Wszystko oddawaj podwójnie [...]

Wszystko oddawaj podwójnie. Albo PIERDOLNIJ tak żeby nie wstał.
 
GODNOŚĆ: RAZ
PRZYNALEŻNOŚĆ: niegdyś sekta cieni, teraz wkjn
PŁEĆ: testosteron !!! (Czyli facet po prostu)
ORIENTACJA: Hetero!!! Stop pedałom
WIEK: No trochę ma. nie zdradzę ile dokładnie ale młodszy od Darknessa i starszy od królewskiego rodzeństwa
RASA: Hmm.... Tak w sumie to jest zmiennokształtnym wilkiem deltańskim, ZMUTOWANYM do TEGO (Werran) i ma w sobie krew pradawnych ras więc.... Tak
SYMPATIA: Tytania ( ten romans ciągnie się praktycznie od początku istnienia watahy xd )
RODZINA: Darkness- były opiekun i nauczyciel(nie jedyny!) TYTANIA- Ukochana Percy- gówniak którego musi pilnować podobnie jak jego siostrę bo PRZYSIĄGŁ to darknessowi Agon- martwy przyjaciel :) matka i ojciec też nie żyją ;)))))))
STANOWISKO: dowódca legionu werranów
CHARAKTER: Raz... Raz JEST... Ok? Przynajmniej stara się być. Stara się być miły i przyjazny. A oprócz tego? Jest trochę jak TORETTO z SZYBKICH i WŚCIEKŁYCH... Tylko cwańszy i w stosunku do tytani ROMANTYCZNY. (Tak mam nadzieję że każdy kojarzy charakter toretta :( ) Do tego... Buntownik.. choć tylko gdy ktoś chce mu coś NARZUCIĆ. Typowy INTRYGANT. Oczywiście nie okłamuje bliskich. Ale jeżeli coś chce to tak czy srak i tak to będzie miał. Zawsze wykorzysta moment słabości przeciwnika. Lubi być dobrze poinformowany.
APARYCJA: Wilk: Postawny, budzący szacunek. Niech cię nie zmyli ten jego uśmieszek. Skurwol wie jak ukryć pod nim emocje. A tak poza tym to brązowawy z tatuażami przypominającymi słońca. Ahh... I nie patrz mu zbyt długo w oczy. Humanoid: Wysoki , wysportowany. Ma atletyczną figurę, lecz nie jest przesadnie przypakowany. Czarne jak smoła włosy i złote oczy. TAK ZŁOTE!!!
ŻYWIOŁY: Czarna materia lub jak kto woli antymateria. Poboczny : astralny (dusza)
MOCE: Przemiana w ducha- PROSTE. Teleportacja - też proste
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Tytania. (Hehe). A tak właściwie to sporty extremalne i strategia.
MOC SPECJALNA: Całkowita władza na cczarną materią- eksperyment, udany. Dzięki niemu Raz posiada na wyłączność siłę antymaterii. Potrafi s nią zrobić co zechce. Może jej użyć jako destruktywnej energii np: w postaci kuli. lub może za jej pomocą stworzyć cegłę która spadnie przeciwnikowi na głowę albo pieniądze na hamburgera. Niestety stworzone przez niego rzeczy wyparowują gdy odejdzie zbyt daleko.
HISTORIA: Raz jako młody, ambitny gnój zaciągnął się do werranów. Jako wybitny "eksperyment" został przekazany Darknessowi. Na jego szczęście to był ten moment, w którym Darkness nie był takim pokurwem. Polubili się i Dark go przygarnął. Sraty taty, przysięga itp. Potem podróż, stworzenie drużyny, wybitne wyczyny jak zabicie Boga Sztormów Krakena przy którym połowie jego drużyny się zmarło. Potem czuwanie nad bezpieczeństwem królewskich dzieci i w międzyczasie prowadzenie siatki wywiadowczej. I tak doszliśmy do momentu w którym wszystko się spierdoliło. Pojawia się Mroku, Darkness staje się pokurwem i wszyscy skaczą sobie do gardeł. Tak w sumie to potem Raz głównie walczył po stronie Tytanii, z pomocą Tyks rozdzielał rodzeństwo gdy skakało sobie do gardła, uczestniczył w ważniejszych wydarzeniach, a pid koniec jeszcze oszalał, nie no co wy. Robię was w chuja. Tak jakby wychodował demona we własnym umyśle. Nosił zmyślne imię Feniks. Był cholernym narcyzem i uwielbiał rozpierduchę. Czyli tak w sumie mordował ludzi jak owieczki z myślą "Ale jestem zajebisty" Na szczęście Tytania pojebała czas i Feniks dostał perbana na istnienie. Sztos
PRZEDMIOTY: jedna dziwna broń. MAGICZNA oczywiście. Porafi przekształcać się w inną broń. Od karabinu do topora. Potrafi się nawet podwoić lecz działa tylko w rękach Raza.
PAMIĄTKI: Uraz po Feniksie :c
LOKALIZACJA: Rivangoth i wiele tymczasowych baz na delcie i ziemi
BANK: 200 trefli
INNE: Ubóstwia toffifie, ma powiązania z pradawnymi siłami, dzięki siatce wywiadowczej ma teraz wiele kontaktów w gangach i mafiach na Delcie oraz na Ziemi

SIŁA - 300 SZYBKOŚĆ - 300 ZWINNOŚĆ - 450 MOC - 450 TECHNIKA - 450 RÓWNOWAGA - 300 ZRĘCZNOŚĆ - 450 UKRYCIE - 300
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!