Aktualizacja 28.10.2017 + Akieta! Pomóż nam się rozwijać!


Witajcie Deltończycy! :)
  Wiecie dobrze, że powolnym krokiem zbliża się koniec miesiąca i drugie już urodzinki Divided Kingdom (Watahy Karmazynowej Nocy). Z tej okazji pragnę wam ogłosić kilka zmian, które zostaną wprowadzone w tym miesiącu:
 • Gazetka zacznie się pojawiać regularnie, co jeden miesiąc, a w niej informacje o osobach zagrożonych na blogu, o polowaniach, dodatkowych questach miesiąca, wydarzeniach fabularnych. Będzie się pojawiała w pierwsze weekendy miesiąca, o ile nie będzie żadnych nieoczekiwanych zwrotów akcji.
  Realia bloga zostaną ulepszone. Pojawi się kalendarz, a w nim najważniejsze święta obchodzone przez poszczególne królestwa.
  Rasy zostaną bardziej rozbudowane i pojawi się więcej Ras Premium.
  Przybędzie nam więcej nowych Postaci Trzecioplanowych i Istot z Bestiariusza.
  Rynek zostanie zaktualizowany. 
 • Adopcja zostanie rozbudowana.  
 • Pojawią się punkty.
 • W najbliższym czasie pojawi się event, o którym większość z was już słyszała. Będzie to jednocześnie z okazji halloween, jak i z drugich urodzin watahy.
 • Prawdopodobnie powstanie wspólny e-mail oraz konto na howrse.
 • Nowi autorzy
  Żeby jednak to wszystko doszło do skutku, potrzebujemy waszej pomocy. Wypełnij krótką ankietę dotyczącą nowości na blogu, a będę wdzięczna. Ostatnio jakoś was do pracy nie ciągnęło, więc chcemy wprowadzić kilka nowych rzeczy na blogu, abyście się nie zanudzili na śmierć. 

Ankieta!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!