Lady Death

Stronnictwo: Wataha Karmazynowej Nocy
Miejsce: Wędrowiec
Imię: Zara
Płeć: Wadera, kobieta
Orientacja:  Hetero, chociaż jest trochę Bi. Jednak bardzo interesującą ją mężczyźni, napewno nie jest to As. Może trochę Pan? Poznaj ją bliżej, a zobaczysz...
Wiek: Wiek jej nie dotyczy, tak sądzi Zara. Nikt nie wie ile dziewczyna ma lat? Czy powinno Cię to obchodzić? Jeśli jesteś zainteresowany nią, tak! Ale ona nie powie... A więc jej wiek nie jest Ci do niczego potrzebny. Czy to nie tylko literki? Wiemy tylko, że ma więcej niż 18.
Rasa: Wilkołak
Sympatia: Hmm, dowiesz się przy bliższym poznaniu. Ona woli krótkie związki. Ale może znajdzie jakiegoś, on jej zrobi dobrze i zostanie z nim? To jest pewne. Jest jak pies na takie rzeczy.
Rodzina:  Ehmm... Była, ale się zmyła.
Stanowisko: Chirurg, Skrytobójca
Charakter: Powiedzmy że wadera jest nieufna. Tak... bardzo nieufna... Jednak, gdy to dobra propozycja pewnego basiora, Zara zaufa. Miłą jej nie można nazwać. Nieufna = wredna. Przed spotkaniem z dziewczyną radzę iść do psychologa... Zara jest erotyczna, przeklina... Ach... nie możnaby normalnej?! Chociaż mężczyźni zwracają na nią wieeeelką uwagę. Woli przebywać właśnie z nimi. Nie, to nie jest urocza dziewczynka. Hehe, dziwne... Kobieta (można już tak ją nazwać) jest niezależna. Lojalną raczej też jej nie nazwiemy. Egoistka, wredna, nieufna, zadziorna, można coś dodać jeszcze? Uwielbia emotikony ^^ Lubi być w centrum uwagi. Jest...Hmm, co jeszcze? Nie wiem....geniusz?! Nie, jest ładna ale głupia. Może nie aż tak, ale mądrością ona nie grzeszy... to chyba wszystko.
Aparycja: Zara ma złoto - brązowe długie i gęste włosy. Jej oczy są wielkie i błękitne. Sylwetka dziewczyny jest kobieca i szczupła. Jednak ma duże piersi i zgrapną pupę. Ma pewne, nawet duże krągłości, jednak bardzo kobiece. Dziewczyna ma zgrabne długie nogi, średniej wielkości stopy. Lubi nosić obcasy.
Zainteresowania/Talenty:  Lubi biegać, ma dobrą kondycję. Hmm, robi wiele rzeczy. Uwielbia się byczyć ile wlezie. No, przeklinanie też jej się podoba.
Umiejętności: 

Siła: 250 Szybkość:250 Zwinność:300 Moc:250 Technika:250 Równowaga:250 Zręczność:250 Ukrycie:250

Historia: Hmm, mieszkała w mieście. Pokazywała się wyłącznie jako człowiek. Pracuje (cały czas) jako kelnerka. Miała taki ,, nastoletni" bunt. Chociaż jest dorosła. Młoda dorosła... Uciekła z miasta i podróżowała po świecie. W tedy odkryła moc wilka. W końcu znalazła watahę i dołączyła. Musiała tam być wilkiem, jednak w pobliżu znalazła kawiarnię. Teraz chodzi do niej, pracuje tam. Chociaż nie wiemy co się stało z tamtą pracą. Wyrzucili ją, nie wiadomo. Uciekła, i nie wróci...
Inne:
•Lubi sceny erotyczne 
•Kocha żelki 
•Ma kolekcje pinesek 
•Nie lubi Japończyków, Chińczyków i Koreańczyków. 
•Umie mówić po japońsku, polsku, wilczemu, hiszpańsku i holendersko
•Lubi ubrania odsłaniające wszystko
Kontakt:  Anonimek (wysyła opowiadania przez ankietę).

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!