25 września 2016

Elfia Creepypasta


[Autor: ArgonaRyuketsu]


,,To on nią był. Przez cały czas. Rycerz nie pojmował, jak mógł tego dotąd nie zauważyć. (...) Rycerz był bestią. Bestia była rycerzem. (...) Zamknął oczy. A więc wypełniło się. Klątwa została zdjęta, bestia umrze wraz z nim." ~Manuskrypt, Strażniczka Książek

Stronnictwo: Niby należy do WKN, ale obie watahy są dla niej neutralne.
Miejsce Pobytu: Ziemia
Imię: Julie
Płeć: Kobieta
Orientacja: Szczerze mówiąc dziewczyna nie wie czy jest hetero, czy też a.
Wiek: 12 lat, jednak w wcieleniu feniksa może żyć wiecznie.
Rasa: Niby człowiek, a jednak zmiennokształtna.
Sympatia: Brak
Rodzina:
Matka - Marie
Ojciec - Kris
Stanowisko: Zmiennokształtna, Bard
Charakter: Jaka jest ta mała żmija? Hm... Zdecydowanie chora psychicznie. Dla znajomych ze szkoły na pozór miła, słodka kujonka, a w rzeczywistości darzy sympatią tylko trzy osoby. Elfkę Siwą, Upadłą Anielicę Czarną i drugiego zmiennokształtnego , przyszywanego braciszka. W jej głowie często kotłują się myśli typu 'Co by było gdyby kogoś zabić?' 'Co jest po śmierci?' 'Trzymajcie mnie bo ją uduszę' i inne takie, włącznie z przekleństwami na sztuczne plastiki, które jej rodzice mają za autorytet. Brązowowłosa też zbytnio nie dba o swój wygląd. No i gówno ją obchodzą sprawy innych znajomych z realu. I jeśli nie chcesz jej wkurzyć to miej na baczności, by nigdzie jej nie oznaczać jeśli coś nie jest związane z nią, lub ma jakiś idiotyczny cytat, np '60 sekund smutku zabiera ci minutę szczęścia'. Nieraz na ten cytat chciała odpowiedzieć "W takim razie ja 'marnuję' miliardy minut. A, nie, ja ich nie marnuję. Ja ich tylko nie przeznaczam na IDIOTYCZNE zachwycanie się lampucerami." Wbrew temu, młoda naprawdę potrafi się uśmiechnąć i roześmiać. Cóż, jakby to mistrz Yoda powiedział, 'zmienny dziewczyny tej charakter bywa'. Jeśli Julie coś bardzo od ciebie chce i się uweźmie, mówię ci. Masz przejebane. Może nie pod tym względem, że cię pobije, ale jeśli będzie chciała np piwo (tak, dobrze czytacie) to będzie przynudzała dopóki a) dasz jej b) skończy się. Taki los. Dodatkowo dziewczyna jest strasznym leniem. W jej pokoju panuje wieczny bałagan sprzątany może raz na rok. Tylko czasem jest ogarniane biurko do odrobienia pracy domowej. Młodej chyba nigdy nie przyszło do głowy by wynieść śmieci czy pozmywać. Naukę też zostawia na ostatnią chwilę. W końcu rysowanie ważniejsze. A propos rysowania. Do niektórych rysunków Ju jest mocno przywiązana. Np do wymyślonej postaci Youkami, Rebbecy (lalka zazdrości, też wymyślona), Cassandre (też lalka)... Gdy kiedyś matka spaliła te postacie, brązowołosa w pewnym stopniu oszalała. I to chyba tyle?
Aparycja: Julie jako normalna osoba wygląda w miarę dobrze. Długie, ciemnobrązowe, wręcz czarne włosy do połowy pleców, dosyć szczupła, na pozór pogodna. No... Zawsze jest jakieś ale! Młoda od zawsze narzeka na swój wzrost. W końcu ma tylko 150 cm wzrostu. Jej oczy też są bynajmniej dziwne. Dla jednych zielone, dla innych złote, dla jeszcze innych niebieskie, brązowe, piwne, szare i długo by jeszcze wymieniać. Uwagę też przykuwają jej ramiona. Niestety szpetne. Przez nieliczne blizny i kilka strupów. Uszy Jul są normalne, jednak czasem wydłużają się jak elfie. Ubranie dziewczyny składa się zazwyczaj z luźnej, niebieskiej podkoszulki w czarne wzory i czarno-białych spodenek od wf-u. I butów. Czytaj zniszczonych adidasów. Jako feniks jest inaczej. Tam 12-latka jest czerwonym ptakiem który w każdej chwili może stać się popiołem i z powrotem istotą żywą.
Żywioł: Ogień, Muzyka
Moce:
 • Telekniza - uczona przez lata. Możliwe unoszenie samej siebie.
 • Głos syren - moc wykraczająca poza żywioł muzyki
 • Telepatia - również ćwiczona latami.
 • Możliwość stworzenia czegoś, uprzednie to rysując
 • Spalanie się i odradzanie z popiołu.

Zainteresowania/Talenty: Dziewczyna ma wiele zainteresowań i tak zwanych 'talentów'. Dlaczego tak zwanych? Większość typu telekniza, rysowanie i śpiewanie ćwiczyła dosyć długo. Co może dziwić, młoda ma wyjątkową smykałkę do matematyki. Natomiast z przyrodą i historią znacznie gorzej. Podobnie z wf-em. Owszem, 12-latka jest silna i szybka, ale niezbyt... em... Wygimnastykowana...? Co do zainteresowań - młoda interesuje się muzyką, informatyką i zjawiskami paranormalnymi. Ju chciałaby kiedyś zostać albo informatykiem, albo zwykłym psychopatą, co zresztą już się spełnia...
Moce Specjalne:
 • Nie wiadomo skąd to się wzięło, ale Julie i jej koleżanka posiadają jedną umiejętność związaną z creepypastami. Brązowowłosa może przywoływać wszelkie pasty, a jej koleżanka gdy śpiewa jakąś piosenkę o mordercach bądź o pewnej grze, powoduje wypadki u znajomych.


Umiejętności:
Siła: 600 | Szybkość: 550 | Zwinność: 400 | Moc | Technika: 450 | Równowaga: 400 | Zręczność: 200 | Ukrycie: 400 |
Historia: Historia? A jaka tam historia! Urodziła się jak każdy, żyje jak normalny człowiek... No ok. W wieku 6 lat raz uciekła z domu na pobliską polanę, gdzie pierwszy raz zobaczyła wilka nie wiedząc, że to groźne stworzenia. Pobiegła za nim, aż do siedziska Watahy Karmazynowej Nocy. Kojarzycie Mustanga z Dzikiej Doliny i scenę z małą Indianką, co mówiła 'konik'? Było coś podobnego! Tylko tyle, że kupo-oka mówiła 'fildzek' i przytulała każdego po kolei. Gdy miała 10 lat zaczęła rozumieć mowę zwierzęcą. Nic dziwnego patrząc na fakt, iż sama była ptakiem. Wtedy to też wilki zaczęły się zmieniać w ludzi, a brązowowłosa oficjalnie dołączyła do watahy. I tak teraz sobie żyje, raz pod postacią feniksa, a raz jako człowiek.
Przedmioty:
Niemagiczne:
 • Aparat
 • Notatnik i ołówek
Magiczne:
 • Amulet pozwalający zmienić się w feniksa
Pamiątki: Kamień zodiaku, który podobno ma właściwości magiczne. Niestety jeszcze nieodkryte.
Inne:
 • Dziewczyna jest piromanką
 • I kleptomanem. Do domu znosi wszelką porcelanę i inne znalezione graty związane z mitologią i magią.
 • Nienawidzi żelków.
 • I krewetek. (Serio, nie polecam.)
 • Je pałeczkami, przez co matka uważa ją za nienormalną.
 • Prześladuje ją Darkness ;____; (Tyksie kochany, zabierz go ;______; )
Kontakt: musa [H], Youkami Sakuruto [hangouts]

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!

Szablon wykonała Fragonia na rzecz bloga Wilcza Przystań. || Credits