Wywalenie.

Cóż. Przejdę do rzeczy:
Moja kochana Est wspomniała mi o HEKECIE. Cóż, nie dość, że owa osoba nie pisze, reklamuje mi się bezczelnie na chacie, obraża za moimi plecami moją watahę, a zarazem mnie. Takie zachowanie tolerowane nie będzie. Szczerze? Już dawno miałam ochotę ją wywalić. Pytanie tylko: CZEMU DO CHOLERĘ DOŁĄCZYŁAŚ, SKORO WKJN TAK CI SIĘ NIE PODOBA?! Jeżeli chciałaś sobie z kimś popisać, to nie było problemu. W końcu wiele osób odwiedza/odwiedzało WKJN, choć nie dołączyło. "Ten blog nie wytrzyma nawet rok". A założysz się? Cóż, ja jestem jednak pewna, że z osobami takimi jak: Primrose, Est, Zdrajca (a niby taki niewierny), Katelyn, Hikaru i innymi wiernymi członkami blog na pewno pociągnie DŁUŻEJ NIŻ ROK! Owszem, są wakacje i duuuża cześć osób się leni. Nawet ja jestem zmęczona, ale jakoś daję radę. Poza tym, nie oceniaj innych, jak sama nie postrasz dobrze tworzyć nowych blogów, które nawet nie są wstanie ruszyć się z miejsca. "...i tak chcę, by mnie wywalili z WKJN". Twoje życzenie zostało spełnione. Jesteś wywalona na zbity pysk, zablokowana na chacie, a twoja postać oddana do adopcji. Nie należę do osób wrednych. Jestem tolerancyjna, ale nie mogę sobie pozwolić na bezkarne obrażanie mojego bloga i NIEDOWIDZENIA!
Życzę krwawych koszmarów i do zobaczenia w piekle!

9 komentarzy:

 1. Miło mi to słyszeć, aż po prostu będę rozpowiadać o tym jakie to WKJN jest "wspaniałe".

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zapomnij, że to ty zaczęłaś. Poza tym, mnie to nie obchodzi.

   Usuń
  2. Nie zapomnę, oj nie zapomnę...

   Usuń
  3. Um... raczej my powinniśmy mówić jak pewna zakłamana Yuko, chamsko się u kogoś reklamuje i jeszcze obraża czyiś blog za jego plecami. Powodzenia~

   Usuń
  4. Jest wspaniałe. Tyks dobrze Ci na gadała. Chciałabyś żebyśmy obgadywali cię jaka to jesteś ,, wspaniała"?
   ~Night

   Usuń
  5. Ty sama jedna, na przeciw kilkunastu członkom WKJN? Jesteś bezczelna.

   Usuń
 2. A tak w ogóle Heteko... Wiesz? Dawno nie widziałam takiego chamstwa... A do tego jakiego tchórzostwa. A dlaczego tchórzostwa? Tak, w internecie pisz se co chcesz! Obgaduj, oczerniaj itd! Ale w realu, szybciej uciekłabyś z płaczem niż cokolwiek byś powiedziała komuś innemu w twarz!
  A wypisuj se co tam chcesz na temat naszej watahy! Moim zdaniem po prostu zazdrościsz naszej Tyks, i koniec kropa!

  OdpowiedzUsuń
 3. Zgadzam się z Tobą Prim.

  Nie można po prostu naj normalniej odejść, a nie obgadywać WKJN?

  OdpowiedzUsuń

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!