Od. Darknessa c.d Zara

- Proszę? - mruknęła cicho dziewczyna.
- Ładny masz makijaż. No ile razy mam to powtarzać? - warknął trochę zniecierpliwiony Darkness.
Dziewczyna westchnęła zniecierpliwiona i fuknęła coś do Darka. Ten jednak nie wzruszył się ani trochę, bo nie należał do faceta, który się wszystkim przejmuje. Skoro dziewczyna była wilkiem, ten musiał zobaczyć, jak sobie radzi w takich rzeczach jak polowanie. Chciał ją więc zaciągnąć do lasu. Zara wyglądała trochę tak, jakby zaraz miała się rozryczeć. Dzisiaj nie była już taka pewna siebie.
- Masz ochotę przejść się w jakieś zaciszne miejsce? - zapytał mężczyzna i trochę się rozluźnił.
Zarze widocznie poprawił się humor. Uśmiechnęła się do Darka i wybiegła od razu na dwór. Była szybka. Zaimponowała mu. Ciekawe tylko, czy wiedziała, że posiada jakieś nadnaturalne zdolności.
***
Spacer zawsze poprawiał samopoczucie Wilkobójcy. Owszem, nie był to atak terrorystyczny na kaplicę, ale też było całkiem przyjemnie. Poznali się z Zarą trochę bardziej. Co prawda, on prawie nic nie gadał, a ona robiła wręcz przeciwnie, ale nie było to w tej chwili istotne. Szedł cierpliwie, a kiedy wreszcie weszli do lasu, Wilkobójca spojrzał na nią i powiedział śmiertelnie poważnie:
- Pokaż, co potrafisz.
<Zara?>

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!