Rozterka

Witajcie.  Z tej strony dobrze znana wam osoba - Tyks.  Zastanawiałam się nad tym trochę i już sama nie wiem,  co robić i czy w ogóle to ciągnąć.  Opuściła nas kolejna osoba.  Dodatkowo mam wrażenie, że atmosfera w watasze troszkę się zaostrzyła.  Nie chcę, aby moja wataha była powodem do sporów i hejtów. Dodatkowo wiele osób przestało się nią interesować.  Mam nawet też wrażenie,  że będzie jeszcze więcej tych odejść. Ja sama nie wiem, czy zdołam temu podołać. Może najlepiej odejść z blogów, a WKN zostawić pod lepszą opieką?  A może wam ulżyć i zamknąć? Mam wiele mieszanych uczuć co do dalszych losów mojej watahy. Mam wrażenie, że znaczna część osób ciągnie to wszystko na siłę.  Pojawiło się tyle nowych watach, a niektóre są  nawet podobne do tej. Zastanawiam się poważnie nad odejściem z blogów i zamknięciem WKNu.  Co będzie dalej?  Zobaczymy.

7 komentarzy:

 1. Słuchaj... Jeśli zamkniesz tą watahę... To ja cię zabiję! Nie wybaczę ci tego! Rozumiesz?! ( mam nadzieję, że tak...) Naprawdę, jeśli to zrobisz to stracę jedyne osoby, z którymi dobrze się dogadywałam...
  ~ Wk*****na Primrose

  OdpowiedzUsuń
 2. WŁAŚNIE!!!
  NIE ZAMYKAJ MOJEJ MIŁOŚCI!!!
  MY TU ŚLUB PLANOWALIŚMY!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Jeśli zamkniesz to dedasz, kapiszi?

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie możesz jej zamykać , nawet nie wiesz ile jej zawdzięczam.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja cały czas o was pamiętam i czekam na c.d., więc nie zamykajcie :c Tak fajna wataha że szkoda by było by padła.

  OdpowiedzUsuń
 6. Pierdolenie o Szopenie. Oczywiście mam szacunek do tego wybitnego Polaka nie myślcie sobie. Powiem ci tak Tyks. Skoro się napracowałaś i masz zrobionego bloga. I ktoś na nim jest. To nie opłaca ci się go zamykać. A skoro twierdzisz, że jest dużo takich watach to ci powiem, że ciraz mniej widuję tych szczęśliwych watach. Gdzue postać przez wuększość czasu jest wilkiem. I gdyby tak to połączyć. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej napisz mi na maila.

  OdpowiedzUsuń

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!