Od Mephisto C.D Darkness

Głowę pokierował w stronę podłogi, na jego oczy opadła grzywka. Powinien pomóc jej, a nie bezczynnie siedzieć. Jednak nie potrafił się ruszyć, po prostu siedział, nie reagował na to, co aktualnie działo się przed jego oczami. Po jego ciele przeszły dreszcze w momencie, gdy Dark wsadził ręce pod jej koszulkę. Czuł zazdrość, kiedyś to on był tak dotykany przez jego duże, ciepłe dłonie... Wstydził się tego, ale nie mógł zaprzeczyć- tęsknił za takimi chwilami. W końcu Wilkobójca był bardzo przystojny, miał niesamowicie pociągający głos, a w jego charakterze było jeszcze coś, co najbardziej pociągało w nim starszego (w sensie z wyglądu). To małe, wręcz niewidoczne ciepło jakie wytwarzał. Dalej pamiętał randkę z nim, to, jak bardzo nie wierzył w to, że dostał od niego zaproszenie do kina. Moment w którym pierwszy raz, mógł uwierzyć, że jego uczucia zostały odwzajemnione. Teraz znalazł inną osobę, która prawdopodobnie łaknęła jego uwagi tak samo, jak Mephisto, który musiał się nauczyć to zaakceptować. W końcu go stracił.
Jednooki głośno westchnął, dziewczyna wybiegła z pomieszczenia. Wstał, wziął swoją kurtkę i narzucił na siebie. Postanowił wybiec za nią, ale Warren stanął w przejściu.
- Jesteś z siebie dumny? Wystraszyłeś ją- Mephi westchnął.- Jeśli nie chcesz, żeby Cię znienawidziła, to przynajmniej się staraj. Żadna kobieta nie chciałaby starego zboczeńca który nawet za nią nie pobiegnie - Airay podszedł wyżej, delikatnie szturchnął mężczyznę.- Przepuść mnie, wracam do siebie. Ty lepiej po nią idź, bo się obrazi- uśmiechnął się z widocznym zażenowaniem. Poczuł uścisk na nadgarstku, został agresywnie przyparty do ściany. Przełknął ślinę. Próbował jakoś się wyrwać, co nie do końca mu wychodziło.
- Nie wybaczę Ci tego, ona też nie powinna... W końcu zastąpiła Twoje miejsce, Mephistophelesie- przeczesał palcami włosy Mephisto, który powoli zaczął tracić przytomność. Poczuł, że nogi się pod nim uginają. Prawdopodobniej było to wynikiem nadmiernego stresu, spowodowanego ostatnimi wydarzeniami.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!