Marzycielu...

...nigdy nie przestawaj marzyć
Obraz w treści 1
GODNOŚĆ: Dreamer/Salvation Demon
PRZYNALEŻNOŚĆ: Samotnik
PŁEĆ: Basior/Facet
ORIENTACJA: Hetero
WIEK: 7 lat jako wilk/16 lat jako człowiek
SYMPATIA: Jeszcze Brak
Obraz w treści 2
RODZINA: Jego ojciec jest Demonem, a matka pół aniołem. Ma też siostrę, ale ona nie dorosła do samodzielnej podróży. Wszyscy żyją w świecie ludzi. Oprócz bliskiej rodziny ma też wujostwo z wymiaru snów.
STANOWISKO: W świecie ludzi był psychoterapeutą, czasami dorabiał sobie u kumpla na targach.
CHARAKTER: Nazwa sugeruje, że jest osobą spokojną, jednak nie jest tak zawsze. W sytuacji zagrożenia życia swojego bądź swoich przyjaciół może być bardzo agresywny. Ogólnie jest bardzo uczuciowy, charyzmatyczny, często obsypuje komplementami bliskie sobie osoby. Jest duszą towarzystwa, lubi imprezować, szaleć, spotykać się z przyjaciółmi, ale ma takie dni kiedy lubi przesiedzieć gdzieś w samotności. Potrafi też być bardzo leniwy.
APARYCJA: Jego źrenice są czarne, świecą na niebiesko gdy używa mocy.
Na brzuchu ma znamię w kształcie gwiazdy.
ŻYWIOŁY: Sen, światło, powietrze.
MOCE:
  • Latanie
  • Przewidywanie przyszłości
  • Miotanie niebieskim ogniem (jak smok)
  • Teleportacja (Też między wymiarami)
  • Wpływanie na sny innych
  • Oddychanie pod wodą
  • Telekineza
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Dreamer bardzo lubi podróże i mniejsze wędrówki. Potrafi żonglować ostrymi przedmiotami bez skaleczenia się, jest bardzo dobrym sprinterem; lubi gry wideo, oglądanie tv; lubi uczestniczyć na imprezach. Lubi sobie pospać/położyć się gdzieś i zrelaksować przy muzyce. W wolnym czasie, czasami pomaga innym.
MOC SPECJALNA:
Prawdziwy sen-może przyjmować formę ducha i przenikać przez różne rzeczy.
HISTORIA: Miał 3 lata gdy odkrył w sobie pierwsze umiejętności odziedziczone po rodzicach. W dniu 5 urodzin dostał misję od Boga Snów, by patrolować świat ludzi i sprawdzać czy nie mają koszmarów. Otrzymał też Miecz od Boga. Gdy miał 6 lat spotkał Nightmare, z którym niedługo się zaprzyjaźnił (Nightmare nie stanowił zagrożenia dla ludzi, był miły). Po pewnym czasie znajomości, pewien starzec opowiedział mu o Delcie, a Dreamer wraz z Nightmare wyruszyli na Deltę by poznać wszystkie jej sekrety, zwyczaje itp.
PRZEDMIOTY:
  • Odtwarzacz mp.
  • Słuchawki
  • Magiczny miecz
PAMIĄTKI: Zdjęcie rodzinne
BANK: 200$
TOWARZYSZ: Nightmare
CHAT: Kudllacz (Shadow i KTS będą mieli tą samą nazwę)
STATYSTYKI:
Siła: 500 Szybkość: 500 Zwinność:300 Moc: 500
Technika: 250 Równowaga: 250 Zręczność: 400 Ukrycie: 300

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!