"Przygotowania" od Miyashi, Haylee cd Miyashi Haylee

Miyashi ---> X
Haylee ---> X
Poprzednia część "Wakacje" ---> X

- L-Lusia... wakacje...? - dziewczynka spytała niepewnie patrząc dalej na nią.
-  Yhym! Będzie super, zobaczysz!
- D-dobrze...
Haylee nie trzeba było więcej do szczęścia. Słysząc odpowiedź ukochanej wzięła ją w ramiona, zakręciła i przytuliła do siebie.
- To odczego zaczynamy~?
- U-umm...  - dziewczynka spuściła łebek zakłopotana, nie wiedząc co odpowiedzieć. Nigdy nie wyjeżdżała...
Wyższa od razu dostrzegła entuzjazm, a raczej jego brak u  ukochanej wobec czego szybko wkroczyła do akcji.
- Miyu..? Coś... Coś cię martwi?
- N-nie... - malutka szybko wtuliła się w ukochaną.
- Jeśli tak mówisz... - przytuliła młodszą do siebie - Ale jeśli jednak będziesz chciała coś mi powiedzieć będę tutaj. Tymczasem! Od czego by tu zacząć pakowanie~?
W odpowiedzi Miyashi przytaknęła leciutko i się rozejrzała.
- Hmm... Poczekaj chwilkę - poleciła i zniknęła w drugim pokoju. Gdy wróciła miała ze sobą walizkę. - Do tej spakujemy twoje rzeczy. Rozejrzyj się za najważniejszymi dla ciebie rzeczami. Niby to tylko tydzień ale pakuj  co chcesz. Najwyżej później coś odejmiemy.
Przytaknęła, potem zaczęła szukać swoich rzeczy, które jej się mogą przydać,
w tym czasie Hay bawiła się swoimi włosami cierpliwie czekając, aż młodsza skończy.
 Po krótkim czasie malutka wypełniła swoją walizkę do około połowy. Były tam głównie ubrania, ale znalazłyby się też jej tabletki, które bardzo często brała
Luśka rzuciła tylko okiem do wnętrza walizki po czym  dla pewności dopytała brunetkę czy to już wszystko.Dziewczynka szybko przejrzała zawartość. Przy okazji sprawdziła, czy wzięła wszystko dla Sadako. Po tym przytaknęła.
- Oki~ zawołała radośnie Hau po czym położyła dłoń na głowie mniejszej i poczochrała jej włoski. - -- Teraz moja kolej - to mówiąc zostawiła Miyu i udała się po drugą walizkę. Dziewczynka przytaknęła i czekała na nią cierpliwie. Przygotowania zajęły  Haylee dłużej niż się spodziewała, ale w końcu wróciła do ukochanej z torbą przewieszoną przez ramię i walizką w ręku. Wyglądała inaczej niż wcześniej: Pomalowała  usta malinową szminką, uwydatniła swoje i tak grube zęsy oraz pocieniowała powieki amarantowym. Także ubrania zmieniła na bardziej 'poważne' zostawiając jednak nutę seksowności i odrobinę wygody.Do tego podkręciła końcówki włosów.  ------- Gotowa~!
Dziewczynka uśmiecha się lekko patrząc na nią - Ślicznie wyglądasz.
- Dzięki!- odparła, gdy zbliżała się do Miyashi, którą następnie wtuliła w swoje piersi po czym pozwoliła jej odsunąć się na tyle, by młodsza była wstanie spojrzeć jej w oczy. - Jak chcesz to mogę i ciebie tak wystroić~
Młodsza tylko lekko się zarumieniła patrząc Lusi w oczka - A-ale i tak nie będę choćby w połowie taka ładna jak ty...
Oh, nie zmyślaj! Też jesteś piękna. Po prostu przedstawiasz inny typ urody! Poza tym za bardzo mnie przeceniasz.
Miyashi dotknęła jej policzka leciutko - Nie przeceniam... Naprawdę jesteś śliczna.
- Jeśli tak uważasz.. - wtuliła głowę w jej dłoń. Haylee nie raz słyszała komplementy od swoich partnerów wobec tego stało się dla niej chlebem powszednim lecz tym razem poczuła zarówno zażenowanie jak i radość. Odparła więc: 
- Dla mnie to ty jesteś najpiękniejsza - dziewczyna pochyliła się i pocałowała mniejszą w czoło - A tak swoją drogą chcesz jechać dziś wieczorem czy jutro z rana?
- M-może... Wieczorem...? - niepewnie spytała i odwzajemniła pocałunek. 
 - Świetnie! - różowowłosa uśmiechnęła się. W sumie ja też chciałam ruszyć wieczorem, ale martwiłam się czy nie przeszkadzałaby ci podróż nocą. Bo gdybyśmy ruszyły rano musiałybyśmy się śpieszyć... A tak będziemy miały czas na odpoczynek czy też wygłupy.
 Miyashi również się uśmiechnęła - To... o której jedziemy...?
- Hmm.. Koło piętnastej może?
- Dobrze, kochanie - pocałowała Lusię w rączkę, bo wyżej nie sięgnęła.
-Skoro mamy jeszcze z jakieś cztery godziny to może zrobię nam obiad. Ty w tym czasie zawołaj Sadako~
 Miyashi przytaknęła i poszła po nią.

CD ---> X

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!