Ci, którzy na innych patrzą z góry...

...sami znajdują się w cieniu stojących poniżej ich.
GODNOŚĆ: Kune Gizisne
STRONNICTWO: Neutralny
PŁEĆ: Mężczyzna
ORIENTACJA: Heteroseksualny
WIEK: 246 lat
RASA: Cień
STANOWISKO: Najemnik
CHARAKTER: Chłopak jest honorowy i przestrzega swojego kodeksu honoru, natomiast nie przepada za zabijaniem. Dokładnie wypełnia zlecone mu przez pracodawców zadania. Zazwyczaj siedzi cicho. Nie lubi osób znęcających się nad słabszymi. Mimo to, gdy mu na czymś zależy potrafi być bezwzględy i nie zostawiać zadnych świadków. Jako cień, Kune chowa jednak urazę i nie jest  zbyt otwarty wobec wszystkich nieznajomych osób. Gdy zdarzy się jednak osoba, którą polubi, zawsze będzie wobec niej miły. Ze względu na jego przeszłość nienawidzi większości magów, bardzo rzadko utrzymuje z jakimś kontakt, a większość tych, którzy rzucili mu pojedynek nie wyszło z niego cało.
Aparycja: Nosi lekką, a jednocześnie silną, zbroję, która służy do zakrywania go od słońca na dzień. Przy boku ma miecz zrobiony z lekkiego, ale silnego metalu. Posiada także nóż wspomagający mroczną magie. 
ŻYWIOŁY: Cień, Trucizna
MOCE:
- Śmiertelny pocałunek- Dosłownie jak nazwa mówi aby jego moc zadziałała musi kogoś pocałować. Wtedy trucizna wnika w skórę i w postaci gazowej zapełnia płuca, szybko zabijając przeciwnika. Może to dość dziwna umiejętność, jednak jest zabójcza.
- Dziwnie tu pachnie nieprawdaż? - Trochę niespotykana nazwa, ale jego przeciwnik szybko rozumie, że ma mało czasu na ucieczkę. Wypuszcza z odsłoniętej części ciała obłok trucizny, która szybko zapełnia pomieszczenie, a w przypadku zetknięcia się z celem paraliżuje jego umysł na blisko pięć minut.
- Zdrada - Jak byście się czuli gdyby pojawił się przed wami zmarły bliski, a w momencie gdy chcielibyście podbiec, poczulibyście ostrze miecza w brzuchu? Zdradzeni? Tak czują się właśnie ofiary tej mocy, pojawia się przed nimi postać wygrzebana z zakątków ich umysłów, ale za "plecami" chowa miecz stworzony z cienia i w momencie zbliżenia się ofiary, szybko przebija jej klatkę piersiową. Czar ten jest jednak iluzją z cienia, która wprowadza przeciwnika w stan oszołomienia i wywołuje sztuczny ból.
ZAINTERESOWANIA I TALENTY:
-Czytanie książek
-Pisanie opowiadań
-Wytwór oręża
-Ciche poruszanie
-Dryg do gotowania
HISTORIA: Kiedyś zaliczano go do rasy Antho, jednak większości z tamtego życia nie pamięta. Przez okropy wypadek został zmieciony i po tygodniu, w stanie bliskim śmierci, poczuł coś dziwnego. Wszystkie siły zaczęły wracać do jego organizmu, tak bardzo zajętego walką z obrażeniami. Kiedy mógł już wstać z łóżka, podszedł do lustra i zobaczył że bardzo się zmienił. Przerażony tym co mu się stało, uciekł z domu lekarza. Po długim czasie podróży zawitał do miasta. Szybko zakupił zbroję i oręż, za pieniądze zabrane lekarzowi. Potem zaczął ćwiczyć i został najemnikiem. Musząc nauczyć się przeżyć, powoli doskonalił sztukę walki, aż do momentu, gdy był gotów na większość wyzwań, przy okazji odkrywając swoje umiejętności dotyczące cienia oraz trucizny.

EKWIPUNEK:
-200 trefli
-Średniej długości, lżejszy miecz ze stopu stali i kryształu
-Zaklęty nóż wspomagający zwinność

Siła - 300 | Szybkość - 375 | Zwinność - 400 | Moc - 357
Technika - 357 | Równowaga - 357 | Zręczność - 425 | Ukrycie - 357

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!