Aby sprawować władzę [...]

Aby sprawować władzę, trzeba mieć w sobie coś z potwora.
GODNOŚĆ: Rupert Koji
STRONNICTWO: Imperalczyk
PŁEĆ: Mężczyzna
ORIENTACJA: Biseksualny
WIEK: Nieśmiertelny- wygląda na 28-34 lata
RASA: Pół demon
 
RODZINA: ojciec- Arnold, matka- Odette
STANOWISKO: Snajper oraz Polityk
CHARAKTER: Pewny siebie, opanowany i bezwzględny typ. Potrafi się narażać dla bliskich mu osób. Rzadko pokazuje że mu na czymś zależy, ale daje to czasem odczuć. Krytyczny i zdyscyplinowany. Wierny i posłuszny dla kogoś stojącego wyżej niż on. Z charakteru Doberman. Lubi przebywać w gronie ludzi ze swojej menażerii i uzupełniać ją o nowych członków.
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Sztuka, w każdym możliwym wydaniu. Umiejętność obsługiwania każdego rodzaju broni. Tworzenie śmiercionośnych narzędzi,różnych rzeczy, które aktualnie ma pod ręką.
HISTORIA: Jedyny syn wpływowej rodziny. Szkolony od najmłodszych lat. Jego matka była znaną modelką, ojciec jednym z byłych urzędników wspierających władzę. Wychowywany przez sztab ludzi, zaczynając od niań, prywatnych nauczycieli, kończąc na ludziach z otoczenia jego ojca i matki. Otrzymał gruntowne i wszechstronne wykształcenie. Miał szczęści e spotkać na swojej drodze mentora, w wieku 8 lat potajemnie uczył się od niego jak efektywnie torturować i zabijać, nie pozostawiając żadnych śladów.
LOKALIZACJA: Willa rodzinna w sektorze A częściej spotkasz go w sektorze B w jego prywatnej kamienicy. Imperium.
EKWIPUNEK:
  • 400 trefli
  • cienka i ostra nić
  • sztylet i pistolet
Siła - 300 Szybkość - 400 Zwinność - 500 Moc - 0
Technika - 500 Równowaga - 450 Zręczność - 450 Ukrycie - 400

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!