Towarzysz - Usui

Imię Towarzysza: Usui
Właściciel: Taiga Nagiko
Rasa Towarzysza: Demon
Level: 1
Opis:Usui to koto-podobny demon, który powstał z nieudanego eliksiru. Przypadkowe dodanie jednego składniku i wyleciał Usui. Posiada długi, biały puszysty ogon i dwa przypominające wstążki kawałki jego ciała zakończone na końcu różem i trzema kropkami w kolorze fuksji. Przez wygląd, każdy myśli, że ten oto stworek, jest wesoły, i skory do zabawy, jednak nie ma nic bardziej mylnego. Jest to istny demon, bez jakichkolwiek uczuć. Cały czas ma na pyszczku uśmiech, nie zależnie od tego, czy wyzywa Cię od najgorszych, czy siedzi odpoczywając. Zapytacie, jak to możliwe, że on kogoś wyzywa, a no jest to możliwe, ponieważ niestety, ale potrafi on mówić, nie robi tego zbyt często, ale jak złapie rytm, to nadaje, jak katarynka. Oprócz Taigi, która poniekąd go stworzyła, nie akceptuje on nikogo innego. Jest nieufny, ale co ciekawe, szybko zdobywa zaufanie innych, najprawdopodobniej przez swój wygląd. Nienawidzi słodyczy, a także wszystkie co słone, zanim coś zje, musi obejść to kilka razy i zastanowić się, czy w ogóle warto to jeść. Nieraz zachowuje się jak pępek tego świata. Pomimo swojego ciężkiego charakteru, bardzo dobrze dogaduje się z właścicielką, którą bardziej traktuję jak przyjaciółkę, którą trzeba pilnować.
Modyfikacje Genetyczne: Dwie "wstążki", wstające z jego uszu, jest to nieoderwany element jego ciała, na których końcach znajdują się złote pierścienie.
Magiczne zdolności:
- Pierścienie spadają z jego wstążek, zaciskając się na atakowanej osobie, co uniemożliwia jej wykonanie jakiegokolwiek ruchu,
- Im dłużej ktoś wpatruje się w jego oczy, tym bardziej zapada w jego świat, który wymyśla. Niekiedy są to przyjemne wizję, wręcz raj, innym razem tworzy iluzję mroku i cierpienia,
- Podobnie, jak właścicielka, zmienia się w demona, z tą różnicą, że nie widać zmian w jego wyglądzie.


Siła: 5 Szybkość: 10 Wytrzymałość: 5 Magia: 40

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!