Hai! You Fight? [...]

 Hai! You Fight? You Die!

[Tornheartstudio - rysunek robiony na zamówienie, prosimy nie kopiować]

GODNOŚĆ: Kudi Khan lub po prostu Kudi. Jednak w wiosce nazywają go Łotrem bądź Pustynnym Zabójcą. 
PRZYNALEŻNOŚĆ: Wataha Karmazynowej Nocy
PŁEĆ: Facet
ORIENTACJA: Heteroseksualizm
WIEK: 26 lat, nieśmiertelny
RASA: Cóż. Chyba można powiedzieć, że jest Furry, ale jego dokładna rasa nie ma nazwy.
SYMPATIA: Jeszcze nikt się mu nie przypodobał.
 
RODZINA: Jego rodzice Damien i Annie są handlarzami.
Ma też dwóch braci- Lucas'a oraz Bruce'a, którzy są przemytnikami, oraz siostrę Judi- włamywaczkę. Mógłbym też wspomnieć o kuzynostwie, ale jest ono w większości nieznane.
STANOWISKO: Nie ma stałego stanowiska. Kudi pracuje tam, gdzie może dobrze zarobić. Jest min.:
-Najemnikiem,
-Łowcą niewolników i zwierząt,
-Posłannikiem,
-Przemytnikiem,
-Nożownikiem,
-Handlarzem,
-Złodziejem,
-Oraz posłańcem.
Ale jego oficjalne stanowisko?- Łotr
CHARAKTER: "Jaki on uroczy" - tak sądzisz? Zatem dałeś się nabrać. Uroda nie zabiera mu charakteru. Kudi wydaje się miły, ale tak na serio czeka tylko na okazję, by cię dorwać. Tak samo, jak większość zabójców jest cichy, szybki, groźny, przebiegły, niezależny oraz nieczuły, zwłaszcza do nieznajomych. Dla niego liczy się tylko rodzina oraz praca, przez co nie ma czasu na nowe znajomości. Wielu przeciwników dało mu fory ze względu na wygląd, i to był ich ostatni błąd w życiu. Oczywiście nie rzuca się na każdego, tylko na wybrany cel i tych, co sami się o to proszą.
APARYCJA:
-Ma nie cały metr wzrostu, tak, jak większość jego rasy.
-Na lewej dłoni ma podłużne znamię,
-Ma cienki, fenkowy ogon,
-W ciemności jego oczy są ciemniejsze.
ŻYWIOŁY: Mrok oraz typowy dla jego rasy żywioł - ogień.
MOCE:
 • -Bomba dymna-Rzuca pod siebie szklaną kulę, która podczas rozpadu uwalnia szary proszek zapalający się podczas styczności z powietrzem. Daje on dobrą osłonę dymną i pozwala na efektywne zniknięcie.
 • -Łańcuch- Ściąga zza pleców trzymetrowy łańcuch z czymś w rodzaju haka na jego końcu. Kudi celuje nim w nogi przeciwnika, aby go następnie przewrócić.
 • -Wirujące cięcie- Kręci się dookoła siebie z dużą prędkością i rozłożonymi rękoma. Przeciwnik, który się zbytnio zbliży, zostanie mocno zraniony sztyletem.
 • -Cień- Na kilka sekund przemienia się w coś w rodzaju cienia, dzięki czemu może się spokojnie poruszać. Dzięki niemu żadne ciosy nie mogą go dotknąć.
 • -Klonowanie- Przywołuje obok siebie kilka swoich klonów, co daje mu przewagę liczebną na kilka minut.
 • -Ogniste ostrze- Podpala swoją szable, dzięki czemu przeciwnik może otrzymać cięższe obrażenia od poparzenia.
 • -Nieodkryte
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Kudi interesuje się światem dookoła. Lubi czasem wyjść gdzieś z rodziną i pozwiedzać. A jego talent? Nie jest kowalem, ale ma talent do wytwarzania różnych ostrzy. Przykładem na to są jego własne.
MOC SPECJALNA:
 • Podgląd przyszłości - może spojrzeć kilka minut w przyszłość, co daje mu większe szanse na wygraną.
HISTORIA: Od dawna trwały wojny między Klanem Ognistych Łap, a Khajiit'ami. Jednak z czasem ewolucji ciała dwóch grup zaczęły przyzwyczajać się do innych temperatur. Khajiici zamieszkali na Wyspie Skutej Lodem, a klan Ognistych Łap przeniósł się do "Qan'Rat". Po kilku latach oddzielenia zapomniano o wojnie. Pół wieku później na świat przyszedł Kudi. Czasy wtedy były ciężkie i cały klan musiał jakoś zarabiać na życie. Wówczas zaczęły się kradzieże, mordy oraz prace niewolnicze. By przeżyć, klan zawarł sojusz z grupą obrońców wioski i powstał klan "Kieł". Jego starszy brat Lucas przed odejściem z wioski dał mu czerwony szalik na pamiątkę, gdyby nie wrócił z przemytu broni do Imperium. Po kilku miesiącach walki o przetrwanie, Kudi wraz z siostrą wyruszyli wgłąb Delty, aby znaleźć jakiś lepszy sposób na wsparcie rodziny. Zaczęli wędrówkę po różnych wyspach, aż w końcu trafili na różne watahy, z którymi zawarli tymczasowy sojusz. W zamian za towary i pomoc w klanie oferowali pomoc w czasie wojen oraz pomoc najemniczą.
PAMIĄTKI: Czerwony szalik
LOKALIZACJA: Ogólnie mieszka w wiosce w Qan'Rat, ale jest typem podróżnika.
BANK: 200 Trefli
TOWARZYSZ: Judi
CHAT: Kudllacz
EKWIPUNEK:

 • 200 trefli
 • Dwa sztylety
 • Dwa pistolety

Siła- 400 Szybkość- 450 Zwinność- 450 Moc- 300
Technika- 400 Równowaga- 300 Zręczność- 400 Ukrycie- 300

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!