You can run but you can't hide...

...time won't help you,  cause karma has no deadline.
PRZEMIANA: W cerbera, jednak zanim nastanie całkowita przemiana jest zwykłym czarnym wilkiem. Na razie jeszcze nie odkryła swojej umiejętności przemiany w smoka.
GODNOŚĆ: Evie Frye Kendrick. Frye to jej prawdziwe nazwisko, jednak postanowiła zostawić godność swojej przyszywanej rodziny, czyli Kendrick.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Travelers in cleft of dimentions
PŁEĆ: kobieta
ORIENTACJA: Heteroseksualna.
WIEK: Gdzieś w okolicach 1250 lat, jednak nie wygląda na więcej niż 20 lat
RASA: Zmiennokształtna. 
SYMPATIA: Kiedyś była żoną szlachcica, jednak on umarł. Aktualnie jest zauroczona w swoim kuzynie... Mobiusie. Jednak nie liczy na zbyt wiele.
 


RODZINA:
Jacob Frye - jej brat, z którym często się przedrzeźnia. Mimo tego, są ze sobą bardzo zżyci i pomagają sobie w najróżniejszych sytuacjach. Niestety zaginął podczas misji i od 50 lat bezskutecznie poszukują go. Ludzie podejrzewają, że jest martwy.
Samuel Kendrick - przyszywany ojciec Evie, jednak uważa go za swojego prawdziwego. To on wychował ją na prawie idealnego wojownika.
Sansa Kendrick - przyszywana matka, która chciała wychować Evie na idealną przyszłą żonę, jednak Evie wybrała inną drogę.
Mobius Brandford - jej kuzyn, jednak nie są tak naprawdę ze sobą w jakikolwiek sposób spokrewnieni. Traktuje go jako najlepszego przyjaciela, któremu ufa bezgranicznie. Często sobie docinają, ale oboje odbierają to żartobliwie. Byłaby w stanie oddać życie za niego. Jednak po kilku latach ta przyjaźń przeistoczyła się w coś mocniejszego.
Layla Frye - biologiczna matka Evie, którą poznała podczas swojej niewoli. Była jedną z osób, które ją torturowały a potem trenowały. Dziewczyna podczas walki na śmierć i życie zabiła nieświadomie swoją matkę.
John Frye - biologiczny ojciec Evie, który nadzorował ją cały czas podczas jej niewoli. To on rozkazywał swojej ukochanej żonie by torturowała Evie psychicznie lub fizycznie. A sam później ją trenował. Miał w planach zrobić ją na idealnego skrytobójcę, ale nie zdążył, ponieważ dziewczynie udało się uciec z tego piekła. Podobno żyje, ale nie wiadomo co się z nim dzieje. Podejrzewa się, że przebywa na terenach Imperium, ale to tylko plotki.
Miała córkę, jednak zginęła kilka lat po porodzie. Kobieta postanowiła zapomnieć jej imię.
CHARAKTER: Trudno opisać jaka jest Evie, ponieważ zachowuje się zawsze inaczej przy różnych osobach lub sytuacjach. W stosunków do obcych jest bardzo nieufna i często stara się nie nawiązywać żadnych kontaktów wzrokowych z taką osobą. Wiadomo, że pierwsza się nie odezwie, chyba że ma jakąś pilną sprawę. Podczas rozmowy z nieznajomym, odpowiada krótko, albo milczy. Jeśli ktoś zacznie ją irytować, swoimi wypowiedziami, to odpowiada często bardzo sarkastycznie lub odchodzi nic nie mówiąc. Rozmawiając mało kiedy okazuje jakiekolwiek zainteresowanie drugą osobą, jednak jeśli spojrzy podczas rozmowy komuś w oczy, to znaczy, że ta persona w jakiś sposób przyciągnęła jej uwagę. Jest to zarówno jak i pierwsza jak i ostatnia szansa na nawiązanie dobrego kontaktu z młodą Frye. Jak ktoś wykorzysta tą szansę, jest w stanie zaobserwować to po dłuższych odpowiedziach Evie. Jak się już dojdzie do etapu dobrych znajomych, dziewczyna zaczyna się uśmiechać oraz mówić co nie co o sobie. Ujawnia jedynie sprawy, które nie są istotne. Wiadomo przez cały czas jest nieufna i bardzo ostrożna. W stosunku do wrogów jest bezlitosna i bardzo brutalna. Często gdy ktoś zajdzie jej pod skórę, musi się liczyć z jej sadystyczną i mściwą naturą. Niestety w takich sytuacjach mówi wszystko co myśli oraz może łatwo wypaplać jakąś tajemnicę. Mimo tego można jej zaufać i powiedzieć jej wiele sekretów, ponieważ wkurzenie ją do tego stopnia by cokolwiek wygadała jest niemałym wyznaniem. Dla przyjaciół jest zazwyczaj miła, ale też szczera. Jeśli coś jej nie pasuje to zazwyczaj mówi. Oczywiście są takie sytuacje, kiedy nie wypada wytykać jakieś niedogodności. Chętnie pomaga swoim przyjaciołom, ale wyznaczyła sobie pewną granice. Jeśli to ma mieć związek z ranieniem jej innego przyjaciela odmawia. Jeśli chodzi o rodzinę, to ufa im, ale nie w pełni. Czuje do nich wielki szacunek i jest im oddana. Wspiera swoich rodziców i często pomaga swojej mamie, która straciła prawą rękę. Zanim straciła brata, przy rodzinie była pełna energii i kochającą dziewczyną. Jednak odkąd on zaginął, nawet przy rodzinie stała się obojętna. Nie jest już pełna optymizmu jak wcześniej. Chociaż przy swoim kuzynie, Mobiusie czasami jest bardzo szczęśliwa i lubi czasami się z nim podroczyć. Jest też jedyną osobą, której ufa bezgranicznie. Przy wszystkich przeklina, ale tak by nie używać „kurwa" jako przecinka. Od niedawna Evie zaczęła stawać się coraz bardziej nerwowa i ma bardzo duże wahanie nastroju. Czyli może być przez chwilkę szczęśliwa, ale minutę później wkurwiona o byle co. Ma również pesymistyczne nastawienie do wszystkiego oraz coraz większe problemy z podejmowaniem decyzji. Cały czas czuje się winna nawet jeśli czegoś nie zrobiła. Tak w skrócie mówiąc, Evie wpadła w stan depresyjny. Jednak boi się poprosić o pomoc, ponieważ uważa, że wszyscy ją wyśmieją. Dlatego ten cały swój problem ukrywa za swoją poważną miną lub sztucznym uśmiechem.
APARYCJA: Evie nigdy nie należała do najwyższych (165cm). Jest szczupła, ale też dobrze wysportowana. Jej długie, czarne włosy sięgają jej do pasa, a grzywka czasami zakrywa jej lewe oko. Jej oczy są czarne, ale dla niektórych ciemnoszare. Na jej ciele można znaleźć kilka drobnych blizn, które są wynikiem wielu bójek. Jednak od niedawna pojawiły się nowe na jej ramionach, o których nic nie mówi i te na ręce zakrywa karwaszami. Jako wilk mierzy prawie 180 w kłębie. Jej futro jest czarne. Po całkowitej przemianie w Cerbera jej oczy stają się białe, pozbawionych źrenic. Dodatkowo jej wysokość w kłębie się trochę zwiększa, jednak niewiele. Jest również masywniejszy, gdyż musi utrzymać wszystkie trzy głowy Cerbera. W tej formie jest bezpłciową istotą.
ŻYWIOŁY: (jeszcze nieodkryte) Żywioł ognia oraz dwa poboczne: Żywioł lawy i piasku
MOCE: 

 • Przemiana w Cerbera- jednak ta umiejętność ma 3 stadium, ale tylko 2 są dostępne przez cały czas. Przy pierwszym zostaje nadal w ciele człowieka, jednak obie jej ramiona są otoczone czarnym dymem. Zazwyczaj formują się w kształt głowy wilka z czerwonymi oczami. Lewa ręka, czyli lewa głowa Cerbera potrafi wysysać duszę drugiej istoty. Dzięki temu może zdobyć jakieś ważne informacje z pamięci przeciwnika, jednak często przy tym czuje ból psychiczny. Prawa ręka odpowiada za prawą głowę Piekielnego Psa. Jej główną mocą jest wysysanie krwi. Dzięki temu może regenerować swoje siły lub uleczać nie tylko swoje rany. W drugim stadium zmienia się w zwykłego wilka. Otaczają ją wtedy dwa żywe cienie wilków. Jeśli chodzi o umiejętności to zostają bez zmian.
 • Eagle Vision - umiejętność ta najczęściej występuje u skrytobójców lub Assassinów. Dzięki niej mogą zlokalizować cel oraz wrogów tak daleko jak ich wzrok sięgnie. Oraz jest w stanie przejrzeć przez ściany. Jednak umiejętność ta może trwać tylko 10 minut a czas potrzebny na pełną regenerację wynosi prawie 20 mim. Jeśli użycie tej umiejętności nastąpi przez pełnym zregenerowaniem, może nawet grozić utratą wzroku.
 • Magia krwi - co prawda zdobyła tą umiejętność przez prawą głowę Cerbera, jednak nie potrafi nad nią panować. Jest świadoma tego, że taką moc posiada, ale nie używa jej. Wiadomo tylko tyle, że z krwi może uformować dowolną broń, w tym tarczę. Na tym kończy się jej wiedza o magii krwi.
 • (NIEODKRYTA MOC!) Przemiana w smoka - dzięki tej przemianie potrafi kontrolować ogień, lawę oraz piasek. Jednak warto wspomnieć, że te umiejętności są wyłącznie dostępne w formie smoka. A wiadomo, sama przemiana może kosztować wiele... Evie może zatracić swoją ludzką część i stać się prawdziwą bestią, nad która nikt nie zapanuje. 
 • Potrafi naśladować każdy głos damski- co prawda nie jest to jakoś bardzo przydatna umiejętność oraz  niewiadomo jak się dziewczyna jej nauczyła.

ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Od dziecka jeździ konno, wiele osób żartobliwie mówi, że się w siodle urodziła. Jak już wcześniej zostało wspomniane, została wychowana na prawie idealnego mordercę, jednak jej biologiczny ojciec nie zdążył zabić jej wszystkich uczuć. Zwinnie posługuje się każdą bronią oraz potrafi walczyć w każdych warunkach. Jednak stara się omijać szerokim łukiem miejsca związane z morzem lub oceanem. Głównie posługuje się ukrytym ostrzem, mieczem oraz nożami do rzucania. Posługiwanie się łukiem lub włócznią nie jest jej obce, ale też nie jest w tym mistrzem. Potrafi poruszać się bezszelestnie, nie zostawiając przy tym żadnych śladów. Bardzo chętnie i szybko wchłania nowe informacje. Ma dobrą pamięć do imion oraz twarzy. Od dziecka interesowały ją smoki. Jest bardzo zwinna i bieganie po dachach czy wspinanie się po budynkach nie są dla niej żadnym wyznaniem. Kilka razy zdarzyło jej się przyznać, że preferuje spacerować po budynkach niż stąpać po ziemi jak każdy cywilizowany człowiek. Od kilku lat interesuje się muzyką metalową oraz jej pochodnymi. Potrafi pięknie śpiewać i tańczyć. Gra również na gitarze (basowej i elektyrcznej), perkusji i na skrzypcach. Jednak za nic na świecie nie potrafi się nauczyć grać na flecie. Jeśli chodzi o inne umiejętności artystyczne, potrafi jeszcze ładnie szkicować, ale jeśli chodzi o dodawanie kolorów do swoich prac, to już trochę gorzej. Kocha czytać, zarówno w swoim ojczystym języku jak i po angielsku. Bardzo płynnie włada angielskim, ponieważ kocha ten język. Uważa ludzi za ciekawe istoty, ale czasami po prostu ma ich dosyć i chce każdego zabić.
MOC SPECJALNA: 

 • 3 stopień przemiany w Cerbera- podczas tej przemiany poprzednie umiejętności się nie zmieniają. Jednak środkowa głowa zyskuje moc władania nad mrokiem oraz tworzenia iluzji. Niestety podczas tej przemiany szansa na utratę samokontroli wynosi 95%. Oraz skutki mogą być przerażające. W najlepszym przypadku Evie może być w śpiączce kilka dni a w najgorszym umrzeć. Oczywiście może stracić pamięć lub stracić resztki swojego człowieczeństwa. 3 stopnia nie da się uaktywnić kiedy się chce. To się staje jedynie w momencie nagłego napływu zbyt wiele negatywnych emocji, głównie żądza krwi. Dziewczyna nie jest w stanie kontrolować 3 stadium.W zależności od ilości negatywnych emocji i cierpienia jej statystyki mogą wzrosnąć od 3-10 razy. Jak jest 7 razy lub więcej, to istnieje jedna szansa na milion, że przeżyje przemianę. Dziewczyna nie może kontrolować przemiany, jednak wierzy w to, że komuś z zewnątrz uda się zapanować nad jej ciemną stroną.

HISTORIA: Evie urodziła się w nieznanym miejscu, które zostało w późniejszych czasach zrównane z ziemią. Przez 100 lat żyła w spokoju i otoczona miłością. Jednak po jakimś czasie jej ojciec, Samuel zaczął ją trenować na wojownika. Szybko się nauczyła się władać mieczem i łukiem. I tak żyła przez 500 lat. Oczywiście po drodze zdarzyło się wiele rzeczy, ale nie są jakieś bardzo istotne. Niedługo później spotkała mężczyznę, w którym się zakochała.  Zaręczyli się i Evie zaszła w ciążę.  Po ślubie kobieta, urodziła zdrową córkę. Po kilka latach jej nowa rodzina została zaatakowana przez odwiecznych wrogów Kendricków. Zabili jej męża i córkę na jej oczach. Siedziała uwięziona przez połowę wieku w celi. Potem została zaciągnięta na arenę, przed swoich prawdziwych rodziców.  Oczywiście nikt nie wiedział o prawdziwej tożsamości Evie. John Frye trenował ją na assassina. Prawie mu się udało. Evie wpadła w szał podczas sparingu z swoją biologiczną matką i zmieniła się w Cerbera. Po ucieczce dołączyła się do watahy… Oczywiście jest to bardzo bardzo ogólna historia Evie. Po drodze zaginął jej brat, który podarował jej noże kukri.
PRZEDMIOTY:
 • Na obu rękach ma dwa karwasze, do którego są zamontowane ukryte ostrza oraz widmowe ostrze. W jej lewym karwaszu została jeszcze zamontowana wyrzutnia liny, co często ułatwia jej ucieczkę.
 • Czarny miecz Nihal - miecz ten zawsze wraca do właściciela, nawet jeśli on znajduje się w bardzo oddalonym miejscu. Można go również kontrolować za pomocą umysłu. By go zdobyć, trzeba zabić jego właściciela.
 • Granaty dymne

PAMIĄTKI: Noże kukri
LOKALIZACJA: Evie nie ma mieszkania w jednym miejscu. Są trzy miejsca gdzie można ją znaleźć: Imperium, Assyrio, USA.
BANK: 200 trefli
INNE: 
 • Jest lewo ręczna, ale jest kilka rzeczy, które wykonuje prawą
 • NIE toleruje palenia, Mobius jest wyjątkiem
 • Boi się pająków
 • Sporo czasu spędza w Nowym Yorku
 • Wygląda na zdrową osobę, jednak ma zniszczony żołądek z powodu złej diety
INNE ZDJĘCIA:
STATYSTYKI:
SIŁA - 100 SZYBKOŚĆ - 240 ZWINNOŚĆ - 630 MOC - 230
TECHNIKA - 680 RÓWNOWAGA - 500 ZRĘCZNOŚĆ - 630 UKRYCIE - 290

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!