Pani chaosu

"Życie jest jak żmija. Męczy, dręczy, a potem zabija."

Stronnictwo: Wataha Karmazynowej Nocy
Miejsce Pobytu: Delta
Imię: Mercedes
Płeć: Wadera
Orientacja:  Hetero, chociaż trochę Bi, z odrobiną A.
Wiek:  4 miliardy (nieśmiertelna) (ograniczyłam, ponieważ 45 miliardów to ciut za dużo!)
Rasa: Magiczny Wilk
Sympatia: Nie ma. Na razie nie szuka, ale jeśli jakiś wilk wpadnie jej w oko...
Rodzina: Ma, ale nie pamięta ich imion. Umarli tuż po narodzinach.
Stanowisko: Łucznik
Charakter: Mercedes jest przyjacielska, ale szalona jak mało kto! Ceni sobie - w przeciwieństwie do większości wilków - chaos i zniszczenie. Twarda i nieustraszona - gotowa na... Koniec świata, gdyż i tak jest nieśmiertelna (przypominam: nieśmiertelność nie oznacza niezniszczalności!)! Miła. Ma wielu przyjaciół. Jednak... Czasem uparta. Nie można też zaprzeczyć że wkurzająca.
Aparycja: Jakby z grubsza opisać aparycje: jest czarną jak smoła waderą. Ale to tylko zewnętrzna opinia. Na jej czarnym ciele jest wiele czerwonych plam, jak dwie krople wody podobne do krwi. Ma dwukolorowe oczy: pierwsze, to bardziej zwyczajne jest zielone, ale ma wielkie zadrapanie. Drugie - czarne białko, czarna tęczówka... Po prostu jedna czarna kula! Przez co mylą ją z demonem, co jej nie przeszkadza. Na jej wszystkich łapach ma malutkie plamki, tzw. Skarpetki. Są one w kolorze białym. Jest niska jak na wilka i chuda.
Żywioł: Chaos, ogień
Moce:
  • Teleportacja
  • sianie zniszczenia
  • czytanie w myślach
  • władza nad innymi wymiarami (przepraszam, ale nad Ziemią i Deltą władzy nie masz!)
  • skok tak daleki, że wyżej się nie da
  • latanie (chociaż nie ma skrzydeł).
Zainteresowania/Talenty: Uwielbia śpiewać - wyje i śpiewa najlepiej w watasze.
Moc Specjalna:
  • Wchodzenie w ciała innych wilków. 
Umiejętności:  
Siła: 500, szybkość: 150, zwinność: 100, moc: 300, technika: 100, równowaga: 50, zręczność: 250, ukrycie: 100
Historia: Historia to na pewno nie jest usypana kwiatami. Już od najmłodszych lat wadera była odpędzana od innych szczeniąt. Wilki karały ją za wszystko i wykorzystywali jej moce do zemszczenia się na wrogach. A jeśli nie, to poniesie ciężką karę. Musiała wykonywać polecenia wilków, ponieważ nie chciała być wiszącą wilczą skórą. Ale dopiero gdy pojęła swoją nieśmiertelność, nie robiła nic. Więc wilki ją wypędziły i kazały szukać nowej watahy. Mercedes trochę się cieszyła, trochę nie. Pewnego dnia (właściwie trzeciego w jej życiu) zmarli jej rodzice. Ostatnie słowo? ,,Życie jest jak żmija. Męczy, dręczy, a potem zabija"... Wadera wzięła to jednak za motto, chociaż ona nie umrze (każdy umiera, nieśmiertelność sprawia, że wilki się nie starzeją i nie działają na nich choroby, ale wadera może zginąć na wiele innych sposobów). Jest w końcu nieśmiertelna! Ale... Spodobał jej się ten cytat, ponieważ pochodził z serca rodziców... Pewnego dnia (drugiego w poszukiwaniu watahy) została złapana przez ludzi. Zamknięta w klatce. Mogła zniszczyć klatkę, używając mocy zniszczenia, ale nie chciała zdradzić sekretu magii wilków. Nie było ludzi cały czas, jednak cały czas patrzyło się na nią 12 - letnie dziecko. Wadera więc uciekła w nocy, nie niszcząc klatki, lecz teleportując się. W miejce, w które trafiła, zobaczyła Watahę Karmazynowej Nocy. Wilki z niej przyjęły waderę, a ona szczęśliwa jest do dziś...
Przedmioty: Amulet, laser
Pamiątki:  Kawałek klatki w której była więziona (w historii)
Inne:  
  • Panuje nad innym wymiarem.
  • Posiada nawet własną galaktykę! (Nawet Alpha Galaktyki nie posiada, więc ty także nie możesz!)
Kontakt: Gwiezdna Wilczyca 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!