- Przypomnij mi [...]

- Przypomnij mi, Owieczko, w czym mogę zatopić swe kły?
- We wszystkim, drogi Wilku.
[nieznany - ladylillieath]
GODNOŚĆ: Maggy (zwą ją owieczka) oraz Wilk (można na niego mówić Kindred).
To teraz tak Maggy rzadko kiedy używa. Częściej przedstawia się jako owieczka. Natomiast Kindred jest znany z mitów jako można powiedzieć zło wcielone, grabarz, śmierć, demon dlatego można mówić do niego Wilk. Tak po prostu owieczka i Wilk. Chyba, że chcesz Maggy, Mag i Kindred. To już od was zależy.
PRZYNALEŻNOŚĆ: Wataha Karmazynowej Nocy.
PŁEĆ: Kobieta i Mężczyzna.
ORIENTACJA: Hetero oboje.
WIEK: Owieczka ma 1500, a wilczek ma tyle samo.
RASA: Wilk oraz zmiennokształtna.
SYMPATIA: Wilk już miał kilka przygód, podobają mu się wszystkie panienki. Owieczka, miała jedna albo dwie . Podoba jej się Darkness.
RODZINA: Owieczka i Wilk są bliźniakami. Zrodzonymi z jednej osoby. (Dokładniej to był pewien człowiek, aby nie być samotnym podzielił się równo na pół. W ten sposób zrodziła się owieczka, druga połowa owego mężczyzny to wilk. Są oni przeciwieństwem siebie, oraz nie tak do końca bliźniakami). Są jak Ying i Yang. Traktują się jak rodzeństwo.
STANOWISKO: Włamywacze i Najemnicy.
CHARAKTER: Owieczka: Jest czystym wcieleniem dobra. Czasem wychodzi z niej gorsze zło niż z Wilka. Jest szlachetna, kochana, urocza. Jej serce jest dobre choć czarne. (Ma normalne serce tak tylko się mówi). Chodzi, że choć jest dobra zdarza się, że jest smutna. Nie zawsze jest radosna. Jest dobra, ale nie radosna. Ma fałszywe uśmiechy. Jej uczucia są stałe, nie zmieniają się. Gdy zacznie kochać, to gdy ktoś ją zrani wtedy .. Właśnie co wtedy? Tego nie wie nikt, nawet ona. Nie mówi o swoich uczuciach. Lubi być przytulana oraz czuć ciepło drugiej osoby. Czasem zdarzają się dni kiedy Mag jest pogodna, niczym wolny duch. Jej nie przeszkadza zabawa wilczka. Czasem ja to bawi. Nie jak jakiegoś psychopata. Bawi ja to, że mogli wybrać aby to ona ich zabiła. Byłoby szybko i po sprawie, a tak cierpią. Nie lubi gdy ofiary jej dotykają. Wtedy po prostu podpali ich niebieskim płomieniem. Jeśli spadnie na nią choć kropla krwi. Jej oczy zmieniają się, a ona zabija wszystko na swojej drodze dopóki ktoś jej nie uspokoi. Raz już tak było, wybiła połowę wioski, wtedy powstrzymał ją Darkness. Złapał i trzymał dopóki się nie uspokoiła. Najpierw go biła, wyrywała się, ale on jej nie puścił. Trzymał ja tak długo, aż się całkowicie uspokoiła. Jest spokojna, ale jak zostanie upaćkana krwią, to jest jak wulkan. Ma ciężki charakter, dokładniej ciężko jest nad nią zapanować. Jest odważna, nie jest strachliwa. Jest sprytna, czasem nudzi ją zabawa wilka, i sama zabija ofiarę płomieniem, aby krzyczała i błagała. Gdy pierwszy raz zobaczyła Alfę, chciała aby to on był jej pierwszym, ale to jest stracone już. Chce aby ją zauważył, ale przecież zawsze może rzucić na niego urok i zaciągnąć do łóżka. Pragnie go mieć. Jest szczera, ale nie mówi o niektórych sprawach. Nie przeszkadza jej hałas. Nie daje się pogonić, jest ciekawska. Czasem znudzona, obojętna. Irytuje ją wiele rzeczy jak i osób. Nikt nie ma prawa powiedzieć złego zdania o niej, wilk już o to zadba. Jeśli takowe się pojawi, to jego rodzina, bliscy będą przechodzić, niewyobrażalne cierpienie. Jeśli ktoś przekroczy granice, nie marnuje na tę osobę czasu. Jest lojalna, choć jej przeciwieństwo jest zepsute. Ona widzi w nim dobro i tylko ona. Nie pozwoli go skrzywdzić, jeśli będzie trzeba ochroni go własnym ciałem. Jest w niej dobro ale też zło. Ma sekrety, o których nie mówi. Czasem są momenty gdy jest przerażona, ale pod maską nic nie widać.
Wilczek: Jest czystym wcieleniem nicości, jak również zgrzytaniem zębów w ciemności. Pasterz i rzeźnik, poeta i prostak - jest każdym z osobna. Walenie serca, znalazłszy się na krawędzi życia, głośniejsze niż jakikolwiek trąbiący róg, jest tym, co wzywa Kindreda na polowanie. Powstań i pozdrów srebrny łuk Owcy, a jej strzały pozwolą ci odejść bez niepotrzebnej zwłoki. Jeśli jednak jej odmówisz, dołączy do was Wilk, który każde swe polowanie i każdą swą pogoń kończy w brutalny sposób. Jest agresywny, zaborczy, impulsywny. Oazą zła, mroku. Lubi zabijać, cieszy go to. Także chroni swoją siostrzyczkę. Nie da jej nikomu skrzywdzić, prędzej to on skrzywdzi. Rzadko kiedy się przemienia, dlatego też wiele razy zapomina języka w gębie i warczy. Jest to taki duży miękka i wygodna kulka. Gdy coś się nie podoba Owcy , on od razu jest przy niej. Można rzec, że przy niej jest spokojniejszy. Uwielbia jak ofiara cierpi, jego krzyk to jego pieśni. Pokazuje pazury oraz kły aby pieśń grała dalej. Wilczek też głęboko jest uczuciowy, wierny, miły. Lojalny wobec swojej towarzyszki. Zrobi dla niej wszystko, oraz wie, że ona zrobi to samo. Lubi patrzeć na radość. Lubi ostro posuwać panienki, żeby błagały i krzyczały, że chcą więcej. Lubi towarzystwo, ale najlepiej jak mag jest obok. Jest szczęśliwy, gdy jego siostra jest obok, zarazem przyjaciółka. Ma też swoją historie, ale nie mówi, bo niezbyt pamięta.
APARYCJA:
Owieczka: || Włosy - Długość: Jako człowiek ma długie do bioder, gdy zakłada maskę jej włosy są ułożone do góry. Można powiedzieć, że tworzą coś na kształt puszystości owcy. Kolor: Ma białe włosy, czasem z fioletowymi końcówkami. Bądź tez w innym kolorze. || Oczy - Wielkość: Duże z bliska się wydają, natomiast z daleka nieco mniejsze. Kolor: Niebiesko-fioletowe, niekiedy białe. Często są ukryte za maska. || Twarz i sylwetka - Kolor futerka/wełny: Biały. Jak to owca. Uszy: Jako człowiek ma małe uszka, jak kotek. Natomiast gdy ma maskę, ma długie. Zakończone są półkolem jeśli można tak to nazwać. Końcówka uszy przechodzi w czerń. Występują na nim znaki. (Takie jakby runy łączące obie postacie). Nos i usta/twarz: drobny nos jak i usta. Na policzkach są znaki. Jak na całym jej ciele. Sylwetka: Na całym ciele ma futerko, jest szczupła, ma krągłości. Jak u kobiety. Zamiast stóp ma kopyta, natomiast dłonie ma ludzkie. Może je oczywiście zmieniać. Ma także krótki ogon. Może kiedy chce zdjąć maskę, oraz ją założyć. Jej dłonie mogą być czasem takie jak futro czyli białe, albo niekiedy czarne. || Ubiór: Ubiera się hmm, trudno powiedzieć. Może podobnie jak cyganka, Indianka. Coś takiego (Pocahontas) Coś takiego, choć częściej jest w futrze. || Znaki szczególne - Blizny: Jako człowiek ma na biodrze, ramieniu, karku oraz nodze. Znamiona/znaki: Na całym ciele ma runy, albo coś na kształt połączenia. Nie wiadomo jak można to nazwać. Czasem gdy używa swojej mocy to one świecą. Maska: Owca nosi maskę wilka. Świecą im się oczka. 
Wilk:
|| Włosy – Ciemne, więcej brak danych. || Oczy - Wielkość: Nie wiadomo. Kolor: Ciemne.
|| Twarz i sylwetka - Kolor futro/sierść: Czarny bądź ciemny. Uszy: Duże jak u wilka, czasem ich nie widać , gdyż się zlewają zresztą futra/sierści. Nos i pysk: Drobny nieduży czarny, pysk duży, zęby bardzo ostre. Jego pysk (bardziej w pysku jest niebieska poświata) tak jakby się świeciła gdy chce kogoś zabić, bronić owcy oraz zaatakować, bądź też w innych przypadkach. Sylwetka: Można zauważyć, że jest umięśniony. Ma ostre pazury. Czasem można zobaczyć go bez tylnych łap. Jest niczym latający cień(albo jakoś tak) jest długi jakby falował w powietrzu. || Ubiór: Jest praktycznie w wilczej skórze, jeśli zmienia się w człowieka to się zdarza w wyjątkowych sytuacjach. || Znaki szczególne - Blizny: Ma masę blizn, ale nie widać ich pod futrem/sierścią. Znamiona/znaki: Tak trochę podobnie do jego przeciwieństwa. Maska: Wilk nosi maskę owcy. Święcą mu się oczka.
ŻYWIOŁY:
Owca: Jej żywiołem jest śmierć. Potrafi przywracać do życia, taki pakt z diabłem (ale zamiast diabła jest płeć piękna i jakże złowieszcza). Potrafi też tworzyć niebieski ogień.
Wilk: Jego żywiołem jest śmierć. Poboczne jedna to Kosiarz - kradnie życie gdy ktoś spojrzy w jego oczy (chodzi o maskę). Natomiast druga to zjadanie dusz.
MOCE:
Owca:
1. Absorbuje manę – dzięki manie może tworzyć strzały. Jest w tym tak dobra, że jej organizm robi to automatycznie. Dzięki temu jej znaki na ciele świeca. Tak trochę dzięki też ich więzi może tego używać. Gdy Wilk kogoś zabije, jego mana życiowa wędruje do owcy i ona może zrobić z nią co chce.
2. Jagnięcy spokój – Owca uspokaja i przygotowuje się na nadejście śmierci. Tworzy obszar gdzie wszystkie żywe cele czy to wrogowie czy tez sojusznicy nie mogą zginąć. Taki efekt działa z 15 min, po minięciu czasu, każde żywe stworzenie w tym obrębie zostanie uleczone.
3. Taniec strzał – Robi koziołka, i wystrzeliwuje salwę strzał, które wszystkie celnie trafiają wroga.
4. Może wytworzyć anielskie skrzydła – Jeśli chce kogoś uratować, czy to z jej stada, czy też Kindreda, używa wtedy ich aby przywrócić im życie, lecz gdy już ożywi i uleczy, na spada i trzeba ją złapać tym samym poczekać parę dni aby mogła się zregenerować. Jej regeneracja jest dziwna.
5. Potrafi rzucać uroki – każdy urok, miłosne jej najlepiej wychodzą.
6. Niebieski ogień – potrafi go tworzyć. Niekiedy spala nim swoje ofiary.

Wilk:
1. Wysysa życie – gdy chce aby jego ofiara dłużej umierała, wtedy używa wysysania. Może go nawet zjeść. (Napawa go śmierć)
2. Wilczy szał - Walczy o terytorium, atakując pobliskich wrogów. Owca może nim pokierować atakując wybrany cel. Jeżeli Owca opuści terytorium Wilka, ten przestanie atakować i podąży za nią.
3. Lost soul – jak sama nazwa mówi za siebie (utracone/zagubione dusze) - może się nimi otaczać niczym płomieniami, dzięki temu gdy ktoś chce go zaatakować, może zranić dusze.
4. Nieznany.
Wspólne:
1. Narastający strach: Owca oddaje precyzyjny strzał, który spowalnia cel (można powiedzieć, że jeśli zostajesz trafiony zatrzymujesz się w miejscu. Jeżeli Owca zaatakuje cel jeszcze dwa razy, jej trzeci atak zostanie zastąpiony przez Wilka, który zabija w długiej i bolesnej śmierci albo szybko. (masa krwi).
ZAINTERESOWANIA/TALENTY:
- Może po niej nie widać, ale ćwiczy boks oraz do tego podchodzi akrobatyka, to co niekiedy robi albo jak skacze. To aż niewiarygodne jest. (ona)
- Interesuje go śmierć jak i panienki. (on)
- Czyta książki. (ona).
- Wilczek, lubi gdy Maggy czyta głośno, lubi słuchać jej głosu. (on)
- Jest dobrą obserwatorką. (ona)
- Nigdy nie ucieka, zawsze walczy lubi walczyć. Gdy ktoś ubrudzi jej nieskazitelnie czyste futro/wełnę jesteś na miejscu martwy. (ona)
- Mag umie panować nad Wilkiem , nikt inny. (ona)
- Choć Kinded jest przerażający, to gdy choć kropla krwi spadnie na futerko Owieczki, nawet on może się jej wystraszyć. Staje się wcieleniem piekielnego ogara. (tak wzięłam to z teen wolf) (ona)
- Jej pismo jest piękne. (ona)
- Potrafi niesamowicie gotować. (on)
- Pływanie idzie jej wyśmienicie. (ona)
Wady:
- Średnio jej idzie gotowanie. (ona)
- Nie umie pisać ani czytać.
- On nie mówi, on warczy. (mówi tylko telepatycznie do Maggy oraz jeśli ma panienki to z nimi może czasem zwyczajnie rozmawiać).
- Niezbyt lubi wodę. (on)
- Niezbyt lubi pracować w większej grupie. Starcza mu towarzystwo Owieczki. (on)
- Jest agresywny gdy ktoś chce się zbliżyć do jego siostry. (on)
- Ma słabość do kobiet. Sypia z nimi w wilczej wersji, czasem zdarzy się, że się zamieni, ale to dla wyjątkowych kobiet. (on)
MOC SPECJALNA: Połączenie dusz. (Mówię tu o Wilku i Owcy) – Mogą jej używać, gdy słońce jak i księżyc mogą pojawić się na niebie, trwa to max godzinę. Wyjaśnienie co się dzieje jest nie osiągalne, gdyż po tym nic nie pamiętają.
HISTORIA: Ich historia zaczęła się od tego…
Wilk: Owieczko, opowiedz mi coś.
Owca: Był sobie blady człowiek z czarnymi włosami, który był bardzo samotny.
Wilk: Dlaczego był sam?
Owca: Wszystkie rzeczy musiały się z nim spotkać, więc... zaczęły go unikać.
Wilk: Czy chciał je ścigać?
Owca: Wziął więc topór i rozciął się w pół, równo przez środek.
Wilk: Żeby zawsze miał przyjaciela?
Owca: Żeby zawsze miał przyjaciela...
To ich początek.
Ktoś kiedyś powiedział, że; Wilk to przeciwieństwo Owcy. Są niczym Ying i Yang. Nawet kolorystycznie się upodabniają.
(..)Tym samym ofiary mogą wybrać jaką chcą śmierć, czy od: Strzała Owcy oferuje szybki koniec dla tych, którzy pogodzili się ze swoim losem. Wilk poluje zaś na tych, którzy uciekają przed swoim przeznaczeniem, brutalnie pozbawiając swoje ofiary wszelkiej nadziei. - Gdy się już zdecyduje nie ma odwrotu.
Może to są skrawki historii, gdyż wspomnienia nie są pełne.
Mają luki w pamięci, nie znają niektórych epizodów. Po prostu nie mogą sobie przypomnieć. Znają niektóre skrawki, ale nie całość. Ma łuk, strzały są tworzone z błękitnej many, są niezwykle potężne. Kindred był kiedyś kimś innym, jego historia jest inna. Ma zawsze przy sobie medalion nieskończoności. Nie wiadomo skąd i czy do kogoś należał.
To są skrawki, z których nie wiele się można dowiedzieć. Ich historia jest za mgłą. Wie też, że w watasze jest koło miesiąca. Może niebawem wypomnienia wrócą.
PRZEDMIOTY:
Owca:
1. Maska wilka.
2. Brak danych.
3. Brak danych.
Wilk:
1. Maska owcy.
2. Brak danych.
3. Brak danych.
PAMIĄTKI:
Maggy - Łuk i jego magiczne strzały, utworzone z many.
Kindred – Medalion nieskończoności, tylko Kindred wie jaką ma moc. Nie mówi o nim.
LOKALIZACJA: Nie ma konkretnego miejsca zamieszkania. Mieszkają gdzie chcą.
BANK: 200 trefli
INNE:
- Potrafią się porozumiewać telepatycznie. (oboje)
- Wilk dla Owcy jest jak brat. Tak samo Owca go traktuje.
- Krew wilka jest ciemno szkarłatna, natomiast owcy jest kryształowa (biała, czasem ciemna). (on)
- Maggy gra na skrzypcach. To ją relaksuje. (ona)
- Maggy rysuje, czasem naturalnymi barwnikami, a czasem tym co znajdzie (czyli krew). (ona)
- Choć na zewnątrz jest niczym demon w środku to mała zagubiona osóbka. (ona)
- Nie pamięta aby z kimś była, na stałe. Może jakaś przygoda się jej przytrafiła. (ona)
- Wilczek miał parę numerków. (on)
- Może po niej tego nie widać, lecz gdy ona kocha. Tworzy się więź między nią, a tą druga osoba. (ona)
- Ma czasem zaniki pamięci. (ona)
- Potrafi porozumiewać się w swoim własnym języku z wilkiem (kiedyś go razem wymyślili i tak zostało).
INNE ZDJĘCIA: X X X X X
TOWARZYSZ: Nie potrzebują towarzysza. Mają siebie nawzajem.
CHAT: Tindara
STATYSTYKI: Owca i Wilk mają po tyle samo.

Siła - 375 Szybkość - 375 Zwinność - 375 Moc - 375 Technika - 375
Równowaga - 375 Zręczność - 375Ukrycie - 375
 

1 komentarz:

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!