"Ignorujemy tych co nas adorują...

 ...zaś adorujemy tych co nas ignorują. 
Kochamy tych co nas ranią, a ranimy? 
Tych co nas kochają.."

GODNOŚĆ: Aramis Harrias
PRZYNALEŻNOŚĆ: Samotnik
PŁEĆ: Mężczyzna
ORIENTACJA: Heteroseksualny
WIEK: 136 lat (wygląda na 28)
RASA: Zmiennokształtny
SYMPATIA: Chyba każdy kto go lepiej pozna o tym wie.. każdy oprócz niej. Z Astrid zna się od dawna, lecz mimo ich wielkich relacji, zdaje się jakby nie zauważała co on do niej czuje, lub nie chciała zauważyć...
RODZINA: 
Kailo i Zefir Harrias - jego bracia, starszy i młodszy. Obydwaj nie żyją, zaś Aramis nie lubi poruszać ich tematu.
Astrid - chociaż na prawdę nie są spokrewnieni, ta dziewczyna jest dla niego bardzo ważna. Dla niej jest jak brat, lecz ona dla niego kimś więcej. 
STANOWISKO: Najemnik
CHARAKTER: Aramis z całą pewnością nigdy się nie poddaję, stara się walczyć do samego końca, przez co ciężko jest go przekonać do odwrotu w ciężkiej sytuacji. Jeszcze gorzej kiedy ktoś mu powie, że nie zrobi, lub nie wolno mu zrobić czegoś co postanowił. Kiedy ktoś przystawia się do Astrid, za raz zaczyna brać go zazdrość. Ta dziewczyna nie dość, że jest jego przyjaciółką, to bardzo mu na niej zależy.. na prawdę bardzo i nie ma zamiaru patrzeć jak jakiś inny gość próbuje mu ją odebrać. Jest dosyć nie ufny, ale dla tego, że nie chce by coś stało się Astrid. Oczywiście to wszystko nie znaczy, że odmówił by dobrej zabawy!
Proszę o wydłużenie charakteru
APARYCJA: Ludzkie wcielenie: Aramis ma bardzo miękkie i zadbane, rude włosy przeważnie lekko rozczochrane. Jego blada skóra zamiast się opalać, czerwienieje pod wpływem zbyt intensywnego nasłonecznienia, a gdy to się dzieje jeszcze bardziej widać rozsypane po twarzy mężczyzny piegi. Jego błękitnym oczom wprost nie sposób się oprzeć. Jest całkiem umięśnionym facetem.
Wilcze wcielenie:
Jako wilk jest odmianą grzywiastą. Większość sierści ma rudą z białą końcówką ogona. Od zada ciągnie się pas czarnej sierści aż do czubka głowy gdzie są dłuższe. Ma czarne całe łapy z białymi skarpetkami. 
ŻYWIOŁY: Główny: Ogień. Poboczny: Lód.
MOCE:
  • Ściana ognia - tworzy ciężki do przejścia mur ognisty wokół wybranej osoby lub osób służący wyłącznie do obony. Z jego środka łatwo jest się wydostać, lecz przejść o wiele trudniej.
  • Rozprysk - pobiera wodę z powietrza natychmiast ją zamrażając. W ten sposób tworzy lodowe sople i rozrzuca je wokół siebie
ZAINTERESOWANIA/TALENTY:  Aramis oprócz świetnie rozwiniętych umiejętności strzelania z łuku, bardzo lubi gotować i jest w tym całkiem dobry. I nawet gdy czasem coś przypali to nie poddaje się dale stara uczyć.
MOC SPECJALNA:
  • Ognisty pazur - w wilczej formie jego pazury zostają wypełniane mocą, która w kontakcie z ciałami obcymi topi je. W przypadku ludzkiej formy dzieje się tak z całymi dłońmi

HISTORIA:  Przez większość dzieciństwa wychowywał się wraz ze swymi braćmi i przyjaciółką Astrid, z którą widywali się potajemnie, gdyż dziewczyna była z tak zwanych "wyższych sfer" a oni nie. Bawili się razem i przeżywali wspólne przygody. W trakcie jednej z nich, kiedy wybrali się do opuszczonej chaty niedaleko domu chłopców, bracia znaleźli okulary pilotki, które później nosili na zmianę. Kiedy byli nastolatkami rodzice Aramisa mieli zadecydować kto z rodzeństwa otrzyma rodzinną pamiątkę - Łuk rodu Harrias. To spowodowało iż bracia pokłócili się między sobą. Wtedy ich rodzice postanowili oddać ów przedmiot najstarszemu, czyli Zefirowi. Aramis i Kailo zgodzili się, że jest to dobrzy osąd, jednak w głębi duszy obydwaj pragnęli mieć łuk dla siebie. Minęło parę lat, nikt już nie pamiętał kłótni która podzieliła braci. Wtedy to zdarzył się wypadek. Kailo, Zefir a także ich rodzice zginęli a Aramis ledwie uszedł z życiem. Wtedy też odkrył iż potrafi przybrać postać smoka. Mimo to tak się załamał stratą rodzeństwa, że nie chciał przejąć magicznego przedmiotu po bracie, jednak dzięki pomocy Astrid w końcu doszedł do siebie i zaakceptował los jaki go spotkał. W ten sposób stał się prawowitym właścicielem i broni i okularów pilota. Kiedy zginęli również rodzice Astrid, przyjaciele postanowili porzucić rodzime tereny i opuścić wyspę Spatium, na której do tych czas mieszkali (także też dla tego, iż Aramis odnalazł smocze jajo, z którego później wykluł się mały Pride). Od tamtej pory wiodą życie samotników.
PRZEDMIOTY: [X] - (autor: ShadowDragon22) jest to pradawny łuk należący do rodu Harrias. Moc tego przedmiotu to zwiększenie ilości pocisków z niego wystrzelonych przez użytkownika
[X]link nie działa, proszę o dosłanie - (autor: ShadowDragon22) Lodowy miecz, który nazwę otrzymał nie przez moc (gdyż przedmiot ten nie jest magiczny) lecz dzięki specyficznej barwie metalu z którego jest wykonany
PAMIĄTKI: 

  • Okulary pilotki - charakterystyczne okulary, które nosi praktyczne cały czas. Mimo iż bardzo stare, są dla niego ważne. Razem ze swymi braćmi, Kailo i Zefirem znalazł je w opuszczonym domu.
LOKALIZACJA: Vao-Rax
BANK: 200 trefli
INNE: 
* od czasu do czasu lubi zapalić
* ma uczulenie na czarne jagody
* głos: Shawn Mendes - Mercy
INNE ZDJĘCIA:
W wilczej formie: [X](autor:Wavyrr), Zmiana w psa [X] (autor:Acayth), Zmiana w smoka [X] (autor:Autaw)
TOWARZYSZ: Pride
CHAT:Tofifinka

Siła - 400 Szybkość - 450 Zwinność - 350 Moc - 350
Technika - 500 Równowaga - 400 Zręczność - 400 Ukrycie - 150

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!