Fire Arkadia Rivers


Imię: Firesa Arkadia Rivers (czyt. Firesa Arkadia Riwers). Nazwisko przejęła po swoim towarzyszu, Viperze. Nawet w dowodzie ma zapisane, że jest jego młodszą siostrą. Imię "Firesa" kjest imieniem fantastycznym. Właśnie od niego powstał skrót "Fire"  oznaczający po prostu ogień. Często nazywana jest również Blue Fire.
Rasa: Smoczyca, jednak z początku pewnie nawet tego nie zauważysz.
Żywioł: Woda
Właściciel: Viper. Kiedyś traktowała go jak ojca, w później zaczęła się w nim podkochiwać. Dziwne, ale prawdziwe. Za swojego drugiego właściciela uważa Hikaru. Ją traktuje bardziej jako matkę, lub niańkę. Albo ciotkę.
Opis Towarzysza
APARYCJA: Fire jako dziewczyna ma zaledwie metr sześćdziesiąt wzrostu. To dosyć mało jak na czternastolatkę. Jej długie, pofalowane brązowe włosy sięgają jej do łydek. Nigdy ich nie wiąże. Nie lubi tego. Jej oczy, podobnie jak i u Vipera, są w kolorze oceanu, niezwykle błękitne, które potrafią, według chłopaka, hipnotyzować. Ubiera się zazwyczaj elegancko, w spódnicę, rajstopy, jakiś mundurek, podobny do szkolnego w odcieniach granatu i błękitu. Ma szczupłą, wysportowaną sylwetkę. Biustu nie ma praktycznie wcale. Jako smok Fire jest o wiele większa, jednak nadal mała, jak na smoka, które to potrafią osiągnąć wielkość do stu metrów długości. Ona sama jest długa jak cztery miejskie autobusy (z ogonem), a rozpiętość skrzydeł wynosi.. tak około czterdziestu metrów. Ma nieskazitelnie  białe łuski. Nie posiada tęczówki w oczach, a źrenice są zwężone jak u kota. Brzuch, obwódki oczu, oraz końcówki skrzydeł ma zafarbowane na turkusowo. Na całym ciele posiada też intensywne, niebieskie kropki.
[C] Tiffashy
OSOBOWOŚĆ: Jest to istotka bezczelna, potrafiąca sprzeciwić się każdemu, bez względu na rangę, jaką posiada, lub inne dyrdymały. Hierarchii w sumie to ona nigdy nie uznawała. Spróbuj w jej obecności tylko zbliżyć się do Vipera, to naprawdę gorzko tego pożałujesz. Arkadia należy do osób zazdrosnych, a zwłaszcza o NIEGO. Potrafi zaatakować w dowolnym momencie i nigdy nie wiesz, jak zareaguje w danej chwili. Nie należy do wiecznie ryczących małolat, cykających sobie selfie. Można powiedzieć, że jest to "baba z jajami", która nie wstydzi się niczego. Typowa chłopczyca, jarająca się horrorami oraz flakami. Kocha rajdy samochodowe, mogłaby nawet wziąć w jednym z nich udział. Jest lojalna, zarówno wobec Vipera jak i Hikaru. Jest wybredna i potrafi narzekać nawet na najdrobniejsze niedociągnięcia. Leniwa, jednak nie uważa tego za jakąś złą cechę. Nie potrafi zarówno kłamać, jak i manipulować innymi. Po cichu jest romantyczką.
Historia: [KLIK]
Moce:  
  • Blue Fire - smoczyca posiada swój specjalny ogień, odporny na wodę, związany właśnie z tym żywiołem. Potrafi za pomocą oddechu wywołać ów ogień. W ludzkiej formie ciska takim ogniem za pomocą kończyn. Wbrew pozorom jest to naprawdę gorące, więc nie radzę łapać.
  • Smocza Krew - Arkadia potrafi dzielić się swoim darem przemiany w smoka za pomocą swojej własnej krwi, którą może ofiarować dowolnej istocie. 
  • Neutralizacja - Pozwala na zneutralizowane dowolnych zaklęć. Nie ważne, jaki to rodzaj magii. Co więcej, zneutralizowane zaklęcie potrafi obrócić przeciwko jego stwórcy, ale niekoniecznie musi. Im więcej zaklęć zneutralizuje, tym lepiej potrafi władać magią. Co za tym idzie? Smoczyca oprócz neutralizować, potrafi i rzucać zneutralizowane zaklęcia, kiedy tylko chce. 
LEVEL:
Punkty
 Siła: 0 Szybkość: 20 Wytrzymałość: 10 Magia: 30

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!