O nas

  Divided Kingdom, znany wcześniej jako Wataha Karmazynowej Nocy to blog typu Play By Post (gra w postach), który istnieje już od końca 2015 roku (z powodu usterek i ataku pewnej autorki zmuszeni byliśmy usunąć posty sprzed 2016). Nasz blog odwiedzony został ponad 300 tysięcy razy, dołączyło do nas ponad 200 postaci (nie postaci adoptowanych oraz tych z 2015 roku), a łącznie napisaliśmy ponad 3000 postów! Nie bój się jednak naszych statystyk. Cały czas otwarci jesteśmy na nowych członków, również tych początkujących na blogosferze, lub tych, którzy z tego typu blogami nigdy nie mieli do czynienia! Jedyne, co może was zasmucić to to, że panuje tutaj dyktatura (jak zresztą na większości tego typu stron). Jest JEDNA osoba rządząca i oczywiście tym kimś jest założycielka bloga, której obawiać się nie trzeba. O osobach zarządzających blogiem przeczytać można na stronie "Załoga" (wkrótce)!
  Divided Kingdom nie wymaga ingerowania w historię bloga! Co to konkretnie znaczy? Nie musisz się wtrącać w konflikty dwóch watach, nie masz obowiązku walczyć ramię w ramię z Mroku i nie masz obowiązku brać udziału w czatach fabularnych. Tak naprawdę możesz pozostać neutralną istotą, błądzącą po terenach naszego świata. Najważniejszy pozostaje zawsze regulamin rozgrywki, który znajdziesz w odpowiedniej zakładce, a i on nie jest wyjątkowo długi. Nie posiadamy haseł w regulaminie, ponieważ dużo osób i tak wyszukuje samych kodów bez czytania treści. Pamiętaj jednak, że jego nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania naszych zasad! 

  • Oferujemy różne, ciekawe konkursy oraz zabawy z nagrodami dla swojej wymyślonej osóbki
  • Masz możliwość rozwijania swojej postaci. Od zera do bohatera! Kto wie, może dzięki pracy będziesz w stanie zrzucić alphę z tronu?
  • Dozwolone są spiski przeciwko innym stronnictwom! U nas nigdy nie jest nudno! (Prosimy jednak wszelkie tego typu sprawy kierować do administratorki, aby potem nie było niespodzianek. Tyksu jednak obiecuje dyskrecję).
  • Możliwość udziału w chatach rpg, zarówno tych fabularnych, jak i na rozluźnienie, organizowanych na potrzeby fabuł członków (ślubów, rozpraw sądowych, przyjęć urodzinowych).

To jak będzie?
Zawitasz do nas?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!