Warczę i szczerzę zęby. [...]

"Warczę i szczerzę zęby.
Księżyc zawędrował już na drugą stronę nieba
musi nadciągać świt.
Jak długo byłam nieprzytomna?"
~MarcyKate Connolly ,Potworna'
[Nieznane +Sinasni]
GODNOŚĆ: Youkami Sakuruto >>Yoku, You, Yo itd<<
PRZYNALEŻNOŚĆ: Wataha
PŁEĆ: Wadera
ORIENTACJA: Heterosekualizm
WIEK: Około 425 lat, wygląd 17 (starzenie się 25 razy wolniej)- długowieczna
RASA: Wilkołak
STANOWISKO: Werran, Łucznik

CHARAKTER: Z całą pewnością, można określić Youkami jako dziwną osobę. Pomimo tych 420 lat, jest ona nadal bardzo dziecinna. Uwielbia się bawić z innymi, wiecznie chichocze. Dla członków której kolwiek ze znajomych watah, nawet tych nieznanych, jest bardzo miła. Potrafi ot tak *pstryka* zainteresować się jakąś zupełnie przypadkową osobą. Często śpiewa różne rzeczy bez sensu, układa niestworzone historyjki, w tym teorie spiskowe. Filozofuje na najróżniejsze tematy. Często czuje się ignorowana, dlatego przeważnie robi wszystko, by ktoś ją zobaczył. A kiedy nic nie działa, lubi chamsko usiąść sobie na środku sali. Bywają jednak takie dni, gdy You woli nie istnieć. Wtedy poprostu ma ochotę się do kogoś przytulić i spokojnie zasnąć. No cóż, przez całe życie nikogo nie miała, a każdy 'przyjaciel' jakiego poznała, po czasie ją zdradzał, więc chyba ma prawo do czucia się trochę osamotnioną. Jeśli wkraczać na tematy wyższej rangi; dziewczyna pomimo swoich wybryków, potrafi zachować powagę. Zwłaszcza jeśli sprawa jest poważna (wojna, wyparowanie Darknessa... A nie, to drugie skreślić.). Jeśli zachodzi taka potrzeba, może bez wachania kogoś zabić. O ile tego kogoś nie lubi lub nie ma z nim nic wspólnego.
Oprócz tego uwielbia wszelkie kotowate (koty, jaguary, tygrysy, rysie, żbiki itd.) oraz szopy.
ŻYWIOŁY: Sen, Trucizna
MOCE:
 • Sen- jeśli dziewczyna dotknie czyichś ust palcem, może go uśpić
 • Paraliż senny- to samo co powyżej, jednak osoba nie może się ruszać, oraz ma halucynacje
 • Jawa- Yoki może wniknąć podświadomie do czyichś snów zmieniając ich bieg
 • Trucizna- białowłosa dotykając kogoś, może wpuścić w żyły truciznę, która np osłabia umiejętności na określony czas
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: W czym Yokuś jest dobra? Zdecydowanie w muzyce. Dziewczyna potrafi grać na kilku instrumentach: Gitarze, flecie, fortepianie, akordeonie, skrzypcach i harmonijce, jednak z trzema ostatnimi ma niemały problem. Potrafi też nieźle śpiewać. Głównym zainteresowaniem Youkami jest również rysowanie- ale to niezbyt jej wychodzi. Jeśli chodzi o pływanie- każdy, nawet 5-letnie dziecko ją pobije. Wilczyca poprostu nie umie utrzymać się nad powierzchnią wody.
HISTORIA: Dzieciństwo Youkami? Możesz powtórzyć? W teorii wychowywali ją dalsi krewniacy, lecz w praktyce Yokuś sama musiała na sobie polegać. Traktowana niczym piąte koło u wozu, dodatkowy, zbędny bagaż, rodzice bowiem wadery zginęli. Jak? Kiedy? Gdzie? Niestety tego ci nie powie. Była zbyt mała, aby cokolwiek pamiętać. Za to pewna jest, że nie posiada żadnego rodzeństwa. Może gdyby miała, nie czułaby się tak źle w rodzinnych stronach? Kolejnym problemem była długowieczność dziewczyny przez którą często była wyszydzana. „Przeklęte dziecko!” „Pomiot szatana” i inne tego typu 'miłe' epitety były na porządku dziennym. Nic dziwnego też, że gdy tylko podrosła uciekła, rozpoczynając tułaczkę po nieprzyjaznym jej świecie. Ostatecznie dołączyła do WKN.
LOKALIZACJA: Spatium, zachodnia część lasów głównych. Czasem przenosi się do mieszkania na ziemi w Holandii.
EKWIPUNEK:

 • 13,400 trefli
 • Łuk
 • Dosyć duża, błyszcząca kula

INNE:
 • -Nienawidzi żelek
 • -I owoców morza. Zwłaszcza krewetek.
 • -Panicznie boi się wody.
 • -Kocha pomarańcze i wszystko co z nich jest.
TOWARZYSZ: Kot Nico

 
Siła - 360 Szybkość - 375 Zwinność - 380 Moc - 370 Technika -380
Równowaga - 375 Zręczność - 380 Ukrycie - 380
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!