Shut up [...]Shut up when I talking to you!
Black Rings by Fichtiilicious
autor: Fichtilicious
GODNOŚĆ: Wilk ten nosi imię Hideki Riuga. W Japonii jego nazwisko zapisywane jest „Ryuga” o czym dowiedział się na długo po tym jak jego niezbyt mądra matka nazwała go Riugą. Kiedy się posługuje się swoim nazwiskiem inni myślą, że jest analfabetą. Rzadko komu jednak pozwala mówić na siebie po imieniu. Wyjątkiem jest jego siostra. Żeby pozwolić komuś, aby nazywał go po imieniu musi lepiej znać tę osobę.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Imperialczyk
PŁEĆ: Basior / Mężczyzna
ORIENTACJA: Kiedyś zastanawiał się dużo nad swoją orientacją, bo podejrzewał, że jest aseksualny. Z biegiem czasu jednak zaczęły go kręcić osobniki płci przeciwnej. Sam jednak nie bawił się jeszcze w podrywanie czy związki, mimo że ma 23 lata. Po co ma próbować kogoś pokochać skoro i tak ta osoba odejdzie?
WIEK: Riuga ma 23 lata, ale czuje się na jakieś 20. Jest on nieśmiertelny.
RASA: Potrafi się zmieniać z wilka w człowieka lub na odwrót, więc wychodzi na to, że jest Wilkołakiem.
SYMPATIA: Hmmm... Riuga chce mieć dziewczynę, ale w głębi duszy. Chce być kochany. Ale po co ma się angażować w związki skoro i tak dziewczyna go kiedyś porzuci? Tak jak porzuciła go kiedyś matka. Dlatego Riuga stara się nie przywiązywać do płci przeciwnej.
 
The only heaven I'll be sent to by Vilue
autor: Vilue
RODZINA: Jego matka była zwykłą szmatą z Imperium, chłodniejszą nawet od Riugi. Ma jeszcze siostrę, której zawsze wszystkiego zazdrościł i nienawidził jej, chociaż tego nie okazywał. Pokochał ją dopiero, kiedy stała się gorsza od niego. Kiedy stała się zerem i zaczęła ćpać.
STANOWISKO: W Quan'Rat, gdzie przebywa bardzo rzadko jest kupcem i sprzedaje suknie, które szyje jego siostra i przedmioty z Imperium. W Imperium jest psychiatrą. Czemu? Bo lubi wysłuchiwać, jak jest z innymi źle. Wtedy nie przeszkadza mu jego głód miłości. Praca mu pomaga.
CHARAKTER: To, że jest samotnikiem i nie bierze zbytnio udziału w życiu towarzyskim nie znaczy, że nie jest pewny siebie. Riuga jest pewny siebie, czasami aż za bardzo. Jest wręcz arogancki. Uważa się za Boga, bo decyduje o tym kto wyjdzie z choroby psychicznej, czy zamkną kogoś w szpitalu psychiatrycznym lub na odwyku, czy przez przypadek nie da komuś za silnych leków. Przez bycie jednym z najlepszych psychiatrów w Imperium uważa, że to on ma zawsze racje, a zdanie innych nie ma znaczenia. Tych, których ni lubi odsyła do szpitali, tych którzy go wyśmiewają zatruwa a silnymi lekami. Czasami popełnia pomyłki w pracy – to nieuniknione. Ale sam uważa, że ich nie robi, nawet jeśli pacjent nie czuje się lepiej, a czasami gorzej przez jego leki. Nie interesuje go zdanie pacjenta. Nie interesuje go zdanie nikogo. Nienawidzi, kiedy ktoś go krytykuje. Przecież on jest idealny i nie ma żadnych wad! To inni je mają! Inni są chorzy psychicznie i uzależnieni! Według niego świat byłby o wiele piękniejszy, gdyby wszyscy byli tacy jak on. W Riudze jest wiele negatywnych emocji, które jednak nie wzięły się z niczego – gdyby dostał chociaż trochę ciepła i miłości od matki mógłby jej wybaczyć nawet to, że go porzuciła i wyrosnąć na „normalnego” wilka. Hideki byłby bezczelny, gdyby nie to, że jest na to zbyt inteligentny. Wie, że jeśli czasami nie okaże udawanej pokory lub odpyskuje postawi go to w złym świetle. A on jest przecież dobry (to on tak uważa), musi być więc za takiego uważany. Riuga jest egoistyczny i zawsze kieruje się własnym interesem. Te cechy charakteru połączone z dużą inteligencją chłopaka dają nam bardzo groźnego wilka, którego nikt by nie chciał mieć za wroga. Mimo swojego nieciekawego – a może jednak zbyt ciekawego? - charakteru przyciąga do siebie inne wilki. W pracy ma znajomych, z którymi często wychodzi na piwo, pacjenci czują przed nim respekt i wierzą w każde jego słowo, podoba się dziewczynom.
APARYCJA: Jest to wysoki, smukły basior. Jego sierść jest biała, ale gdzieniegdzie ma czarne pręgi. Wygląda dość... zwyczajnie. Gdyby nie to, że posiada dwie pary uszu. Tak, Riuga ma cztery narządy słuchu. Jego uszy są długie i nie przypominają zbyt wilczych uszu. Na lewym uchu – podstawowym, a nie dodatkowym, które jeest umieszczone nieco niżej! - ma dwa wypalone przez siebie samego symbole. Dwa kółka, jedno krzyżykiem wewnątrz, drugie z pentagramem. Riuga ma też białą długą grzywkę, która zasłania jego prawe oko. Nie jest to przypadek czy kaprys wilka. Zakrywa je dlatego, że jego drugie oko – źrenica wraz z białkiem – ma krwistoczerwony kolor. Gdyby nie to, że przeraża go wizja włożenia sobie soczewki do oka nosiłby na nim soczewkę w kolorze jego drugiego oka. Jako człowiek jest wysoki na 182 centymetry, ma czarne włosy i pełno kolczyków.
ŻYWIOŁY: Głównym żywioł Riugi to magia, a podoczne emocje i mrok.
MOCE:
• Other – potrafi sprawić by inne stworzenia myślały, że jest inną osobą. W rzeczywistości jest nadal sobą, ale inni widzą zamiast nniego np. wilka X i słyszą nie jego głos a tego wilka.
• Infallible – Riuga widzi oczami innych istot. Moc ta pozwala na patrzenie przez cudze oczy i słuchanie przez ich uszy 15 sekund bez ich wiedzy. Później trzeba zrobić co najmniej dziesięć sekund przerwy i można jej użyć kolejny raz.
• Hollow – polega na tym, że Riuga zastępuje uczucia celu swoimi uczuciami. Kiedy Riuga się boi może sprawić, że ktoś też bez powodu zacznie się bać. Jeżeli jest szczęśliwy – druga osoba również poczuje szczęście. Ale można ją wykorzystać w bardzo egoistyczny, czyli typowy w Riugi, sposób: dajmy na to wilk X i wilk Y są parą. Riuga nienawidzi wilka Y i nie toleruje jego związku z wilkiem X. Przelewa swoją nienawiść do wilka Y na wilka X. To sprawia, że zaczynają się kłócić i najprawdopodobniej się rozstają. Albo się pozabijają. Ale Riuga nie jest tylko i wyłącznie złą postacią i potrafi sprawić, że chorzy na depresje poczują radość (tym samym uzależniając się od Hidekiego, bo rozmowa z nim będzie dla nich niczym narkotyk), a mordercy zejdą ze ścieżki nienawiści i być może przestaną, choć na chwilę zabijać. Moc ta działa maksymalnie tydzień, ale to Riuga decyduje o czasie trwania. Żeby odświeżyć działanie mocy wilk ten musi zobaczyć istotę która ma poczuć jego uczucia na własne oczy.
• Gravity – może podnosić różne przedmioty, innych i siebie za pomocą umysłu. Czym większa jest moc wilka tym cięższe przedmioty może podnosić.
• Seducer – nazwa mocy znaczy po polsku uwodziciel i na tym właśnie polega ta moc. Wilk, na którym użyje tej mocy zakochuje się na całe 24 godziny w Riudze bez względu na wszystko i zrobi cokolwiek Riuga sobie zamarzy. Po upływie doby ofiara mało pamięta, jedynie pojedyncze obrazy, zdania, które mało jej mówią.
• Night Rapist – po zmroku Hideki, oczywiście jeśli tego zechce, staje się niewidzialny dla oczy innych. Nie widzą go, ale czują jeego obecność, dlatego jest czasami mylony z duchem
• Hyphend – inaczej teleportacja do miejsc zaznaczonych na mapie. Zawsze, kiedy Hideki chce się teleportować na miejsce docelowe musi wybrać jedno z miejsc przedstawionych na mapie.
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Poza pracą nie ma zbyt wielu zainteresowań, chociaż w sumie można powiedzieć, że interesuje go moda i lubi chodzić na zakupy. Mimo swojej introwertyczności interesuje go to, co dzieje się na świecie, często czyta gazety. Często podróżuje do Vao-Rax lub Spatium, Assyrio niezbyt lubi. Co do talentów to... hmm... jest dobrym manipulatorem i kłamcą. Potrafi też dobrze podrywać, jeśli tylko będzie chciał.
MOC SPECJALNA:

  • Eye od God – kiedy Riuga używa tej mocy jego lewe oko, a raczej białko oka robi się czarne, tęczówka zaś biała. Obraz przed jego oczami staje się czarny, a zarysy postaci są białe i yglądają jakby ktoś narysował je białą kredką na czarnej kartce. Riuga wtedy ie widzi szczegółów postaci, nie widzi czy walczy z kobietą czy mężczyzną – wróg to wróg. Moc ta pozwala widzieć przez przedmioty i w ciemności. Dodatkowo moc ta pozwala na np. pokazanie gdzie trafi wystrzelony pocisk i którą drogą najszybciej można uciec.

HISTORIA: Mimo, że był bardzo mały pamięta dalej swoją matkę. Była narkomanką i prostytutką. Mieszkała w jednym z większych miast w Imperium, ale nie pamięta jakim. Matka nigdy nie okazywała, że kocha swojego syna, dodatkowo biła go. Kiedy urodziła się jego siostra – Akali, matka nie wytrzymała odpowiedzialności i wybrała się z nimi do Quan'Rat na „wycieczkę”. W pewnym momencie powiedziała, że na chwilę idzie bo musi z kimś pogadać. Już więcej jej nie zobaczyli. Wraz z siostrą zaadoptowany został przez wilki z klanu Zamczysko. Wszyscy bardzo ich lubili i się nimi opiekowali do czasu kiedy skończyli 15 lat. Dalej musieli radzić sobie sami. Wróćmy jeszcze do czasu, kiedy Riuga i Akali dorastali w klanie. Wilki lubiły ich oboje. Jednak ich faworytką była Akali. Była zawsze pełna życia, taka naiwna i ufna. Lubiła się wygłupiać. On był zawsze w jej cieniu. Był samolubny i nie lubił się niczym dzielić z siostrą, bo to ona zawsze dostawała lepsze rzeczy. Przecież była mniejsza, taka biedna, nawet matki nie pamiętała. Była taka słodziutka, nie to co on. Wilk z jednym czerwonym okiem, bez żadnej źrenicy. Brzydził ich. Niektórzy nawet nim gardzili i go wyśmiewali. Miał gorsze życie od swojej siostrzyczki. Na dodatek cóż za niesprawiedliwość! - ona miała skrzydła! Mogła latać, zobaczyć świat z góry! A on musiał chodzić po ziemi! Często śmiała się z niego, że on nie może latać, a ona tak. Oczywiście robiła to „dla jaj” i „żeby było śmiesznie”. Hidekiego jednak nie śmieszyły jej żarty. Na jego szczęście jakiś czas później nauczył się latać bez użycia skrzydeł. Lećmy dalej – oboje już są nastolatkami. Maja swoje własne domy i pracują. Akali zaczęła ćpać. Przestało się dla niej cokolwiek liczyć. Teraz to Riuga jest tym lepszym. Zaczyna powoli lubić swoją siostrę. Najbardziej ją lubi, kiedy ta zwija się na głodzie. A on łaskawie kupuje jej narkotyki. Akali uwielbia swojego brata, myśli że ten ją kocha. Nie wyrosła ze swojej naiwności. Riuge to cieszy. Lepiej dla niego. Pieprzony egoista. Hideki coraz częściej wybiera się do Imperium, zaczyna pracować jako psychiatra. Wcześniej bardzo dużo się uczył, żeby zdobyć tą pracę. Powoli staje się jednym z najlepszych psychiatrów w Imperium. Często umawia się z pacjentami w Vao-Rax lub w Spatium. Daje im tam leki i tabletki, które muszą zażyć przy nim. Podobno są zakazane w Imperium, ale potrafią doskonale leczyć chorobę. Oni również są naiwni. Te tabletki to zwykłe placebo. To on dzięki mocy Hollow powoduje, że czują się normalnie, czują jego emocje. Dlatego na miejsce spotkania wybiera krainy, w których można używać magii. Dzięki tym sztuczkom żaden psychiatra nie dorównuje mu. To on jest najlepszy. Nie jest już synem prostytutki. Nie jest już wyszydzanym bratem słodziutkiej Akali. Teraz to on jest najlepszy. Teraz to on jest Bogiem wśród chorych psychicznie. Riuga postanawia osiedlić się w Imperium, w jego stolicy Regrancie. Mieszkanie było drogie, ale przy jego zarobkach to nic. Teraz więcej czasu spędza Regrancie, ale czasami odwiedzał siostrę w Quan'Rat. Chciał patrzeć jak się niszczy. Później coraz rzadziej bywał w swoim starym domu, wolał przebywać w Imperium. Miał tam wszystko, czego pragnął. Kiedy powróciła Mroku postanowił się do niej przyłączyć. Nie wiedział, czy siostra też jest po jej stronie, jednak gdyby musiał mógłby z nią walczyć. To byłaby zwykła przyjemność.
LOKALIZACJA: Najczęściej przebywa w Imperium w mieście Regrant. Ma tam swoje mieszkanie, jedno z bardziej luksusowych – w końcu jest znanym psychiatrą. Mieści się ono w wysokim wieżowcu na 25 piętrze. Ma on swój własny balkon, na którym umieszczone jest jacuzzi. Mieszkanie jest dość duże. Ma wielki salon połączony z kuchnią w barwach czerwieni, szarości i bieli z dodatkami czarnego. Są w nim dwie duże kanapy, na ścianie wisi duży telewizor, naprzeciwko którego znajduje się mały kominek. Z salonu można dojść do pokoju dla gości, łazienki lub schodami na górę. Na piętrze są dwa pokoje, jeden Riugi, z drugiego nie korzysta. Jest także druga łazienka. Drugi dom ma w Quan'Rat. Jest to raczej riuna z dziurawym dachem, obrośnięta mchem. Rzadko korzysta z tego domu. Przywykł do luksusów.
EKWIPUNEK:

  • 800 trefli
  • Torba z aktami pacjentów 
  • Flaszka wysokoprocentowego trunku

INNE:
• Lubi oglądać pornografie, ale się nie masturbuje
• Lubi czytać
• Czasem, kiedy widzi na ulicy ładną osóbkę płci przeciwnej ma z nią zboczone myśli
• Ma problemy ze snem, dlatego wieczorem musi brać trzy tabletki hydroksyzyny. Mniejsze dawki na niego nie działają
• Ma bardzo dobry słuch
• Często czuje się prześladowany i bez przerwy obraca się za siebie
• Potrafi doskonale strzelać z pistoletu i nigdy nie pudłuje
• Uwielbia zapach krwi. Kiedy się zrani pije swoją krew
• Ma fetysz do kobiecych nóg
• Nienawidzi dzieci. Lubi w nich tylko ich naiwność i łatwowierność – łatwo nimi manipulować
• Ma niewielką wadę wzroku i używa do czytania okularów. Jakby kogoś to ciekawiło mają kształt pilotek i srebrny kolor
• Pali z reguły dwa papierosy dziennie – jeden rano, drugi wieczorem. Chyba, że się zdenerwuje albo ktoś z pracy będzie chciał z nim wyjść na szluga
• Mimo, że jest jeszcze młody i wygląda na zbuntowanego nastolatka jest bardzo inteligentny
• Jego ulubione picia to woda, kawa i energetyki
• Do pracy chodzi najczęściej w czarnym garniturze z czarnym krawatem z napisem „DIE” na samym jego końcu
• Czasem lubi w samotności wypić za swój sukces. Oczywiście nie pije żadnych tanich trunków. Musi mieć wszystko, co najlepsze!
• Czuje litość, nienawiść i... swojego rodzaju braterską miłość do Akali
• Uważa siebie za normalnego w 100%, ale to on powinien udać się do psychiatry
INNE ZDJĘCIA: X
CHAT: Akali
Siła - 500 Szybkość- 350 Zwinność - 500 Moc - 450
Technika- 500 Równowaga - 350 Zręczność - 250 Ukrycie - 150

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!