NPC

Non Player Charakter - są to postacie stworzone na potrzeby fabuł członków bloga oraz adminów. Trafiają tutaj też postacie, które odeszły z bloga za zgodą właścicieli i te, które trafiły do adopcji. NPC można przygarnąć za zgodą jednego z administratorów. Niektóre z nich posiadają linki do pełnych profilów, innym trzeba uzupełnić resztę podpunktów w trakcie adopcji. 
 
Aby stworzyć npc należy podesłać jego zdjęcie [polecamy zajrzeć do strony z kredytami!], imię, lokalizację, rasę, wiek, stanowisko oraz krótki opis (minimum 50 słów!) który może zawierać charakter, historię, ciekawostki oraz aparycję bohatera!

Godność: Ibn-La’Ahad
Rasa: Wilk Deltowski
Wiek: Liczy sobie 23 ludzkie lata
Stanowisko: Najemnik
 Iście neutralny. Nie opowie się po żadnej ze stron w czasie sporu, bo widzi plusy i minusy w każdej z nich. Lubi analizować każdą sytuację, by znaleźć najlepsze rozwiązanie dla niej. Oczywiście taki spokojny i pełen dumy rodowej wydaje się być tylko i wyłącznie, gdy podejmowane zachowania nie mają na celu jakiejkolwiek interakcji z innymi istotami. Wtedy jest trochę inaczej. Ibn jest z całą pewnością introwertykiem. Szorstki, nieprzyjemny, niemiły - to cechy które można mu przypisać już po pierwszej styczności z nim. Nie lubi rozmawiać na błahe tematy, konkretny i szczery do granic przyzwoitości. To niestety nie przysparza mu przyjaciół. Wobec płci przeciwnej niedostępny, można nawet odnieść wrażenie że traktuje je jako istoty niższe i gorsze, nie warte zainteresowania. Mimo wszystko te, które nie zdążyły mu się narazić, traktuje po dżentelmeńsku. Ibn zachowuje się też czasem tak, jakby nie zdawał sobie sprawy z własnego stanu społecznego. A im wyżej ktoś od niego stoi, z tym większą pogardą potrafi się do niego odnieść, tym większą gburowatość mu okazuje. Jest dumny z faktu, iż to, co ma, zdobył pracą własnych rąk. Nie wstydzi się pochodzenia. W sumie nawet nie ma czego. Można tak sobie opisywać charakter, ale żadna z prób nie odda naprawdę tego, jaki jest. Po prostu zmienny. Dla niektórych taki, a dla innych owaki.
Godność: Vendrogviing vas Razghul
Rasa: Zmiennokształtny
Wiek: 40 lat, choć od 25 roku życia się nie starzeje
Stanowisko: Medyk
 Jest on stworzeniem dumnym, ale też i skromnym, zamkniętym w sobie. Nie ufa nikomu i niczemu, a także nie rozumie przedstawicieli innych ras. Mimo dosyć dojrzałego wieku, zdarza mu się objawić dziecięcą ciekawość czy wybuchnąć gniewem. Jest on bardzo zasadniczy, z wyraźnie rozgraniczonym poglądem na dobro i zło, lecz i tak w jego filozofii dominuje postawa "szara". W kontaktach z innymi jest cichy i zimny, lecz kiedy doń się dotrze, potrafi pokazać swoją cieplejszą stronę. Kieruje nim osobisty kodeks, podobny do japońskiego kodeksu samurajów, oparty na honorze, sprawiedliwości i lojalności.

Godność: Thuvhe Kollande
Rasa: Mag
Wiek: Żyje już to około... 347 lat
Stanowisko: Druid
Dość często stoi w rogu pokoju niezauważana, z zamyśloną miną - bo lubi sobie rozmyślać, choćby o wszystkim i o niczym, a jej wyobraźnia czasem nie zna granic. Lecz przez to bywa odsunięta od innych, jakby zrzucona na drugi plan i ma za mało wiary w siebie. Według niej, jeszcze nie jest doświadczona przez życie, nie wie co jakie może mieć konsekwencje. Łatwo się załamuje i jest emocjonalna. Nie lubi też nadmiernego tłoku wokół siebie - jest to zdecydowanie zbędne. Mimo tego wszystkiego jest osobą rozważną i inteligentną, zaś jej zdolności magiczne znane są na całym Vao Rax. 

Godność: Rylee Amberjill
Rasa: Furry
Wiek: 17
Stanowisko: Przewodnik
Dziewczyna nie jest wrogo nastawiona do obcych. Zazwyczaj chce się na początku zaprzyjaźnić. Po rozmowie dopiero decyduje czy osoba jest warta jej uczuć. Rylee jest uparta. Jeśli raz obierze jakąś ścieżkę, bardzo trudno ją zawrócić. Jeśli już pała do kogoś jakimś konkretnym uczuciem (nienawiść, przyjaźń...) pozostaje w tym stała, chyba, że w sposób jakiś ważnych wydarzeń zmieni zdanie. To, że samica jest nastawiona pokojowo nie oznacza, że nie potrafi być groźna i lepiej nie testować jej cierpliwości. Gdy jest wściekła nie panuje nas sobą i potrafi wyrządzić komuś naprawdę dużą krzywdę. 

Godność: Sherwin Stanleigh
Rasa: Wilkołak
Wiek: 23 lata
Stanowisko: Szpieg
To młody człowiek, lecz z pewnością dojrzalszy nad wiek, gdyż został doświadczony ciężko przez życie. Sherwin nabrał swoistego dystansu do reszty świata i jest wyjątkowo skrytym osobnikiem. Niechętnie pokazuje swoje prawdziwe emocje, a także nigdy nie mówi głośno tego, o czym aktualnie myśli. Nauczył się skutecznie maskować swoje odczucia pod przykrywką fałszywego optymizmu (co znacznie ułatwił mu jego „dobrotliwy” wyraz twarzy). Zatem sprawia wrażenie radosnego młodzika, którym powinien być... lecz tak naprawdę nim nie jest. Pod maską wesołości skrywa bardzo wrażliwą i smutną duszę. Źle znosi wszelkie uwagi, obelgi oraz krzywdy – bierze je głęboko do siebie, nie mogąc długo o nich zapomnieć. Pozorny optymizm i miłe podejście do innych istot sprawia, że jest lubiany w towarzystwie. Sam boi się jednak zaufać i nawiązać głębsze kontakty. Woli zgrywać rolę wesołego młodzika, który rozbawia wszystkich. Gdyby jednak komuś udało się przejrzeć maskę tego człowieka i dać mu poczucie bezpieczeństwa, Sher mógłby się stać oddanym przyjacielem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!