Salamandra {Autor wilka: nieznany}
{Autor człowieka: nieznany}
"Ja się nie mylę, to ten świat jest pomylony"

Imię: Zlepek liter, który nie oznacza kompletnie nic - Aeden, czasem nazywany Eredenem, Alanem, Peterem Juniorem... Nazbierało się tego...
Płeć: Jest basiorem, na razie nikt nie miał żadnych wątpliwości.
Orientacja: biseksualny
Wiek: 18 lat
Partner/ka: Czekam na propozycje
Zauroczenie: Ciężko przyznać, ale zauroczył się w Anubisie... To jest dziwne...
Rodzina:
 • - Matka tego jakże wspaniałego osobnika była tchórzliwa Rabbit z żywiołem natury, który Aeden odziedziczył, oraz z żywiołem lodu. Była to piękna, biała wadera.
 • - Skoro miał matkę, to musiał mieć ojca, to jest raczej logiczne. Był nim Fire, z żywiołem zniszczenia i ognia.
 • - Dawno, dawno temu żył sobie smok, który był nieco stuknięty. Jest on pradziadkiem Aedena. Taaak, zdecydowanie był nienormalny.
Szczenięta: Zależy kogo sobie znajdzie...
Stanowisko: Zawsze chciał słuchać kłócących się ludzi i trzymać stronę tylko jednego, żeby ten drugi stwierdził że nikt go nie lubi i żeby popełnił samobójstwo. Tak, Aeden został adwokatem.
Charakter: Nie wszyscy , którzy mają czarną sierść, czy tam futro, są mroczni i zamknięci w sobie. Aeden jest kompletnym przeciwieństwem. Jest duszą towarzystwa. Lubi być w centrum uwagi, często się wygłupia. Wiecznie uśmiechnięty, ale musisz liczyć się z tym, że czasem nie będzie cię słuchał, tylko myślał o jakiejś głupocie, typu czy mu się podobasz. Takie życie. Ma tyle wad, że sam często jest zdziwiony. Często porównuje się z innymi, czego NIKT nie powinien robić, bo przez swoje wady jesteśmy wyjątkowi. Jest często agresywny i nie potrafi się pohamować. Jest piromanem, co było w jego rodzinie całkowicie normalne. Często nie może się powstrzymać i spali coś w twojej komnacie. Specjalnie zależy mu na porządku w własnej jaskini, jednak często w twojej zostawi bałagan, do którego nigdy w życiu się nie przyzna i gdy ty zrobisz coś podobnego u niego, możesz przez przypadek stać się jego wrogiem. Czasem zachowuje się tak, jakby potrzebował lekarza, tylko po to, żeby zwrócić na siebie uwagę. Uważaj, bo może mieć gdzieś to, co o nim myślisz.
Aparycja: Nie jestem najlepsza w opisywaniu... Jako człowiek, wygląda całkowicie normalny, nie ma żadnych skrzydeł czy innych rogów, posiada czarne włosy oraz oczy. Chyba, że to szary. No, a jako wilk, wygląda również dość zwyczajnie. Posiada dwukolorowe oczy, jedno żółte, drugie czerwone. Jego sierść jest czarna, albo może szara, kogo to obchodzi, jednak ma białe, albo może jasnoszare znaki na sierści. Nic specjalnego. Oprócz oczywiście tego, że jest magicznym wilkiem.
Żywioł: Trzy pospolite żywioły, ogień, natura oraz lód.
Moce:
 • - Posiada smocze płuca, jest to sprawka smoka w jego rodzinie, jednak raczej zalicza się to do mocy.
 • - Ma jedną, bardzo fajną i przydatną moc. Potrafi płonąć. Używa tego do zwiększenia swojej siły, do tego potrafi częściowo zmienić się w smoka, chodzi tu o smocze pazury, odporność na ogień...
 • - Potrafi kontrolować ruchy roślin.
 • - Może rozmawiać z roślinami, więc nie zdziw się, kiedy w twojej jaskini zacznie gadać do kwiatka.
 • - Potrafi tworzyć różne rzeczy z lodu, do tego potrafi je kontrolować i zmieniać już po stworzeniu.
 • - Potrafi też zmieniać kształt śniegu, co ułatwia mu lepienie zimą bałwanów.
 • Zainteresowania/Talenty: O, tego jest dużo. Wszyscy, wszyscy są jego zainteresowaniami. Zboczeniec jeden z niego. Ale oprócz wszystkich, to lubi od czasu do czasu... coś spalić. A potem to odtworzyć z lodu. Taaak, to trochę dziwne.
Moce specjalne:
 • To jest moc tak dziwna, że aż zbyt dziwna. Ale cóż, Aeden może mącić komuś w umyśle tak, żeby ten ktoś się w nim zakochał. Taaaak, to właśnie jego moc specjalna.
Umiejętności:
 • Siła: 500
 • Szybkość: 500
 • Zwinność: 500
 • Moc: 400
 • Technika: 400
 • Równowaga: 300
 • Zręczność: 200
 • Ukrycie: 200
Historia: Lodowa kraina, to dosyć zwyczajne, że żyjące tam wilki będą miały żywioł lodu. Pojawił się jednak wilk z żywiołem ognia, po opowiedzeniu jednak swojej historii, został przyjęty do tamtejszej watahy. Matka Fire została zgwałcona przez smoka, a gdy Fire dorósł, próbował go zabić za to, co zrobił matce. Smok pokonał go, a do tego poleciał z nim do najzimniejszego miejsca na ziemi, i zostawił. Można jednak powiedzieć, że wszystkim wyszło to na dobre, ponieważ wataha zyskała nowego członka, a Fire znalazł partnerkę, do tego urodził się Aeden. Aeden większość czasu spędzonego w rodzinnej watasze przeznaczył na trenowanie swojej magii, przez co trochę zaniedbał trening fizyczny, co było w tamtych stronach na prawdę dziwną rzeczą, jednak nie stanowiło to problemu dzięki żywiołowi ognia. Zawsze chciał podróżować, a gdy dorósł, wreszcie stało się to możliwe. Wraz z ojcem, posiadającym skrzydła, odlecieli, wcześniej żegnając się z watahą. Trafiali na różne watahy, jednak jedną Aeden dobrze zapamiętał. Zabili jego ojca, on sam był blisko śmierci. Krótko po uciecze wrócił do watahy i ją spalił. Podróżował sam, uczył się na własnych błędach, cały czas trenował. Jakimś cudem trafił na watahę i do niej dołączył, mimo małych problemów. Tak na serio, to nie były małe.
Przedmioty: Tak! Czekałam na to cały formularz! Aeden posiada sztylet, który potrafi się teleportować i Aeden może sterować nim myślami.
Pamiątki: Smocza łuska pradziadka
Głos: [Klik!]
Towarzysz: Brak
Inne:
 • - Ma chorobę lokomocyjną
 • - Nie lubi czekolady
 • - Uwielbia za to cukier i herbatę
Kontakt: malaewa (Howrse)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!