"Wolność, która ma jakieś granice [...]

przestaje być wolnością."
False queen by Kenzzay
GODNOŚĆ: Astrid Kida Aviana Manore..Tak wiem długie. Pochodziła z zamożnej rodziny. Każdy zwraca się do niej Astrid bądź Kida.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Samotnik
PŁEĆ: KOBIETA-WADERA
ORIENTACJA: Heteroseksualizm
WIEK: 122 lata, jednak przestała się starzeć w wieku 20 lat.
RASA: Zmiennokształtna
SYMPATIA:  Cóż nie ma co ukrywać, że wpadł jej w oko Mobius.
 
EX: Christopher-dawny partner, o którym Astrid nie cierpi rozmawiać. Skrzywdził ją bardzo, można powiedzieć, że niedawno się rozstali. Nikt puki co o tym nie wie, nawet sam Aramis.
RODZINA:
*Violetta Margaret Manore-Matka, którą straciła gdy była jeszcze dzieckiem. Mało co ją pamięta, wie tylko tyle, że była niezwykle piękna i oddała za nią życie.
*Jonathan Christopher Manore-Ojciec. Był jej bardzo bliski.. Po jego śmierci długo nie mogła się pozbierać, ponieważ straciła dzięki temu całą rodzinę. Został zamordowany przez zabójcę.
*Eris Manore, Kate Manore oraz Nova Manore-Pięcioletnie siostrzyczki, które zostały ofiarami zabójcy. Astrid obiecała sobie pomścić śmierć swoich sióstr.
*Aramis- Traktuje go jak starszego brata. Zawsze może na niego liczyć, i to on sprowadził ją na "ziemię" po śmierci rodziny. Znają się od dziecka, zawsze przebywali razem. Od kilkunastu lat nie rozdzielają się.
STANOWISKO:  Najemnik z zawodu. Jednak również nadawałaby się na medyka, ponieważ medycynę ma w małym paluszku.
CHARAKTER: Astrid to śmiała i pewna siebie kobieta, która potrafi nieźle dopiec swoim charakterkiem. Ma dość ostry język, ale potrafi się opanować. Zabawna i sympatyczna, tak powiedziałby każdy kto by ją poznał. Jednak w tym małym ciałku kryje się niemały demon, którego Astrid trzyma w sobie. Uwierz, iż nie chciałbyś być w pobliżu gdy Astrid wpada w furię, często przy tym nie myśli, czasami nawet posuwa się za daleko, po czym gdy się uspokaja gryzą ją wyrzuty sumienia, i jeżeli nie przeprosi, to chyba włosy z głowy sobie wyrwie. Ma dość zmienny humor, i chyba jedyną osobą, która to wszystko znosi jest Aramis. Dosłownie, Astrid może na niego krzyczeć, drzeć się na niego, wyzywać go od najgorszych, a nawet się obrazić, a Aramis nadal jest z nią i to wszystko cierpliwie wytrzymuje. Sama Astrid go podziwia i dziękuje mu, że zawsze może na niego liczyć. Trochę ją męczy nadopiekuńczość rudzielca, zwłaszcza gdy spławia każdego faceta który do niej zagada.. No ale czarnowłosa mu wszystko wybacza, najważniejszy dla niej przecież jest tylko i wyłącznie Aramis. Czarnowłosa nie ufa żadnej nowo poznanej osobie, i zawsze trzyma dystans. Jest ciekawska świata i lubi poznawać nowe zakątki. Mała z niej podróżniczka, ponieważ zwiedziła już wiele miejsc, lecz w żadnym nie potrafiła zostać na zawsze.
W głębi duszy Astrid jest romantyczką z niewyobrażalnymi marzeniami. Pragnie miłości, chodź nie przyzna się do tego nikomu. Puki co przyjaźń jest dla niej najważniejsza.
APARYCJA: Wilczyca cechuje się śnieżnobiałym długim futrem, które jest jej nie jedynym atutem. W czasie użycia mocy, powstają czarne mroczne skrzydła, które towarzyszą jej do czasu, w którym jej moc się wyczerpie, bądź przerwie to wszystko sama Astrid. Ma długie uszka, przy czym na jednym jest srebrny mały kolczyk. Oczywiście nie da się pominąć jej przepięknych świecących błękitnych oczu, które zapadają w pamięci nie jednej osoby.
Astrid jako człowiek to wysoka, szczupła dziewczyna. Posiada ona 172 cm. Ma bladą cerę, na jej poliki zwykle w dostają się rumieńce które mimo tego iż chciałaby je ukryć nie dają jej spokoju. Karmazynowe usta, które skupiają wzrok nie jednego mężczyzny. Jej lekko świecące błękitne oczy są chyba jej odznaką. Długie czarne włosy, upięte zwykle w warkocz dodają jej tylko uroku.
ŻYWIOŁY: Mrok, Światło
MOCE: Astrid stosując moce, używa swojej życiowej energii. Jeżeli przekroczy granicę swojej mocy może doprowadzić do pogorszenia swojego stanu zdrowia, a w najgorszym wypadku nawet do swojej śmierci. Ma możliwość zbierania swojej mocy w krysztale który zawsze nosi na szyi, przesyłając do niego cząstki energii jak i mocy. W trakcie używania mocy oczy Astrid bardziej świecą. Oto moce które odkryła:
  • Ściana-Astrid łączy energię mroku i światła i tworzy ścianę nie do zdarcia. Działa ona jak tarcza.
  • Mroczna ucieczka- Czarnowłosa staje się niewidzialna(tylko w mroku), otacza ją mroczna chmura, która zwiększa jej prędkość.
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Astrid interesuje się głównie szermierką oraz medycyną, którą opanowała do perfekcji.
Walkę mieczem opanowała już w wieku 16 lat, jednakoż o wiele lepiej posługuje się sztyletami i nożami. Jej piętą achillesową jest używanie broni dalekodystansowej.
Ma przepiękny głos, odziedziczony po matce, jednak rzadko tym się chwali. Woli śpiewać dla siebie niż ukazywać się innym. Potrafi nieźle szkicować.
MOC SPECJALNA:  Astrid nie odkryła jeszcze swojej największej mocy.
HISTORIA: Urodziła się 18 Marca. Jako córka zamożnego małżeństwa, miała od początku jak najlepiej. Uczęszczała na wiele zajęć dodatkowych oraz była dobre wykształcona..jednak na co to się zdało skoro nie potrafiła obronić własnej rodziny? Kiedy miała siedemnaście lat całą rodzinę zabito przez tajemniczego zabójcę, którego Astrid nie potrafiła rozpoznać, i do tej pory go nie odnalazła. Obiecała sobie, że pomści śmierć rodziny. W dojściu do siebie pomógł jej, jej przyjaciel Aramis, który był z nią od dzieciństwa. Spotykała się z nim potajemnie, ponieważ rodzice zabraniali jej się kolegować z osobami "niższych" sfer, Astrid kompletnie tego nie rozumiała, nigdy nie miała się za lepszą od kogokolwiek. W jej 18ste urodziny podarował jej przepiękny grzebyk do włosów, który nosi już zawsze ze sobą. Wiele osób mówi, iż Astrid i Aramis pasują do siebie jak dwie krople wody, jednak Astrid jest...hmm ślepa? Interesuje się facetami, tylko nie Aramisem, który za to coś do niej czuje. Astrid traktuje go jak brata i nie myślała o nim nigdy jak o swojej miłości. Kiedy doznała "kryzysu" w życiu, dołączyła do gangu zabójców. Oczywiście nie dołączyła by do byle jakiej grupy. Ta grupa cechowała się tym, iż zabijali tych złych, którzy zagrażali światu.
Tam właśnie poznała bliskiego sobie Harris'a, z którym ma kontakt do dziś, nawet jeśli Aramisowi się to nie podoba. Obydwu traktuje jak przyjaciół/braci.
Po wyszkoleniu i doświadczeniu w zabijaniu, została najemnikiem.
Razem z Aramisem prowadzą życie samotników.
Co działo się jeszcze w życiu czarnowłosej? Może kiedyś opowie.
PRZEDMIOTY: [X] - Złoty naszyjnik z kryształem, to coś co zawsze ma przy sobie. To w nim właśnie magazynuje swoją moc i energię, gdyby został zniszczony straciłaby większość swojej energii życiowej.
[X] - Grzebyk ze ze złota i drogocennych kamieni. Wpina go we włosy prawie zawsze gdy nosi je upięte. Jest dla niej niezwykle cenny, ponieważ dostała go od najlepszego przyjaciela-Aramisa.
PAMIĄTKI: [X] - (autor ShadowDragon22) - Ostrze stworzone z magicznego kryształu, niezniszczalne, wypełnione mocą Astrid. Zawsze ma je przy sobie. Należał niegdyś do jej ojca.
Jedyne co jej zostało po matce to złoty amulet.
LOKALIZACJA: Vao-Rax
BANK: 200 trefli
INNE:


INNE ZDJĘCIA: [X]
CHAT: Wolfsitra

 
Siła - 200 Szybkość - 550 Zwinność - 550 Moc - 300 Technika - 450
Równowaga - 300 Zręczność - 450 Ukrycie - 200

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!