Ogłoszenie!

Podchodzisz do tablicy na której zawieszony jest fragment pergaminu. Po dokładniejszych oględzinach stwierdzasz, że to mapa Spatium. Pierwsze co rzuca ci się w oczy to przesadnie duża strzałka z napisem "Tutaj". Poniżej znajduje się teks.


Yo! Tu wasza ukochana nimfomanka-imprezowiczka, alpha Watahy Zachodu. Jak już wiecie do tej pory ukrywaliśmy informację o naszej lokalizacji ale z tym już koniec! Zapraszam wszystkich śmiałków do nas. Może jak któremu się poszczęści wrócicie żywy do domu.
Całuski, 
~Haylee 
Dobra a teraz na poważnie. Wszyscy członkowie mojej watahy wiedzą, że WZ ma swoją wioskę-bazę, w którym oferuje (jeśli wilk tego zechce) kwaterę. Natomiast nikt nie wie (lub zapominają) gdzie dokładne ona się znajduje przez co w gdy czyta się opki od członków watahy można odnieść wrażenie, że osada się teleportuje. No chyba że ktoś inaczej mi wytłumaczy fakt że ta sama chałupa mieszcząca się w lesie nagle w opowiadaniu zwrotnym znajduje się np. w górach. Dokładna mapa siedziby powstanie na dniach. Jeśli ktoś z moich drogich podwładnych sobie życzy może mi w tym pomóc. Ah, zapomniałabym! Będę organizować event tylko dla WZ (i dla samotników, bo może dołączą :P ) Jeżeli w evencie weźmie udział mniej niż połowa watahy obiecuję, że wsiądę w pociąg i uduszę każdego po kolei. Ciebie, Tyksiu, też się to tyczy, więc obudź Syriusza albo Larotę. 
To tyle z pierdół Tyks Leny.
  

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!