Ktoś, kto tego co posiada nie uważa za największe bogactwo [...]

 Ktoś, kto tego co posiada nie uważa za największe bogactwo, będzie nieszczęśliwy nawet gdyby posiadał cały świat
 
GODNOŚĆ: Zaraz po narodzinach otrzymała imię Victoria, a nazwisko takie jak przypadało po ojcu, czyli Michelson. Jednakże, wraz z tym, jak zaczęła swoje drugie życie, zechciała zmiany. Tak też zmieniła godność na Florence Orse, choć nie wiadomo czy ten przydomek długo jej posłuży, bo rzadko kiedy zostawia coś na stałe. Odnośnie do przezwisk ma ich tysiące-Flor, Flori czy nawet Floruńka (choć jeśli nie chcesz dostać w twarz, nie powinieneś się tak do niej zwracać). Zwykle toleruje przydomki czy ksywki, ale we wszystkim należy uwzględnić umiar! Lubi, gdy się do niej zwraca Loren i często się też tak przedstawia, aczkolwiek z tym imieniem nie ma nic wspólnego. Jedynie jej się podoba.
STRONNICTWO: Oczywiście Wataha Karmazynowej Nocy
PŁEĆ: Niewątpliwie kobieta! Widać przecież na pierwszy rzut oka!
ORIENTACJA: Biseksualna, nie potrafiłaby się ograniczać, żeby preferować jedynie jedną płeć
WIEK: 19 lat, nieśmiertelna
RASA: Wilkołak
SYMPATIA: Ma parę osób na oku, ale przy pierwszej lepszej okazji nie zdradzi kto ma ten zaszczyt.
 
RODZINA: Należała do rodziny zwykłych, mieszkających na Ziemi śmiertelników, posiadała matkę-Gigi Michelson oraz ojca-Petera Michelson, z pozoru było to szczęśliwe małżeństwo i kochający rodzice, lecz miała swoje powody i teraz niestety nie pamięta ich jako dobrych ludzi. Została przemieniona w wilkołaka poprzez czary, lecz to dłuższa historia.
STANOWISKO: Szpieg
CHARAKTER:Florence nie zaliczymy do zwykłych, przeciętnych panienek, a już zupełnie nie do tych cichutkich czy sztywnych. Jej osobowość jest dość trudna do zrozumienia, szczególnie przez to, że nigdy w świecie nie pokaże swoich prawdziwych uczuć. Jeśli ktoś ją dotkliwie skrytykuje, ona pozornie zignoruje, choć w głębi duszy będzie przeżywać ogromną rozpacz. Otóż to! Ta cała pewna siebie, szalona, bezczelna i na pozór 'sukowata' wadera ma problemy z okazywaniem emocji. Smutek, nieodwzajemniona miłość czy wstyd są dla niej jedną, wielką odznaką słabości. Nigdy nie będzie się zwierzać ani nic podobnego! Choć udaje za wszelką cenę twardzielkę, mimo wszystko jest bardzo wrażliwa, wręcz nadwrażliwa, dlatego ostrożnie ze słowami! Gdy zostanie poruszony ważniejszy temat lub po prostu temat zostawiający po sobie gorzki posmak, to najzwyczajniej jest w stanie powalić kogoś od razu lub przekręcić wszystko w żart. Toteż nie można zapomnieć o wielkim poczuci humoru Florence. Rozbawi każdego, więc dużo śmiechu w jej towarzystwie masz gwarantowane. Jeśli już temat grupy i jej zachowania wśród większej liczebności, uwielbia być w centrum zainteresowania! Można powiedzieć, iż to leciutko egoistka. Poza tym ogromnie ceni u innych lojalność i oczywiście sama spełnia wszelkie oczekiwania, które można przypisać godnemu przyjacielowi. Sekretu nie wygada, choćby miała być pocięta na kawałki. Dosłownie!
Mówiłam już, jak bardzo jest szalona? Nie? No to od razu ostrzegam i proszę mi później nie narzekać! Zadajesz się z nią na własną odpowiedzialność. Jest zdolna do... Naprawdę pochopnych, niezbyt przemyślanych oraz wariackich decyzji.
Warto by tutaj poruszyć temat miłości. Kochanków, jak i kochanek miała niezliczoną ilość. Był czas, kiedy zmieniała partnerów jak rękawiczki, przez co obrywała tekstami typu 'dzi'wka' czy 'puszczalska'. Jeśli chodzi o życie erotyczne, lubi próbować nowych rzeczy, co by wyjaśniało jej orientacje. Proszę tutaj nie myśleć, że gwałci wszystko, co się rusza! Nie, nie! Nie idzie do łóżka z byle kim. Wręcz przeciw
nie; często odtrąca tych, którzy nie przypadają jej do gustu. Samoocena? Wysoka. Ze względu na to, ile starań włożyła w to, aby być tym, kim jest teraz. Toteż ceni 'tych na poziomie'.
APARYCJA:
JAKO CZŁOWIEK:
Florence to w miarę szczupła kobieta. Może nie jest chuda jak anorektyczka, ale niewątpliwie zgrabna. Gdzieniegdzie zaopatrzona w więcej ciałka, co kształtuje jej piękną figurę. Posiada wielkie wcięcie w talii, które jest dużym wyznacznikiem kobiecości, lecz na pewno niejedynym. Zaopatrzona w spory biust oraz szerokie biodra, kusi całą masę mężczyzn. Wzrostu około 179 cm. Karnacja blada. Twarz bardzo intrygująca, bowiem oczy są czerwone! Nos mały, normalny, kształtny; bez żadnego garba. Usta nie za duże, lecz nieumiejące się zamknąć. Głowę owijają zadbane, gęste, niebieskie włosy, sięgające do pasa. Dalej, mamy widoczne obojczyki oraz wystające łopatki. Niżej żebra, które bez problemu można liczyć. Brzuch płaski, z lekkim zarysem sześciopaku. Jak się dokładniej przyjrzeć, pod prawą piersią jest blizna. Za brzuszkiem oczywiście biodra. Jak już wspominałam wcześniej, są to duże biodra. Naprzeciwko, kształtne pośladki. Dalej, długie jak do nieba nogi. Stopy w sam raz, numer buta około 41, choć nie wiem, czy jest to istotne.
POD POSTACIĄ WILKA:
Gdy kobieta przybiera postać wilka, zmienia się w niebieską plamę. Tak, na pierwszy rzut oka właśnie przypomina ona coś dziwnego, jakby na kształt płomienia. Jednolitego koloru, zlewa się w całość. Zaopatrzona w długie, mięciutkie futerko-idealne, by się wtulić, może się początkowo zdawać, być okrągła, choć wcale taka nie jest. Jako, iż uwielbia sport, jej forma jest zadbana. Dość wysoka jak na waderę. Porównując do człowieka, sięga pod pachę. Skupmy się na mordce. Uszy długie, dzięki czemu postać nie ma problemu ze słuchem. Oczka niczym dwie neonowe, malutkie kropki. Pyszczek w sam raz; nie za długi, nie za krótki.
ŻYWIOŁY: Powietrze, siła umysłu
MOCE:
  • KONTROLA WIATRU; Tworzenie huraganu lub burzy piaskowej, które są w stanie zabić nawet całą armię
  • POWIETRZE; Moc latania, bez posiadania skrzydeł
  • KONTROLA SNU; Możliwość pojawienia się w czyimś śnie
  • UMYSŁ; umiejętność przewidzenia ruchów przeciwnika w walce
  • ILUZJA; osoba, na której jest wywoływana owa iluzja widzi coś, co widnieje tylko w jej głowie i tak naprawdę nie istnieje, choć wygląda jak najbardziej realistycznie
  • MAGIA; potrafi czarować, korzystając z księgi zaklęć,
  • KARMA; spowodowanie tego, iż atakująca ją osoba odniesie rany na swoim ciele
ZAINTERESOWANIA/TALENTY: Jednym z jej większych zainteresowań jest jazda konna. Jest to jednocześnie jej zainteresowanie oraz talent. Opanowała to w tak dobrym stopniu, jak zawodowy jeździec i sprawia jej to ogromną radość. Poza tym to świetna sprinterka! Biega paręnaście kilometrów bez najmniejszego zmęczenia z ogromną prędkością.
MOC SPECJALNA: Wywołanie zagotowania krwi u przeciwnika
HISTORIA: Flor urodziła się w zwyczajnej rodzinie ludzi, nazywali się oni Michelsonowie. Była jedynaczką, tylko ona i jej rodzice; bardzo bogaci i eleganccy ludzie. Możnaby myśleć, że stanowili szczęśliwy związek, jednak to był tylko pozór, a jak wiedzą nawet dzieci-pozory mylą. Całe to 'szczęście' było jedynie iluzją, w którą wierzyli głupcy. Była to przykrywka pod jednym wielkim nieszczęściem.
Jak dokładnie wyglądała sytuacja? Pieniądze zarabiał ojciec, toteż wystarczająco wynosiła jego pensja i matka nie musiała pracować, ale za to musiała pełnić obowiązek kury domowej. Mąż się nad nią znęcał, a kobieta, jako że nie miała wykształcenia i nie mogła się sama utrzymywać nie umiała mu się sprzeciwić. Nawet gdyby zechciała uciec, nie potrafiłaby zostawić samego dziecka. Nasycona groźbami, swoją złość wylewała na małą Flor. Tymczasem dziewczyna wraz z wiekiem zaczęła się buntować. Interesowała się chłopcami, uciekała z domu, aż w końcu... popełniła samobójstwo... Piętnaście lat później została ożywiona przez grupę magów. Adekwatnie do zaklęcia, stała się nieśmiertelna, a także dostała nowe moce i umiejętność przemieniania się w wilka. Niepotrafiąca znaleźć dla siebie odpowiedniego miejsca, trafiła na wyspę Deltę i tam zamieszkuje do dziś.
LOKALIZACJA: Imperium
EKWIPUNEK:
  • 50 trefli
  • księga z zaklęciami
  • srebrny sztylet
Siła:375|Szybkość:375|Zwinność:375|Moc:375
Technika:375|Równowaga:375|Zręczność:375| Ukrycie:375

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!