Punkty


  Punkty zbiera każde ze stronnictw (nawet postacie neutralne). Pod koniec każdego miesiąca owe punkty są zamieniane na trefle oraz dodatkowe punkty do statystyk. Drużyna, która zdobędzie największą ilość punktów na koniec walki, otrzyma drobne upominki. 
Za co przyznawane są punkty?
  • Opowiadania - każde opowiadanie daje tyle punktów, ile zawiera w sobie słów. 
  • Questy - podobnie jak opowiadania, questy dają tyle punktów, ile zawierają w sobie słów + administrator dodaje od 100 do nawet 1000 punktów, w zależności od stopnia trudności zadania dodatkowego.
  • Zadania dodatkowe - za zadanie dodatkowe można otrzymać od 100 do 500 punktów, w zależności od stopnia trudności. Zadania dodatkowe, podobnie jak questy, znajdziesz na Rynku Deltowskim, na stronie Zlecenia
  • Pomysły - każdy pomysł na ulepszenie bloga jest rozpatrywany przez administrację i w zależności od koncepcji i tego, czy zostanie ona zrealizowana, otrzymasz od 50 do 750 punktów dla drużyny. 
  Punkty mogą jednak zostać też odjęte, jeżeli jeden z członków stronnictwa jest nieaktywny (nie napisał w miesiącu ani jednego opowiadania) bądź też wdał się w konflikt z administracją/innymi członkami (nie przestrzega regulaminu). W zależności od przewinienia administrator odejmuje od 200 do 2000 punktów.
  Końcowymi upominkami są zazwyczaj tytuły ("Zwycięscy"/"Arcywrogowie"/"Victoria im Sprzyja!"/Inne) które dają różne przywileje członkom bloga (więcej o tytułach znajdziesz na Rynku Deltowskim), czasami podwojenie punktów, innym razem trefli. Nagrody bywają różne, w zależności od aktywności bloga w danym miesiącu (im więcej postów, tym lepiej).

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!

Szablon wykonała Fragonia na rzecz bloga Wilcza Przystań. || Credits