Szlachetny zabójca.


On the other side of reality by Redhayn

 "Jeżeli w myślach zabijam cię w najokrutniejszy sposób, wiedz, że to nie kwestia moich zaburzeń psychicznych, tylko twojego podłego charakteru" 

Imię: Tayron Bosgrave. Nie przeszkadza mu także skrócenie do "Tay".
Płeć: Basior, póki co, nikt nie miał żadnych wątpliwości.
Orientacja: Należy do rodzaju Heteroseksualnych.
Wiek: 20 lat w ludzkich, natomiast w wilczych... Na pewno ponad 1000.
Sympatia: Riley.
Rodzina: Co prawda, miał kochanego ojca, jak i matkę. Byli tylko... Lekko chorzy umysłowo?
Szczenięta: Samo posiadanie potomstwa byłoby w porządku. Szczeniaki na swój sposób są urocze. Jednak... Najbardziej ekscytuje go "robienie dzieci".
Stanowisko: Generał Skrzydła Południowego.
Charakter: Typowy zboczeniec. Podczas wielu wydarzeń woli znajdować się "na górze". Można przezwać go kujonem. Co prawda, oceny chłopaka w podstawówce były ponad przeciętne. Grał dobrze w kosza, jednakże wkurwiało go, gdy ktoś popełniał błędy. Sam Tay ich nie robił. Rodzina Bosgrave znana była z wydawania na świat "potomków piekła". Cóż, z powodu nieczystokrwistej matki Tay tylko w połowie należy do rodziny demonów. Wpłynęło to także na jego charakter. Nieopanowany - spokojny. Często jego zachowanie waha się pomiędzy tymi dwoma cechami. Niestety często kontrolę przejmuje część pierwsza. Najlepiej trzymać się z daleka od Tayrona w tej formie. Potocznie można nazwać go "zboczoną bestią". Kieruje się powiedzeniem "duże jest lepsze". Co w wielu przypadkach nie jest normalne. Niezbyt przepada za kłamstwem. Jest także typowym "śmieszkiem". Ma ogromne poczucie humoru. Na swój sposób jest kulturalny. Dotrzymuje słowa, obietnic... Zakładów. Omijając to, że ubóstwia alkohol. Można nazwać go "uzależnionym". Nie lubi, gdy ktokolwiek mu rozkazuje. Jednak, zazwyczaj wykonuje rozkazy płci żeńskiej.
Aparycja: W formie wilczej przypomina demona. Każdy ostro zakończony kieł, wprost idealnie wpasowuje się w ciało ofiary, wywołując jak najbardziej bolesne ugryzienie. Wolno skupia krew, sącząc ją coraz bardziej. W końcu trafia do pyska, gdzie długi świetlisto - niebieski język, wolno rozkoszuje się smakiem cieczy. Spiczaste uszy, nasłuchujące każdego ruchu przeciwnika. Oczy zawsze skupione na celu, przenikliwe, wypełnione żądzą mordu. Szarawa grzywa mająca swój kres dopiero przy rozpoczęciu kręgosłupa.  Dalej, po szyi zjeżdżają teleportacyjne pasy, o dziwnych właściwościach świecenia w ciemności. Niski kłąb, przechodzimy na kręgosłup. Tam, zakończenie pasów, kończy się szarawą sierścią trzymającą w ochronie całe ciało. Ogon nie należy do specjalnie puszystych, przypomina wręcz jaszczurzy zakończony jadowitą końcówką. Chudy, jednakże umięśniony brzuch. Cieńkie, ale umięśnione, pokryte runami energii łapy, zazwyczaj osłabiające przeciwnika, ze względu na ostre pazury.
W formie ludzkiej, wygląda na dość przystojnie. Prawe szkarłatne oko, zawsze wypełnione szataństwem. Lewe natomiast opanowaniem i spokojem. Oczy budzą strach, jak i pożądanie. Czupryna w odcieniach fioletu, dochodząca pod granat przyciąga uwagę większości osób. Pod koszulą chłopaka skrywa się sześciopak. Tayron należy do wysokich osób. Może być dumny z metra 89.
Żywioł: Elektryczność, Powietrze, Teleportacja.
Moce:

  • Burn Sky - Moc dzięki, której Tay staje się niewidzialny i ma możliwość latania.
  • Soul Maker - Jest to moc opierająca się na teleportacji. Teoretycznie jest teleportacją, ale bardzo zaawansowaną.
  • Umbrakineza - Kontrola nad fotonami, tworzenie cienia lub mroku.
  • Aerokineza - Kontrola nad wiatrem, umiejętność utworzenia tornado.
  • Lygokineza - Kontrola nad Energią ciała.

Zainteresowania/Specjalne umiejętności: Uwielbia skakać... Dziwne zainteresowanie, nie? Przyjemność sprawia mu kontakt z kobietą. Innymi słowy, przebywanie z Riley wprawia go w cudowne uczucie. Do specjalnych umiejętności Taya można zaliczyć "szybki sen". Jakby... Potrafi zasnąć na zawołanie.
Moce specjalne:

  • Sirroueet - Działa przy użyciu czerwonego oka. Potocznie nazywany "krwią demonów". Innymi słowy, Tayron przemienia się w demona. Jest wtedy nieobliczalny, zboczony [jeszcze bardziej niż zwykle xd] i niebezpieczny. Podwaja to jego zmysły.

Umiejętności:
-Szybkość: 350
-Zwinność: 750
-Siła: 850
-Moc: 350
-Technika: 350
-Równowaga: 50
-Zręczność: 200
-Ukrycie: 100
Historia: Urodził się w niezbyt zwyczajnej rodzinie. Już w wieku 6 lat rodzicie próbowali znaleźć mu narzeczoną. Cóż... Wtedy Tayuś zaczął odkrywać swoje moce. Często okazywały się podczas gniewu, irytacji. Gdy wola posiadacza była najsilniejsza. Mimo nieprzyjemnych sytuacji bardzo kocha swoich rodziców. Później matka i ojciec zrobili mu niewybaczalną rzecz. Niestety nikomu jej nie zdradził. Ten moment zapoczątkował samodzielne życie Taya. - Miał wtedy 16 lat. Później jego życie opierało się na "barowym". Spędzał czas z prostytutkami. Później, szczęśliwym lub nie, trafem trafił do WKN' u.
Przedmioty: Pistolet, Miecz [właściwości magiczne, podwajanie siły, tworzenie ognia, większe rany itd. - xXx],
Pamiątki: Srebrny łańcuszek od matki.
Towarzysz: Dimitri
Inne:

  • *jest leworęczny
  • *ma słabość do "dużych" kobiet
Kontakt: Diana18.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!