O nas

  Wataha Karmazynowej Nocy, znana wcześniej jako Divided Kingdom to blog typu Play By Post (gra w postach), który istnieje już od końca 2015 roku (z powodu usterek i ataku pewnej autorki zmuszeni byliśmy usunąć posty sprzed 2016). W roku 2018 został on zawieszony i zastąpiony grą SLAVES OF DELTA, by następnie znowu powrócić do korzeni jako zwykła wataha, pod koniec listopada 2020 roku. Nasz blog odwiedzony został ponad 350 tysięcy razy, dołączyło do nas ponad 200 postaci (nie wliczając postaci adoptowanych oraz tych z 2015 roku), a łącznie napisaliśmy ponad 3000 postów! Nie bój się jednak naszych statystyk. Cały czas otwarci jesteśmy na nowych członków, również  początkujących na blogosferze, oraz tych, którzy z tego typu blogami nigdy nie mieli do czynienia! Jedyne, co może was zasmucić to to, że panuje tutaj dyktatura (jak zresztą na większości tego typu stron). Jest JEDNA osoba rządząca i oczywiście tym kimś jest założycielka bloga, której obawiać się nie trzeba. 
   Wataha [WKJN] nie wymaga ingerowania w historię bloga! Nie musisz się wtrącać w konflikty dwóch watach, nie masz obowiązku walczyć ramię w ramię z Mroku i nie masz obowiązku brać udziału w czatach fabularnych. Tak naprawdę możesz pozostać neutralną istotą, błądzącą po terenach naszego świata. Najważniejszy pozostaje zawsze regulamin rozgrywki, który znajdziesz w odpowiedniej zakładce, a i on nie jest wyjątkowo długi. Pamiętaj, że jego nieznajomość nie zwalnia z przestrzegania naszych zasad! 

  • Oferujemy różne, ciekawe konkursy oraz zabawy z nagrodami dla swojej wymyślonej osóbki
  • Masz możliwość rozwijania swojej postaci. Od zera do bohatera! Kto wie, może dzięki pracy będziesz w stanie zrzucić alphę z tronu?
  • Dozwolone są spiski przeciwko innym stronnictwom! U nas nigdy nie jest nudno! (Prosimy jednak wszelkie tego typu sprawy kierować do administratorki, aby potem nie było niespodzianek. Tyksu jednak obiecuje dyskrecję).
  • Możliwość udziału w chatach rpg, zarówno tych fabularnych, jak i na rozluźnienie, organizowanych na potrzeby fabuł członków (ślubów, rozpraw sądowych, przyjęć urodzinowych).

To jak będzie?
Zawitasz do nas?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!

Szablon wykonała Fragonia na rzecz bloga Wilcza Przystań. || Credits