"Urodzieś się...

tylko po to, aby umrzeć"
  Assovi
GODNOŚĆ: Jego imię to Azrael natomiast nazwisko Aquarius. Rzadko kiedy używa swojego nazwiska. Przez przyjaciół często nazywany jest Ayko. Od tego wszystkiego powstały takie skróty jak Aqua, Aya oraz Az. Za tym ostatnim niezbyt jednak przepada.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Traveles in Cleft of Dimenstions
PŁEĆ: Mężczyzna-Bsior
ORIENTACJA: Bardziej homoseksualny niż biseksualny, ale jednak biseksualny.
WIEK: Przeżył już 20 lat.
RASA: Wilkołak
SYMPATIA: Jak na razie nikt mu nie wpadł w oko. Azrael skupia się bardziej na charakterze, niż wyglądzie. W dodatku jest dojść trudny w tej kwestii.
RODZINA: Jego rodzice już dawno nie żyją, natomiast siostra Asuna wyniosła się z rodzinnej krainy. Aktualnie Azrael nie wie gdzie ją wywiało.
STANOWISKO: Przewodnik / Wojownik w TICOD.
CHARAKTER: To co wyróżnia Azraela to jego obojętność, zapewne nabyta przez mieszkanie w takim miejscu. Mało czym się przejmuje, czy to śmierć bliskiej osoby, czy fakt że ktoś mu chodzi po grządkach. Nigdy nie podnosi głosu, jego głos jest zawsze cichy i spokojny, przez co nie widać u niego zmian emocjonalnych. Swoich mocy używa jak najrzadziej się da, to że matka natura je mu dała nie oznacza, że wiecznie musi z nich korzystać. Uważa, że jak sobie pościelisz tak się wyśpisz i tylko od ciebie zależy co robisz w swoim życiu. Nie ma czegoś takiego jak przeciwności losu czy przeznaczenie, to ty kierujesz swoim życiem i ty nadajesz mu tępa. Nie należny do leniwych osób, wręcz przeciwnie cały czas musi coś robić, czy to rozmowa, rysowanie albo praca fizyczna. Cokolwiek byle nie siedzieć na tyłku i oglądać ściany labiryntu. Lubi towarzystwo tak samo jak samotność, dla niego te dwie siły się równoważą. Potrzeba tyle samo rozmowy co i ciszy aby nie zwariować. Rozmawiać z nim można na każdy temat, jak będziesz miał do niego jakiś problem nawet się tym nie przejmie. Z reguły miły i przyjacielski chłopak, który nie robi sobie problemów. Mało kiedy jest opryskliwy czy chamski. Jest on bardzo cierpliwy i nie daje wyprowadzić się z równowagi. Czasami może sprawiać wrażenie osoby z depresją, jednak nie jest to prawda. Ayako ma po prostu nietypowe podejście do życia i nie boji się śmierci.
APARYCJA: W wilczej formie jego futro jest krótkie i lekko się błyszczy. Ma ono popielaty kolor, oprócz dwóch fragmentów, które są puszyste i ciemno szare. Znajdują się one na szyi oraz prawej tylnej łapie. Popielate futro jest szorstkie i nieprzyjemne w dotyku, dlatego jak już chcesz go głaskać, preferowana część to właśnie szyja. Nogi ma nieproporcjonalnie długie i chude do reszty ciała, jednak są wystarczająco silne i wytrzymałe aby unieść basiora. W dodatku wygląda n wychodzonego, dlatego często podejrzewają go o głodzenie się. Ogon jest czarny z odrobiną popielatego, w dodatku nie ma na nim sierści, tylko sama skóra. Na grzbiecie posiada trzy płetwy, podobne do rekinich. Posiada długie czarne pazury, którymi jest w stanie dotkliwie podrapać. jego mina często wygląda na przygnębioną, a on po prostu ma taki wraz twarzy. lewe oko jest białe, natomiast prawe czarne z szarą tęczówką. Natomiast w ludzkiej postaci jest to niski chłopak, ponieważ mierzy zaledwie 167cm wzrostu. Jest on dojść blady, przez co często mylony jest z albinosem. Posiada długie białe włosy, w których często plecie sobie małe warkoczyki. Posiada lekkie mięśnie, jednak w tej formie nie wygląda na wychodzonego, no prawie nie wygląda. Na rękach nosi bransoletkę od siostry oraz skórzaną przepaskę, natomiast w uchu ma dwa kolczyki. Jego oczy mają takie same odcienie jak w wilczej formie i tylko to wyprowadza, z błędy iż chłopak jest albinosem. Ubiera się on w luźne ciuchy, które nie utrudniają pracy fizycznej.
ŻYWIOŁY: Posiada on jedynie dwa żywioły, bardzo odmienne od siebie. Jest to silniejszy Lód, oraz słabszy Ogień.
MOCE:
  • Jest w stanie stworzyć lud na każdej powierzchni, dotykając go ręką/łapą, kontroluje jedynie jego kierunek, wielkość zależy od jego samopoczucia.
  • Może zmieniać temperature swoje ciała, w zależności od temperatury otoczenia, przez co nie odczuwa zimna ani ciepła.
  • Jest w stanie chodzi po wodzie. Tworzy wtedy lud pod łapami, czego nie widać.
  • Może stworzyć lodową kopie osoby, którą zna. Szybko się jednak rozpadają.
  • Jest w stanie samoistnie się zapalić. Może to być cały on, albo tylko jedna część ciała.
ZAINTERESOWANIA/TALENTY:  Azrael od dziecka uwielbiał buszować po labiryncie, przez co utrwalił sobie pamięć fotograficzną, bo przecież trzeba było jakoś wrócić do domu. Z tego też powodu nie jest dla niego problemem uciekanie czy chowanie się. Gorzej z walką wręcz. Kiedy nie chodził po labiryncie bawił się w ogrodnika, co wyszło mu na dobre, ponieważ potrafi zajmować się roślinami. Kiedy jednak pogoda na dworze była koszmarna siadał z kartką oraz ołówkiem przy oknie i rysował, tak też wyćwiczył sobie talent do rysowania. Okazyjnie czesze, różne fryzury jednak nie za bardzo na kim ma ćwiczyć.
MOC SPECJALNA:
  • Jeżeli umrze, odrodzi się po paru dniach, bez jakichkolwiek ran, jednak w takim samym wieku. Jest to jednak moc jednorazowa.

HISTORIA: Urodził się jako obywatel Assyrio, wraz z siostrą bliźniaczką. dorastali w labiryncie razem poznając jego zakamarki, jednak siostra zawsze powtarzała, że powinni siedzieć w domu i nie zagłębiać się w kolejne odnogi. Asuna uważał, że stwory mieszkające w labiryncie są straszne i niebezpieczne. Dlatego po czasie Azrael wyruszał na spacerowanie samotnie bez niczyjej opieki czy też wsparcia. Jednak spokojne życie całej rodzinki nie mogło trwać zbyt długo, było by to przecież zbyt piękne, aby mogło być prawdziwe. Pewnego pięknego wieczoru rodzice postanowili sami wybrać się na mały spacer zostawiając rodzeństwo w domu. Jednak pomimo tego, że nie zagłębiali się w labirynt, zostali zaatakowani przez zamieszkujące go stwory. Azrael wraz z siostrą poszli ich szukać dopiero rano, jednak znaleźli martwe ciała. To wtedy siostra postanowiła opuścić rodzinną krainę, zostawiając Azraelowi po sobie jedynie bransoletkę. Natomiast Azrael wyniósł się do jakiegoś opuszczonego domku w labiryncie, który znalazł podczas jednej z przechadzek i mieszka tam do dzisiaj. Przy okazji dołączył do watahy, która była na terenie labirynty, z racji że nie chciał być zupełnie sam. 
PRZEDMIOTY: Chłopak zawsze ma przy sobie sztylet do obrony, bardzo często wysmarowany jest jakąś paraliżującą trucizną. Nie jest to nic magicznego zwykły sztylet w truciźnie. Do tego nosi ze sobą ołówek i szkicownik a coby w chwili spokoju po szkicować. Z tego co mi wiadomo one też nie są magiczne, ale on i tak nie potrzebuje magicznych przedmiotów.
PAMIĄTKI: Na ręce nosi koralikową branzoletkę, którą dostał od siostry gdy ta postanowiła się przenieść. Nigdy jej nie zdejmujie, bo dzięki temu czuje, że siostra dalej z nim jest w jakiś sposób.
LOKALIZACJA: Mieszka w małym drewnianym domku, w jednej z odnóg labiryntu Assyrio. Domek posiada jedną izbę oraz kuchnie. Nie jest jakoś wielce zadbany, a z zewnątrz przypomina dawno opuszczone domostwo. Można powiedzieć, że syf i malaria, ale mimo wszystko da się tam żyć i Azraelowi to wystarcza, bo i tak nie przyjmuje tak gości.. Z reguły nie przyjmuje. Za domkiem znajduje się mały ogródek z warzywami, owocami oraz trującymi roślinami.
BANK: 200trefli
INNE: 
* Urodził się ślepy na jedno oko. Dokładniej na lewe.
* Ma bardzo lekki sen.
* Nie należy do miłośników alkoholu, dlatego pije bardzo rzadko i raczej nie ze swojej kieszeni.
CHAT:W każdym tego rodzaju jest Kisiel, oprócz skype gdzie jest Potforek.
TOWARZYSZ: Eevee

Siła - 305 Szybkość -450 Zwinność - 300 Moc - 320
Technika - 325 Równowaga - 500 Zręczność - 400 Ukrycie - 400

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!