Martwa ryba w szklanej kuli.
  Lekarstwo po wybuchu epidemii.
  Prawda, ukryta w kłamstwie.
  Czy odważysz się ją poznać?

  https://zbior-osobliwosci.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 52. Rokugan Monogatari zaprasza do współpracy i zabawy! Niech Cesarstwo zatętni życiem! Knujmy, kochajmy, nienawidźmy, mordujmy i czcijmy kami!
  http://rokugan-monogatari.blogspot.com/
  O odpowiedź prosimy w zakładce "Sojusze". Z góry dziękujemy i życzymy dobrego dnia!

  OdpowiedzUsuń
 53. Sektor 12 przyjmuje propozycję współpracy.

  OdpowiedzUsuń
 54. Cześć! Proponuję współpracę z dopiero co otwartym blogiem! (odpowiedź w komentarzu u nas!)
  https://winter-x-games-aspen.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 55. Proponuję wymianę bannerów. Reaktywacja Akademi Du Rouet
  Proszę o odpowiedz w zakładce współpraca:
  http://akademiadurouet.blogspot.com/p/reklamy.html

  OdpowiedzUsuń
 56. Witam. Wataha wilkołaków "Zew natury" proponuje współpracę. O odpowiedź prosimy tutaj:
  http://zewnaturypl.blogspot.com/p/blog-page_67.html?m=0
  Pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 57. Wataha Smoczego Ostrza przyjmuje współpracę!
  Życzymy powodzenia w dalszym rozwoju!

  OdpowiedzUsuń
 58. Witam!
  Byłam administratorem oraz założycielką bloga Emerald Warriors.
  EW upadło, jednak odrodziliśmy się jako blog Awakened Warriors, dlatego proponuję współpracę z tym nowo powstałym blogiem, gdzie Emerald Warriors jest przeszłością :)
  Proszę o odpowiedź u nas na blogu we "współpracy".

  https://awakened-warriorspl.blogspot.com

  Pozdrawiam
  Eileen
  (Dawniej Rosalie)

  OdpowiedzUsuń
 59. Witam serdecznie!
  Oczywiście z chęcią podejmiemy się współpracy.

  Pozdrawiam,
  w imieniu HOTN, Aldieb, była Alpha.

  (http://herd-of-the-night.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 60. https://magic-guilds.blogspot.com
  Wymiana? c:
  Proszę o komentarz u nas na stronie w zakładce "Sojusze".
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 61. Wyspa Magicznej Łuny proponuje zawarcie współpracy.
  Oto link do niej:
  https://wyspa-magicznej-luny.blogspot.com/
  Byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi w tym miejscu:
  https://wyspa-magicznej-luny.blogspot.com/p/krainy-sprzymierzone-i-nie.html

  OdpowiedzUsuń
 62. Brackefur Kings z wielką przyjemnością przyjmuje sojusz ^^
  https://upadle-krolestwo.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 63. Witam, Enthelion (https://enthelion-observer.blogspot.co.uk/) proponuje współpracę!
  Ludzie wyginęli. Nadszedł czas, gdy ich wzajemna nienawiść do siebie nawzajem zwyciężyła i wspólnie się wybili. Przeżyły tylko nieliczne jednostki, które w mieście rządzonym przez droidy pełnią rolę niewolników, lub jak wolą mówić niektórzy - zwierzaczków. Świat przejęły androidy oraz istoty fantastyczne, które dotychczas kojarzyliśmy tylko z opowiadań. Odbudowały one to, co zniszczył człowiek. Można nawet by rzec, iż to ulepszyły.
  Baner: https://i.imgur.com/TdR9AZD.jpg

  OdpowiedzUsuń
 64. Witam serdecznie! Nowo otwarte Stado Srebrzystego Blasku proponuje sojusz. O odpowiedź prosimy w e-mailu, kontakt: ria.sellene@gmail.com. Dziękujemy za zwrócenie uwagi!

  OdpowiedzUsuń
 65. http://pure--madness.blogspot.com/p/wspopraca.html?m=1

  Wymiana?

  OdpowiedzUsuń
 66. Przychodzę z zapytaniem czy reflektujecie na wymianę bannerami?

  Jeśli tak - ZAPRASZAM: <klik>

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Informujemy, że Wasz banner znalazł się już na naszej stronie.

   Pozdrawiamy! :)

   Usuń
 67. Proponuję współpracę z Book of circus.
  http://book-of-circus.blogspot.be/
  O odpowiedź proszę na blogu w zakładce "Współpraca&Promowanie"

  ~Pośredniczka bloga

  OdpowiedzUsuń
 68. Zapraszamy do sojuszy! http://eleseya.blogspot.com/ i https://arcanus-locus.blogspot.com/ O odpowiedź prosimy w odpowiednich zakładkach.

  OdpowiedzUsuń
 69. Witam!
  Blog Gaoithe proponuje współpracę!
  https://gaoithepl.blogspot.com
  Proszę o odpowiedź w Współpraca -> Przyjazne Blogi
  Powodzenia w prowadzeniu bloga :)

  Pozdrawiam
  Isleen

  OdpowiedzUsuń
 70. Witam! Chętnie podejmiemy współpracę! Prosimy o odpowiedź w zakładce "Społeczności".
  https://fall-in-love-with-moscow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. Dzień dobry.
  Ja przychodzę do was z bloga Przystań Fabularna. Miejsca, które zrzesza wszystkie gry tekstowe. Tutaj znajduje sam link do naszego bloga https://przystanfabularna.blogspot.com
  Zaczynamy naszą działalność, a na naszej stronie będą się pojawiać newsy, wywiady, recenzje oraz posty dotyczące różnorakich wywiadów.
  I proponujemy wam współprace. Link do naszych bannerów znajduje się poniżej:
  http://przystanfabularna.blogspot.com/p/kontakt.html

  OdpowiedzUsuń
 72. Wczoraj zabiłem człowieka. Skoczył na mnie w jakimś... jakimś szale. Szarpaliśmy się. Popchnąłem go i... po prostu niefortunnie upadł.

  Byłem przerażony.

  Jednak ten strach był niczym wobec obecnego. Czas się spłaszczył i rozciągnął i chociaż jestem pewien, że to niemożliwe, nie potrafię się wybudzić ze snu. Czuję jak krew w żyłach zaczyna wrzeć i zamarzać na zmianę. Serce zachowuje się jak zamknięty w klatce ptak. Pulsowanie doświadczam wszędzie - w skroniach, w gardle, w piersi, w opuszkach palców. Patrzę i nie dowierzam. Nie mogę się ruszyć, coś przytrzymuje mi nogi w miejscu, jakby jakieś wielkie, betonowe łapy zakleszczyły się na moich kostkach. Chyba zaczynam histeryzować? Nie wrzeszczę i nie płaczę, to inny rodzaj histerii. Skamieniałem.

  Ponieważ wczoraj zabiłem człowieka.
  A dziś widzę go w pełni zdrowia.
  I tym razem to on kładzie ręce na moich ramionach.
  Uśmiecha się. Patrzy w oczy.
  Wiem, do cholery, WIEM co zrobi.

  Wiem to jeszcze przed tym, nim pchnięciem posyła mnie na podłogę.


  - - -
  Virus to forum postapokaliptyczne wzbogacone o elementy fantasy. Liczymy na udaną współpracę, mimo faktu, że nie jesteśmy blogiem; działamy jednak na bardzo podobnych zasadach! Linki do bannerów znajdują się tutaj, jednak zaznaczam, że wklejamy na głównej stronie buttony o wymiarach 88x31 pikseli. Ponieważ to rozmiar rzadko spotykany na blogach – najlepiej byłoby, gdyby podesłano mi grafikę z wyżej wymienionymi parametrami. Chyba że nie przeszkadza wam „rozjechanie”.

  W razie pytań lub propozycji odsyłam na PW do Arcanine'a (można zalogować się na konto Wymiany Bannerów. Więcej w tym temacie.

  OdpowiedzUsuń
 73. Nowo powstały blog o nazwie Wybrańcy Rio de Janeiro proponuje zawarcie współpracy.
  Oto link do niego:
  http://wybrancy-rio.blogspot.com/
  Byłabym wdzięczna za udzielnie odpowiedzi w tym miejscu:
  http://wybrancy-rio.blogspot.com/p/blog-page_69.html

  OdpowiedzUsuń
 74. Witam serdecznie!
  Przybywam z uprzejmym zapytaniem o współpracę między naszymi stronami.
  Adres URL zostawiam u dołu komentarza i byłbym wdzięczny, gdybyście odpowiedzieli na RiL'u, abyśmy nie musieli co chwilę sprawdzać Waszego bloga. Oczywiście Wasz banner został już dodany. :)
  https://role-in-life.blogspot.com/
  http://role-in-life.blogspot.com/p/wspopraca.html

  ~Pozdrawiamy ciepło

  OdpowiedzUsuń
 75. Witam
  Blog Dark Hunters proponuje współpracę.
  O odpowiedź prosimy na stronie naszego bloga w zakładce "współpraca"

  Pozdrawiam. Administracja Dark Hunters

  OdpowiedzUsuń
 76. Wybrańcy Rio de Janeiro proponują zawarcie współpracy.
  https://wybrancy-rio.blogspot.com/
  Byłabym wdzięczna za udzielenie odpowiedzi w tym miejscu:
  https://wybrancy-rio.blogspot.com/p/blog-page_69.html
  Link do fabuły:
  https://wybrancy-rio.blogspot.com/p/blog-page.html

  OdpowiedzUsuń

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!