16 października 2016

Od. Moon c.d Anubis

W pierwszej chwili patrzyłam na niego tylko z mordem w oczach ale, gdy przechylił fiolkę i wylał kilka różowej cieczy z czarnymi drobinkami myślałam że go zatłukę własnymi rękami. W sumie sama nie wiedziałam dlaczego zawartość fiolki się upłynniła ale wiedziałam że nie odpuszczę tego Anubisowi. rzuciłam się na niego... Nie przemyślałam tego i zawartość fiolki się rozlała.
-Brawo głupia- Prychną Anubis lecz w nie dłużej niż dwie sekundy później dostał z całej pety w ryj.
-Zamknij mordę bo cie wykastruje Ku*rwa!- Wydarłam się i ponownie podniosłam na niego rękę. Tym razem on był szybszy przekręcił się jakoś i to ja znalazłam się pod niem. Miał przewagę Grr.
Zrzuciłam go z siebie w pierwszej Lepszej chwili. Podniosłam fiolkę. Wypowiedziałam specyficzne nie znane wilkom zapewne zaklęcie a płyn pozbierał się i wrócił na miejsce do fiolki. Zakręciłam ją, przez mente szkło było widać jak płyn przybiera stałą formę lecz szkło na tyle ograniczało widoczność, że nie tyło widać co to dokładnie było. Zawiesiłam sobie fiolkę z powrotem na szyi. Sznureczek od fiolki był na tyle długi że fioleczka znalazła się pod bulską. Popatrzyłam na Chłopaka.
-Jeszcze raz tego dotknij a nie) ręczę za siebie.

(Anubisie? Postaram się jeszcze nie szacować ile pożyjesz :P)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!

Szablon wykonała Fragonia na rzecz bloga Wilcza Przystań. || Credits