Adopcje


 Uwaga! Zanim zaadoptujesz jakąś postać przeczytaj najpierw:
  • Fabuła
  • Rejestracja
  • Mapa
  • Realia
 W tej zakładce znajdują się postacie, które w każdej chwili możesz zaadoptować. Są to wilki wygnane za brak pisania opowiadań, lub wilki osób, którzy dobrowolnie je tu oddały. Możesz również stworzyć wilka do adopcji. Dostaniesz za to nawet tysiąc trefli (w zależności od długości formularza). Jeżeli zaś wilk zostania zaadoptowany otrzymasz kolejne tysiąc! W formularzu wilka można zmienić praktycznie wszystko oprócz imienia, płci i wieku. Czasem mogą pojawić się uwagi dotyczące danego wilka, które trzeba wziąć sobie do serca i poprawić w formularzu. Wysyłając nam formularz wilka akceptujesz tym samym regulamin oraz zobowiązujesz się być aktywny na blogu Divided Kingdom!
Postacie, które czekają na adopcję:

  Aby zaadoptować postać wystarczy, że wypełnisz poniższy formularz i wyślesz do kogoś z załogi. Do formularza możesz dodawać kolejno podpunkty, które chcesz zmienić. W poniższym formularzu każde pole jest obowiązkowe, a to, jakie podpunkty chcesz zmienić, to już twoja sprawa. Po prostu dodajesz go do poniższego formularza. Uprzedzam, że niektóre wilki nie mają zaktualizowanych profili, więc proszę o aktualizację takich punktów jak: rasy, sympatii, rodziny i usunięcie podpunktu głos, rasa, szczeniaki.


Imię postaci z adopcji: >Wyżej!<
Stronnictwo: Do wyboru masz Neutralnych, Watahę oraz Imperalczyków.
Lokalizacja: Miejsce zamieszkania twojej postaci. Jeżeli wybierzesz jedno z Królestw zapamiętaj, że Twoja postać nie jest skazana tylko i wyłącznie na przebywanie w jednym miejscu. Możesz podróżować między innymi. Mile widziany jest opis mieszkania.
Kontakt: Dowolna forma kontaktu z tobą.
Kody: Znajdziesz je w regulaminie oraz fabule.

Wszelkie uwagi oraz pytania zgłoś do administratora bloga!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Wędrowcze, oto masz możliwość pozostawienia po sobie śladu! Proszę o podpisanie się nickiem na howrse/imieniem postaci na Divided Kingdom. Obraźliwe i anonimowe komentarze będą usuwane!